الگو به طور دائم حفاظت‌شده است

الگو:پاسخ به

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

@فلانی:

توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

توضیح

هنگامی که قصد دارید در یک صفحهٔ بحث به کاربری پاسخ دهید، می‌توانید به کمک این الگو کاربر موردنظر را از پیام خود آگاه کنید. بنابراین، دیگر نیازی نیست تا الگوی {{بازبحث}} را به صفحهٔ بحث کاربر موردنظر بچسبانید. کاربران از طریق پژواک از پیغام شما مطلع خواهند شد. از این الگو می‌توانید در هر صفحهٔ بحثی یا در هر فضای نامی استفاده کنید. الگوی {{پینگ}} هم به همینجا تغییر مسیر می‌یابد.

کاربرد

این الگو نام کاربری(هایی) را که به‌عنوان پارامتر به آن می‌فرستید آگاه می‌سازد. این الگو جایگزینی برای {{بازبحث}} است. در هر فضای نام ویکی‌پدیا و همهٔ صفحه‌های بحث می‌توانید از الگو بهره ببرید.

توجه: برای اینکه الگو بتواند مخاطب را آگاه کند، پیام هم باید امضا شده‌باشد و هم در زیر یک بخش مشخص از صفحه قرار داشته‌باشد (زیر == نام بخش ==). اگر در یک صفحهٔ بخش‌بندی‌نشده از این الگو استفاده شود، کار نخواهد کرد.

توجه: اگر قبلاً پیغامی نوشته‌اید اما فراموش کرده‌اید که مخاطب خود را پینگ کنید، می‌توانید پیغام قبلی خود را ویرایش کرده و از پینگ استفاده کنید، به شرط آنکه امضای قبلی خود را پاک کرده و مجدداً پیغام قبلی خود را با استفاده از چهار مدّک ~~~~ امضا کنید. اگر پیغام را مجدداً امضا نکنید، پینگ کار نخواهد کرد. به عبارتی، هر باری که این الگو را به بحثی می‌افزایید، باید دوباره امضا را وارد کنید.

نمونه‌ها

نکته: این الگو فقط می‌تواند ۷ کاربر را در هربار استفاده آگاه کند.

تغییرمسیرها

جستارهای وابسته