نقاط توانایی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
«نقاط توانایی
Pts.OF.Athrty»
جلد «نقاط توانایی Pts.OF.Athrty»
تک‌آهنگ اثر لینکین پارک
از آلبوم ری-انیمیشن
ترانه پشت صفحه "H! Vltg3"
ترانه پشت صفحه "Buy Myself"
پخش ۱۵ جولای ۲۰۰۲
قالب دیجیتال، سی‌دی
سبک نو متال ، اینداستریال متال ، الکترونیک راک
زمان ۳:۴۵ (نسخه آلبومی) ، ۳:۳۸ (نسخه تک آهنگ)
ترانه‌سرا لینکین پارک
تهیه‌کننده مایک شینودا
گاه‌نگاری تک‌آهنگ‌های لینکین پارک
در پایان
۲۰۰۱
نقاط توانایی
۲۰۰۲
جایی که به آن تعلق دارم
۲۰۰۳

"نقاط توانایی" (به انگلیسی: Pts.OF.Athrty) نام ترانه‌ای از گروه راک آمریکایی لینکین پارک است.این ترانه به عنوان تک‌آهنگ آلبوم ریمیکس ری-انیمیشن در ۱۵ جولای ۲۰۰۲ منتشر شد که ریمیکس ترانه ی "Points of Authority" از آلبوم نظریه دورگه گروه است. این تک آهنگ به همراه ریمیکس ترانه های "By Myself" و "High Voltage" منتشر شد . این ترانه را "جی گوردن" از گروه الکترونیک راک "Orgy" ریمیکس کرده و همینطور "High Voltage" را "Evidence" همراه با "Pharoahe Monch".

"By Myself" که توسط مریلین منسون ریمیکس شده بود با ورژن موجود در آلبوم متفاوت است اما دو ترانه ی دیگر به همان صورت در ری-انیمیشن وجود دارند.

موزیک ویدیو[ویرایش]

موزیک ویدیو را که در ۱۴ ژوئن ۲۰۰۲ منتشر شد ، جو هان ساخت . ویدئو نبرد بین دو گروه ربات را نشان می دهد که یک گروه متعلق به لینکین پارک که همان سربازهای بالدار (نماد لینکین پارک روی جلد آلبوم نظریه دورگه) هستند و در آخر هم گروه مقابل را شکست می دهند و گروه دیگر بیگانه است. سر اعضای گروه در یک آزمایشگاه دیجیتال مجهز به کامپیوتر و تجهیزات پیشرفته است و به گفته ی هان سر اعضا ، انرژی جهان را تامین می کند و همین طور توضیح داده که ویدئو پایان زندگی بشر را نشان می دهد وقتی که از همه ی انسانها فقط ۶ سر لینکین پارک باقی مانده است. از نسخه ی اصلی ترانه ی "نقاط توانایی" که در آلبوم نظریه دورگه موجود است ، دو ویدیوی غیر رسمی از دی وی دی های اجرای زنده ی گروه یعنی زنده در تگزاس و "Frat Party at the Pankake Festival" منتشر شد. [۱]

جوایز[ویرایش]

در سال ۲۰۰۲ این ویدئو جایزه ی "Favorite Video" را از ام تی وی اواردز آسیا دریافت کرد .

رتبه در جدول[ویرایش]

جدول (۲۰۰۴) رتبه
در جدول
جدول تک‌آهنگهای کانادا ۴
جدول تک‌آهنگهای بریتانیا ۹
جدول تک‌آهنگهای آلمان ۳۱
جدول تک‌آهنگهای استرالیا ۴۴
جدول تک‌آهنگهای ایتالیا ۳۹
بیلبورد آمریکا - بهترین آهنگهای مدرن راک ۲۹

منابع[ویرایش]