وین پالمر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
تصویر دی. بی. وودساید (وین پالمر)

وین پالمر نام یکی از شخصیت‌های سریال ۲۴ است که دی. بی. وودساید آن را نقش‌آفرینی کرده است، وین پالمر برادر دیوید پالمر رئیس جمهور آمریکا (در فصل‌های ۲ و ۳) است، او از خانواده‌ای سیاسی است و همانند برادرش در عرصهٔ سیاست فعالیت می‌کند.

ایفای نقش[ویرایش]

وین پالمر در فصل‌های ۶،۵،۳ این سریال نقش‌آفرینی می‌کند.

فصل ۳[ویرایش]

در این فصل وین پالمر به عنوان مشاور رئیس جمهور به برادرش دیوید پالمر در زمینهٔ تروریست‌ها و رقابت در انتخابات آینده و به جهت پیروز شدن دیوید در انتخابات به او مشاوره می‌دهد، در این فصل ثابت می‌شود او با همسر یکی از اشخاص مهم سیاسی که دوست برادرش دیوید پالمر هم بوده است رابطه داشته که البته پس از مدتی این جریان درست می‌شود.

فصل ۵[ویرایش]

در این فصل وین پالمر پس از ترور برادرش دیوید پالمر درصدد پیدا کردن قاتلان برادرش می‌آید، با صحنه سازی برخی افراد او ابتدا تصور می‌کند جک باور قاتل برادرش است که پس از مدتی به اشتباه خود پی میبرد و به جک در دستگیری رئیس جمهور خیانت‌کار آمریکا چارلز لوگان که عامل ترور دیوید پالمر نیز بوده‌است کمک می‌کند و در آخر موفق نیز می‌شود.

فصل ۶[ویرایش]

در این فصل او رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شده است ولی مشکلاتی همچون تروریست‌ها دولت او را تضعیف کرده، البته او به کمک جک باور به مقابله و حتی در برخی موارد کمک خواستن از مردم مسلمان آمریکا برای مقابله با تروریست‌های عرب بر می‌آید، او در جریانی زخمی می‌شود و به حالت کما فرو می‌رود، زمانی که بهبود می‌یابد به کارش بازمی‌گردد که دوباره در کنفرانسی بی‌هوش می‌شود و مشخص می‌شود که خونریزی داخلی مغزی دارد و پس از این معاونش نوح دنیلز کارها را بر عهده می‌گیرد.

جستارهای وابسته[ویرایش]

منابع[ویرایش]