ویکی‌پدیا:جشن ۵۰۰ هزارمین مقاله

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
مقاله ۵۰۰۰۰۰ام--آرمانب ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۸ (UTC)

برای مراسمی که به‌مناسبت ۵۰۰هزارمین مقاله، در تالار قلم کتابخانهٔ ملی برگزار خواهد شد، ویکی‌پدیا:مراسم ۵۰۰هزارمین مقاله را ببینید.

تبریک به همهٔ دوستان! نیم میلیونی‌شدن مبارک! درفش کاویانی (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۳ (UTC)

تبریک! راگبی لیگ با ویلچر پانصدهزارمین مقاله ویکی‌پدیا فارسی شد. --آرمانب ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۱ (UTC)

تبریک به همگی! آخرش به سرعت گذشت! وای چه افتخار بزرگی درست کردند دوستان نیم میلیون مقاله! جهان بین هفشجانی (بحث) چهارشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۵، ساعت ۲۲:۴۵ (ایران) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۵ (UTC)

من به نوبهٔ خودم این دست‌آورد بزرگ را به همهٔ زحمت‌کشان در ویکی‌فارسی تبریک عرض می‌کنم. -- ● Amirali-E ● (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۲ (UTC)

تبریک به همه دوستان نیم میلیون مقاله... یک جا داره از همه کاربرانی که در ویکی بودند و دیگر مشارکت نمی‌کنند یاد کنم، شاید یک روز بازگشتند: ‏‏سندباد، Adler، Ayda، نوژن، پرشیانا و ... . دست مریزاد جای ما رو در جشن تون در ایران خالی کنید. --پویان (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۶ (UTC)
 • من هم تبریک می گویم. بنده هم با اینکه نویسنده ای کم کار هستم حدود 400 تا مقاله ساخته ام و ان شاء الله با همکاری هم یکی ای کیفیت دار ترین ویکی های جهان را بسازیم. یا علی. sina12majriti (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۵۵ (UTC)
 • مبارک باشد) وهاب (گپ) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۵۳ (UTC)
سلام، مبارک است، از طرف ویکی‌سفر، همچنین سایت نوتیس را به افتخار ویکی‌پدیای فارسی برپا کردم. --فلورانس (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۵۶ (UTC)
خسته نباشیدی به تمام همکاران فعال و غیرفعال من‌جمله قدیمی‌هایی چون به‌آفرید، سندباد، Hariva، مانی، Mostafazizi ،Ladsgroup، محمدیان، Cobain، زرشک، Adler.fa ،پوویا، Behzaad، Abtinb ،Kaveh ،Mehdi ،Pouyana ،ظهیری، Aliparsa، آرش، Sa.vakilian ،Huji ،Ariobarzan ،Taranet ،Mardetanha ،Truth Seeker ،MRG90، نوژن، Meisam ،Kamix ،همان، M samadi ،Yamaha5 Behzad.Modares و خیلی‌های دیگر که اکنون در خاطرم نیستند. ارادتمند همگی Gnosis (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۱۸ (UTC)
سپاسگزارم. بسیار خوشحال هستم که ویکی‌پدیای فارسی از نظر کمی و کیفی چنین رشد شایسته و بایسته‌یی کرده است. هر پدیده‌ی مثبتی می‌تواند عواض منفی هم در پی داشته باشد. رشد شتابان شبکه‌های اجتماعی مجازی در جامعه‌یی که شبکه‌های اجتماعی و علمی حقیقی متناسب با آن رشد نکرده است این عارضه‌ی منفی را که مطالب بدون منبع، نادرست و شایعه‌وار گسترده‌گی خطرناکی پیدا کند را در پی دارد. ویکی‌پدیا اگر با حساسیت بیشتری به کیفیت و مستند بود مطالب خود نپردازد رفته رفته به منبعی بدون منبع و مرجعی که ارزش مرجعیت ندارد تبدیل می‌شود. برای نمونه همین امروز و همین الان در مورد دانشگاه تهران به مطلبی برخوردم که نادرستی‌اش عیان بود برای اطمینان بیشتر به ویکی‌پدیا مراجعه کردم دیدم متاسفانه همان مطالب شایعه‌وار اینجا هم نقل شده است می‌دانم جای بحث‌اش اینجا نیست اما سری به مقاله‌ی دانشگاه تهران بیاندازید از تاسیس این دانشگاه هنوز یک سده نمی‌گذرد بعد در صفحه‌ی اصلی سخنان غیرمستندی طرح شده است گیرم به منبعی هم ارجاع داده شده اما خود منبع کاملا شخصی و فردی ست. بی‌شک در مورد دانشگاه تهران نحوه‌ی تاسیس آن منابع و مدارک مستند فراوانی وجود دارد که باید به آن‌ها ارجاع داد نقل قول‌ها حداکثر می‌تواند در صفحه‌ی بحث بیاید نه در صفحه‌ی اصلی. جا دارد از زحمات همه‌ی دوستان که با حساسیت و دقت بی‌نام و نان در ویکی‌پدیا صرفا برای آگاهی بخشی فعالیت می‌کنند تشکر کرد و همه‌ی ما تلاش کنید تا جایی که ممکن است و اهداف کمی‌گرایانه ویکی‌پدیا صدمه نمی‌بیند دقت و حساسیت خود را در مورد کیفیت بالا ببریم. ارادتمند عزیزی (بحث) ‏۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۰۷ (UTC)

این موفقیت بزرگ را به تمام کاربران تبریک می گویم. امیدوارم در زمان کوتاهی شاهد یک میلیونی شدن ویکیپدیای فارسی باشیم.

دوصد تبریک به همهٔ کاربران گمنام و نام‌آشنای ویکی‌پدیای فارسی. امید که در جشن یک میلیون مقاله نیز همه در کنار هم باشیم. :-)--آرش ۶ مرداد ۱۳۹۵/ ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۴۳ (UTC)

تبریک، به نام ویکیپدیا کردی سورانی. Serchia (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۰۰ (UTC)
تبریک به همه دوستان، خسته نباشید، نیم میلیون مقاله ارزشمند نتیجه روزها و سال‌ها تلاش همه کاربران ویکی‌پدیاست. شش سال طول کشید تا ویکی‌پدیا از صدهزار مقاله به نیم میلیون مقاله رسید. وحید (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۲۴ (UTC)
به عنوان یک عضو جدید،تبریک به دوستان که لحظات ارزشمند زندگی خود را صرف ویکی نویسی و کمک به آگاهی جامعه پارسی،بدون هیچ چشم داشتی نمودند.زنده باد به سربازان گمنام ویکی نویس :))Bigdady90 (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۲۲ (UTC)

Emoji u1f389.svg Emoji u1f382.svg Emoji u1f38a.svg با تشکر از همه کسانی که جلوی صحنه و پشت صحنه تلاش می‌کنند. برخی تلاش‌ها به طور مستقیم دیده نمی‌شود ولی نیاز به تشکر فراوان از تلاش‌های کاربر:Ebraminio کاربر:Yamaha5 کاربر:Darafsh و کاربر:Mardetanha هست. ارادتمند ابدی. :)امیرΣυζήτηση ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۳۶ (UTC)

خجسته باد.از همه دوستانی که در رسیدن به این شمار مقاله تلاش کردند سپاسگزاری میکنم.یه امید یک میلیونی شدن :)Ahmadrizo (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۴۴ (UTC)

 • درود بر تمامی کاربرانی که در این‌ راه نقش داشته‌اند چه با چندهزار مقاله و چه با یک مقاله. به امید میلیونی شدن. مهرنگار (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۰۹ (UTC)
 • درود بر هزاران زن و مرد گمنام ایرانی که بدون هیچ مزد و اجرتی در این مجتمع فرهنگی و فرهنگ سازی به صورت معجزه آسایی باهم (نه بی هم) همکاری میکنند، یادگاری جاودان و سکویی پر بها برای پرش نسل های بعد میسازند. و تبریک به خاطر اینکه توانسته اند از گویشوران اقوام چند صد میلیونی نیز پیشی بگیرند. مخلص همه دوستان نیک، Xerxessenior (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۲۰ (UTC)
 • تبریک بابت 500,000 گی مقالات WiKi Farsi MSes T / C ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۳۸ (UTC)
 • مبارک ویکی‌پدیای فارسی و کاربران نیکش باشد. به امید رسیدن به موفقیت‌های افزون‌تر! AlmaBeta (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۱۱ (UTC)
 • خیلی خوشحالم که شاهد توانمندتر شدن ویکی‌پدیای فارسی هستم و از همهٔ دوستان صمیمانه سپاسگزارم. ShFarshid؛گفت‌وگو ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۳۷ (UTC)


منم به تمام کاربرانی که از ابتدا در شکل گیری ویکی فارسی نقش داشتند و پس از آن کاربرانی که باعث رشد ویکی شدند تبریک میگم--Behzad39 (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۲:۱۶ (UTC)

 • از آخرین باری که در ویکی‌پدیا لاگین کردم بیش از چهارسال می گذرد. بعد از آن فقط یکی دو بار با آی پی سرکی زدم. خبر نیم میلیونی شدن ویکی‌فا را دیروز شنیدم. مرد تنهای عزیز لطف کرد و از من خواست چیزکی اینجا بنویسم. دو دل بودم که اصلا حق دارم در این افتخاری که به وجود آورنده‌اش «دیگران» هستند وارد شوم یا خیر؟ راستش الان هم حس میهمانی را دارم که بی دعوت جایی رفته است.
من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرملطف‌ها می‌کنی ای خاک درت تاج سرم
همتم بدرقه راه کن ای طایر قدسکه دراز است ره مقصد و من نوسفرم
القصه با کمک بازیابی گذرواژه خودم را به اینجا رساندم تا به کسانی تبریک بگویم که به نام نمیشناسمشان، اما به اندازه دیروزِ خودم به من نزدیکند. کسانی که کاری کرده‌اند کارستان. قدیمی ها، جدیدها، روزبه عزیز، جیمبوی مهربان، همه و همه تبریک مرا پذیرا باشید. هزار بار حاک کیبوردتان را توتیای چشمم می‌کنم و خوشحالم که ویکی‌فای امروز به دستان پرکفایت شما به سرعت در حال پیشتازی است.
در پایان به حرفهایی که سالها پیش در جشن صدهزارگی ویکی زده‌ام، فقط یک جمله حاصل از تجربه شخصی اضافه می کنم. ویکی چه نیم میلیون مقاله، چه صدمیلیون مقاله، یک دانشنامه برخط است. پس بگذارید همان که هست بماند. آن را به زندگی واقعی خود نبرید و بالعکس. درودهای بیکران. ارادتمند --دانقولا (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۲:۳۸ (UTC)
 • با سلام و درود به همه شما دوستان گرامی ، من هم به نوبه خودم این موفقیت بزرگ (رسیدن مقالات ویکی پدیا فارسی رو به 500هزار مقاله) را صمیمانه تبریک و شادباش می گویم و با نگاهی امیدوار به آینده ای بزرگ برای ویکی پدیا فارسی می نگرم --Sardar2nazi (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۵ (UTC)

براستی از از کوشش همه کاربران فارسی به خود میبالم. ویکی هرچه هست گسترده ترین زمینه برای رو کردن توانمندی های زبان فارسی ست. چیزی که تا پیش از این نبوده. تلاش همه هممیهنان عزیزم که از دل و جان در این مجال سرمایه میکنند بس ستودنی ست. سرمایه و شوری که ریشه در عشق به خاک پاک ایران عزیزمان دارد. به امید سربلندی های هرچه بیشتر برای این سرزمین. زادروز پانصد هزارگی شاد باد.مازیار کیوان (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۲۷ (UTC)

تبریک به همه، به خاطر تلاش جمعی واقعا بزرگ maspadana (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۱۶ (UTC)

 • تبریک. بسی این پیشرفت مایه شادمانی است محمدحسینگفتمان ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۱۹ (UTC)
 • تبریک به همه دست‌اندرکاران ویکی‌فا و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان... به امید بالا رفتن روزافزون کیفیت مقالات... با احترام Benyamin-ln (بحث) ۷ مرداد ۱۳۹۵، ساعت ۱۵:۲۷ (ایران) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۵۷ (UTC)
 • روزها و شب‌های زیادی رو برای این روز لحظه شماری می‌کردیم. همه با هم خوشحالیم که توانستیم با همکاری و کمک یکدیگر به نیم میلیون مقاله برسیم. بهترین تبریکات به همه ویراستاران ویکی‌پدیا فارسی. امیدوارم همراه با روند فعلی رشد مقاله‌ها، کیفیت محتوایی آن‌ها بیش از پیش بیشتر شود. ارادت. --سیاوخش 📮 📓 📯 | تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۵، ساعت ۱۸:۲۸ (ایران) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۵۸ (UTC)
 • تبریک میگم و دست همه کسانی که در پیشبرد ویکیپدیا نقش داشته اند رو می بوسم. امیدوارم روزی برسه که کتابهای درسی دانش آموزان هم به صورت ویکی تهیه بشه. PersianEagle (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۵۷ (UTC)
 • دم همهٔ کسانی که برای این ۵۰۰۰۰۰ مقاله زحمت کشیدن گرم! دنیا هم مثل ویکی‌پدیاست یه روزی شروع شده ولی هیچ وقت تموم نمیشه! Mehregaan (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۳۱ (UTC)

• خوشحالم به خاطر همه لحظاتی که در ویکی گذروندم، به خاطر هر وقت که تنها می‌شدم و وقت برای ویرایش ویکی پیدا می‌کردم، به خاطر آگاهی‌هایی که در دوره پرمخاطره نوجوونی از این منبع به دست آوردم، و خوشحالم به خاطر اینکه من هم سهم کوچکی داشتم در رشد ویکی در طول این چند سالی که به عنوان ویکی‌پدین برگرداننده در این دانش‌نامه فعالیت داشتم. از نظر من ویرایش در ویکی یکی از بهترین گونه‌های بهره‌گیری از وقت در اینترنت هستش. دلم می‌خواد به همه بزرگوارانی که از ویکی فارسی بهره گرفتند و خواهند گرفت، چه کاربران و ویکی‌نویسان نام‌آشنا برای من مثل خطا در الگو:پاسخ به: ورودی دارای نویسه‌های ممنوعه است. خطا در الگو:پاسخ به: ورودی دارای نویسه‌های ممنوعه است. خطا در الگو:پاسخ به: ورودی دارای نویسه‌های ممنوعه است. و چه کاربران گم‌نام ویکی، که به هر منظوری، از یه مطالعه سطحی برای افزایش آگاهی تا منبع‌دهی در تحقیق‌های دانشگاهی یا دبیرستانی خودشون از ویکی بهره می‌برن، بگم که همگی خیلی خوش‌شناس هستیم که این بستر فراهم شده و همین‌طور که می‌بینید، روز به روز بهتر از پیش هم می‌شه. امیدوارم بتونم همیشه در ویکی فعالیت داشته باشم.Poorya0014 (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۲۵ (UTC)

 • با تشکر از همهٔ کاربران و دست‌اندر کاران این موفقیت. امید است که به گسترش همگانی دانش کمک کرده باشیم. طاها (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۹ (UTC)
من هم به نوبه خودم این دستاورد را به همه دوستان و کاربران گرامی شادباش می‌گویم. می‌دانم که ویکی‌پدیای فارسی راه خودش را پیدا کرده و به مراحل بهتر کیفی و کمی خواهد رسید. خسته نباشید خدمت همه کاربران. مانی (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۰ (UTC)


با تأخیر، شادباش مرا هم پذیرا باشید. هرچند برای خودم دیگر چندان لحظه خاصی نیست! در جشن ده‌هزارگی شاد بودم و در جشن صدهزارگی در پوست خودم نمی‌گنجیدم، امروز ولی حس خاصی ندارم. یاد همه یاران قدیم بخیر و سپاس از دوستانی که به یاد من بودند. __Âriobarzan ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۲۲ (UTC)
 • چه رویداد خجسته‌ای که دوباره نام و نشان بسیاری از بهترین فعالان قدیمی ویکی‌پدیا را یکجا گرد هم آورده. درود بر دوستان کهن و سپاس از همگی. آبتین (بحث) ‏۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۵۹ (UTC)
 • به همه‌تون تبریک و خسته نباشید می‌گم. شما کسایی هستید که بدون چشم داشتی و تنها برای گسترش علم، فعالیت می‌کنید. همیشه به عضو بودن در گروهی که شما درش هستید افتخار می‌کنم. Javid44 MSG ‏۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۴۴ (UTC)
ای عاقلان، ای غافلان، ای مردم فارِس‌زبانمژده که آمد کاروان، با بار دانش از میان
صدها هزاران واژگان، از بر زمین تا آسمانانبوه آگاهی در آن، انگشت حیرت بر دهان
گفتَه‌اش به روی هر زبان، نقلش به پیش هر جواندر پیش مردان و زنان، در هر کجا و هر زمان
شیمی، ریاضی و زبان، مفهوم نیرو و تواناز اسپهان تا دوربان، از مشتری تا تایتان
آورده از دور جهان، پانصد هزاران گوهرانبا داستان و با نشان، با مدرک و اَدل و بیان
او را بگیر اندر میان، بر وی بچسبان تنگ جانتا زو بیاموزی چنان، آموزه‌های بی‌کران
روشن بُود فردایمان، گر بخت باشد یار آنهم دست‌های مهربان، هم پای‌های پُر توان
یا رب بهاران و خزان، در شرطه و باد وزانهمچون شتر بر ساربان، پاسش بدار ای پاسبان

--151.242.143.158 ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۰:۵۳ (UTC)

من هم به نوبه خود به همه تبریک میگم. مـاهـان (پیام‌ها) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۲۸ (UTC)

واقعاً خیلی خوشحال شدم به همه کاربران تبریک میگم Ali ringo (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۴۱ (UTC)
 • اتفاق بسیار بزرگی است. به امید قدرت و گسترش روز افزون دنیای آزاد(Libre)
 • به همگی تبریک میگم! عکس پایان مراسم رو هم به صفحه اضافه کنید.Hossein seyyedrahman (بحث) ‏۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۵۴ (UTC)

پوشش رسانه ای[ویرایش]

پیام تبریک ویکی‌پدیای آلمانی در صفحهٔ اصلی‌اش

باتشکر از همه دوستان که این اتفاق بزرگ را رقم زدند ،آیا رسانه یا خبرگزاری فارسی زبانی هم این اتفاق را پوشش داد؟

چه کارهایی برای پوشش خبری بهتر این اتفاق از سوی دوستان انجام شد؟ Behnam mancini (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۵ (UTC)

عصر ایران، ایسنا در توییتر، گذار نیوز. البته قرار بر این شده که تبلیغات گسترده و هماهنگی با خبرگزاری‌ها و نشریات برای ۵۰۰هزارمین نوشتار و همچنین جشنی که در کتابخانه ملی برگزار می‌شود، از شنبه و به صورت ضربتی شروع شود.--Arian بحث ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)
از شما خیلی متشکرم ،مسلما پوشش رسانه ای خیلی مهم است و به نفع رشد ویکی فارسی خواهد بود. Behnam mancini (بحث) ‏۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۲۴ (UTC)
 • پیام تبریک ویکی‌پدیای آلمانی در صفحهٔ اصلی‌ چه ابتکار جالبی بود. شاید ما هم بتوانیم در صفحه اصلی خودمان چنین کنیم. واقعا یک نوع دیپلماسی فرهنگی است. ارادتمند همگی Gnosis (بحث) ‏۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۰۳ (UTC)
 • خبر منتشر شده در آی‌تی ایران، ۱۳ امرداد ۱۳۹۵. mOsior (بحث) ‏۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۲۴ (UTC)
 • خبر رسیدن به پانصدهزارمین نوشتار و برگزاری جشن در دنیای اقتصاد امروز پنجشنبه ۱۴ امرداد. mOsior (بحث) ‏۴ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۱۱ (UTC)

Congratulations[ویرایش]

Felicitacions!!!--Kippelboy (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۰ (UTC)

Brilliant news! Well done! Pigsonthewing (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۰۳ (UTC)

Congratulations! Half a million articles - that's a phenomenal milestone. And now, celebrate a bit :) --Denny (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۳۲ (UTC)

¡Enhorabuena! Raystorm (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۳۴ (UTC)

Congratulations! An inspiring achievement! :) Ijon (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۴۷ (UTC)

An awesome achievement. Very well done! Erik Zachte (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۱۲ (UTC)

CONGRATULATIONS!!!

Dear Colleagues, our heartiest congratulations to you from it.wiki, we share your joy and thank you for making Wikipedia a richer place :-) --Gianfranco (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۳۲ (UTC)

Congratulations from Urdu Wikipedia to all FaWiki Users! The destiny of hard work is always success. You all have done hard work and got succeed. Congratulations on your huge and marvelous success. :) محمد شعیب (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۵۹ (UTC)

Congratulazioni from Italy!! Keep it up! --Yiyi (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۲۴ (UTC)

we will hopefully have the offline version of the Farsi medical app out this week :-) James Heilman, MD (talk · contribs · email)(please leave replies on my talk page) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۲۳ (UTC)

Selamat! Congratulations for Farsi Wikipedians' achievement! --Beeyan (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۱۲ (UTC)

Happy to see you happy. :) Nemo bis (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۴ (UTC)

Congratulations for the half-millionth article! And good luck in the future! Shlomif (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۵۲ (UTC)

Congratulations from it.wiki! --Antonio1952 (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۳۸ (UTC)

Congratulations on this tremendous achievement! It's a testament to hard work over many years. I'm looking forward to the next 500,000! Katherine (WMF) (بحث) ‏۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۳:۱۱ (UTC)

Hearty congratulations to you all. :) --Mdennis (WMF) (بحث) ‏۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۵۸ (UTC)

500.000!!! Congratulations. --Carlomorino (بحث) ‏۳ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۲۴ (UTC)

جستارهای وابسته[ویرایش]