پرونده:MathJax.svg

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

پروندهٔ اصلی(پروندهٔ اس‌وی‌جی، با ابعاد ۱۲۸ × ۱۲۸ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۳۴ کیلوبایت)

شرح[ویرایش]

دلیل استفاده از اثر غیرآزاد برای مقالهٔ مت‌جکس.
توضیحات

این نشان‌واره متعلق به متعلق به برای مت‌جکس.

منبع

نشان‌واره از وبگاه http://www.mathjax.org/ گرفته شده. http://www.mathjax.org/community/mathjax-badge/

مقاله

مت‌جکس

میزان استفاده

کل نشان‌واره استفاده شده‌است تا معنا منتقل شود و از هرگونه خدشه‌دار کردن یا ارائهٔ نادرست از تصویر مورد نظر جلوگیری شود.

کیفیت پایین؟
کاربرد

این تصویر برای شناساندن یک مت‌جکس استفاده می‌شود، یک خدمت یا محصول شناخته‌شده. اهمیت نشان‌واره در کمک‌کردن به خواننده در جهت شناسایی خدمت یا محصول است و به خوانندگان اطمینان می‌دهد که به مقالهٔ درستی آمده‌اند که در مورد آن محصول یا خدمت اطلاعات نقادانه‌ای فراهم می‌کند و نمانام مرتبط با آن محصول یا خدمت را به گونه‌ای به تصویر می‌کشد که واژه‌ها به تنهایی از انتقال آن ناتوانند.

محتوای آزاد جایگزین؟

از آن‌جایی که این یک نشان‌وارهٔ ناآزاد است می‌توان تقریباً با اطمینان گفت که جایگزین آزادی برای آن وجود ندارد. هر جایگزینی که اثر اشتقاقی نباشد نمی‌تواند معنای مورد نظر را منتقل کند و تصویر را خدشه‌دار یا نادرست جلوه خواهد داد یا نمی‌تواند برای مقصودش در شناسایی و نقد به کار رود.

اجازه‌نامه[ویرایش]

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۱۰ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۵۵تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۱۰ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۵۵۱۲۸ در ۱۲۸ (۳۴ کیلوبایت)Dalba (بحث | مشارکت‌ها){{logo fur <!-- REQUIRED --> |Article = مت‌جکس |Use = Product <!-- HIGHLY RECOMMENDED --> |Source = http://www.mathjax.org/community/mathjax-badge/ <!-- ADDITIONAL INFORMATION --> |Used for = |Ow...
  • متأسفانه شما نمی‌توانید این پرونده را بازنویس کنید.

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد:

فراداده