آلمان باید از بین برود!

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

آلمان باید از بین برود (انگلیسی:Germany must perish) یک کتاب ۱۰۱ صفحه‌ای است که در سال ۱۹۴۱ توسط تئودور نیومان کافمن منتشر شد. در این کتاب کافمن پیشنهاد نسل کشی آلمانیها از طریق عقیم کردن تمامی مردم آلمانی زبان را می‌دهد. [۱]

آلمان نازی این کتاب را به عنوان دلیلی برای آنکه یهودیان قصد نسل کشی آلمانیها را دارند ارائه می‌کرد. این کتاب توسط مجله تایم مورد بررسی قرار گرفت.[۲] یکی از این منتقدین این کتاب را برنامه‌ای برای ایجاد صلح جهانی دانست. کافمن معتقد بود تمامی مردم آلمان که در سن زاد و ولد هستند باید به اجبار عقیم شوند و این تنها راه ایجاد صلح است. او همچنین نقشه جامعی در مورد تقسیم کشور آلمان و واگذار کردن آن به کشورهای همسایه ارائه کرد.

در آلمان نازی[ویرایش]

این کتاب در آلمان نازی به صورت گسترده پخش شد. در حالی که تعداد کمی از آمریکاییها از این کتاب باخبر بودند در آلمان نازی حتی هر کودک از وجود این کتاب و برنامه کافمن باخبر بود. همچنین به دلیل یهودی بودن کافمن این کتاب توجه بیشتری جلب کرد و نمونه نفرت یهودیان از آلمانیها بود.

ارنست همینگوی نویسنده معروف نیز از پشتیبانان عقاید کافمن بود و در مقدمه کتاب مردان در جنگ خود طرح مشابهای برای از بین بردن نژاد آلمانی ارائه کرد.

منابع[ویرایش]

پیوند به بیرون[ویرایش]