کیت اسنیکت

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

کیت اسنیکت یا ربکا هندلر یک شخصیت واقعی در مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس است. شخصیتی مثبت در گروه وی اف دی. طبق گفته خود او زمانی انشعاب رخ داد که او ۴ ساله بود.

نسبت‌ها[ویرایش]

کیت اسنیکت خواهر جک اسنیکت یا جک هندلر و لمونی اسنیکت یا دنیل هندلر در مجموعه‌است. او همسر دیویی دینومان است و در کتاب آخردپایان از دیویی بچه‌ای می‌آورد و نام او را بئاتریس می‌گذارد.

حضور در وی اف دی[ویرایش]

کتاب یازدهم:غار غم‌انگیز[ویرایش]

در کتاب یازدهم وقتی بچه‌ها در زیر دریایی کویکگ می‌روند و با کاپیتان ویدرشینز و فیونا رو به رو می‌شوند نامی از کیت در نامه‌ای برده می‌شود و در آخر همان کتاب کیت اسنیکت خودش با یک تاکسی پیش بچه‌های بودلر می‌آید و آنها را سوار تاکسی می‌کند.

کتاب دوازدهم:خطر ما قبل آخر[ویرایش]

در کتاب دوازدهم از ادامه تاکسی سواری کیت بچه‌ها را به یک سفره صبحانه دعوت می‌کند و در این حین واقعیت‌هایی دربارهٔ وی اف دی را به بچه‌ها می‌گوید. همین‌طور می‌گوید که باردار است. در ادامه می‌فهمیم او به‌دنبال کاپیتان ویدرشینز به دریاها می‌رود.

کتاب سیزدهم:پایان[ویرایش]

در کتاب آخر کیت به جزیره پایان همراه با یک مکعب عظیم از کتابها می‌آید اما بقدری مجروح و خسته و درمانده‌است که نمی‌تواند از آن مکعب پایین آید مگر در آخر کتاب که کنت الاف او را پایین می‌آورد تا او را زایمان کند. دختر کیت به دنیا می‌آید و نام او را بئاتریس می‌گذارد

منابع[ویرایش]

  • کتاب خطر ماقبل آخر فصل اول و دوم
  • کتاب پایان فصل پنجم تا دوازدهم
  • کتاب غار غم‌انگیز فصل آخر