ویکی‌پدیا:تماس با ما - موضوعات

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


خوانندگان
چگونه مشکلات یک مقاله را گزارش دهیم.

موضوعات مقالات
مشکلات مقاله‌هایی درباره شما، شرکت شما یا فردی که شما نمایندگی می‌کنید.

اجازه‌نامه
چگونه از محتوای ویکی‌پدیا استفاده کنیم، چگونه محتوای خود را به ویکی‌پدیا بفرستیم یا چگونه محتوای ناقض اجازه‌نامه را گزارش دهیم.

حمایت
توضیح روش حمایت مالی و اینکه این پول کجا خرج می‌شود.

مسائل خبری
اگر شما عضو یک گروه خبری هستید و به دنبال روشی برای تماس با ویکی‌پدیا می‌گردید


اگر معتقدید که مقاله‌ای دربارهٔ خودتان یا شرکتتان ناکامل، نادرست یا جانبدارانه است. به چندین روش می‌توانید آن را با جامعهٔ کاربران ویکی‌پدیا مطرح کنید.

موقعیت برگه بحث

ویکی‌پدیا یک گروه متمرکز نویسنده یا بازبین محتوا ندارد، محتوا توسط نویسندگان داوطلب نگه‌داری می‌شود. کسانی که مقاله شما را نوشته یا پی‌گیری می‌کنند بهترین مقصد تماس هستند. شما می‌توانید برای آنها یک پیام بگذارید بدین گونه که در بالای صفحات یک برگه وجود دارد به نام «بحث» که کنار برگه «مقاله» است، بر روی آن کلیک کنید به صفحه بحث مقاله هدایت می‌شوید. وقتی که به آنجا رسیدید بر گزینه «افزودن بخش» کلیک کنید و یک موضوع جدید ایجاد کرده و بر دکمه «صفحه ذخیره شود» کلیک کنید تا توضیح شما فورا به صفحه بحث اضافه شود.

اگر این کار کمکی نکرد می‌توانید در صفحات کمک یک پیغام جدید بگذارید، این صفحات توسط افراد بیشتری پی‌گیری می‌شود.

در ضمن شما می‌توانید به info-fa@wikimedia.org رایانامه بفرستید، توجه کنید که باید به دقت توضیح دهید که مشکل در کدام صفحه است و دقیقا مشکل چیست. این حالت محرمانگی بیشتری نسبت به حالت قبلی دارد اما باز ممکن است اطلاعات شما به خارج از گروه پاسخ‌دهندگان نشت کنند.

اگر شما علاقه‌مندید که تصویر به مقاله موردنظرتان بیفزایید به شرطی که خودتان آن تصویر را تولید کرده‌باشید (خودتان طراحی یا عکس‌برداری کرده‌باشید) می‌توانید مستقیما خودتان آن را بارگذاری کنید یا به photosubmission@wikimedia.org (به انگلیسی) رایانامه کنید. توجه کنید که بارگذاری یا ارسال تصویر به ویکی‌پدیا موجب انتشار آن با مجوز آزاد است (Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0). اگر شما تولیدکننده تصویر نیستید نباید آن را بارگذاری کنید یا به ویکی‌پدیا ارسال کنید. باید از خالق تصویر بخواهید که این عمل را انجام دهد.