محو (ترانه آلن واکر)

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
«محو»
جلد «محو»
تک‌آهنگ اثر آلن واکر
پخش ۳ دسامبر ۲۰۱۵
ناشر Mer Musikk
گاه‌نگاری تک‌آهنگ‌های آلن واکر
"نیرو"
(۲۰۱۵)
محو
(۲۰۱۵)
برایم آواز بخوان تا بخوابم
(۲۰۱۶)
موزیک ویدئو
ویدیو در یوتیوب

«محو» تک‌آهنگی از هنرمند اهل نروژ آلن واکر است که در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد.

نسخه آوازی این آهنگ(که توسط آیسلین سولهیم خوانده شده). در ابتدا قرار بود در ۲۵ نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شود اما در ۳ دسامبر ۲۰۱۵ انتشار یافت. این تک‌آهنگ در چارت‌های ایتالیا، والونیا، فرانسه، نروژ، اسپانیا، لهستان، فنلاند، سوئد، سوئیس، اتریش در رتبه اول و در چارت‌های فلاندرز، ایرلند، دانمارک، استرالیا، نیوزلند، بریتانیا، جزو ده ترانه اول قرار گرفت.

زمینه[ویرایش]

آهنگ معروف " Faded " نسخه بازسازی‌شده تک‌آهنگ " Fade " است که از طریق برچسب NoCopyrightSounds در سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

نمودار عملکرد[ویرایش]

این تک‌آهنگ در چارت‌های ایتالیا، والونیا، فرانسه، نروژ، اسپانیا، لهستان، فنلاند، سوئد، سوئیس، اتریش در رتبه اول و در چارت‌های فلاندرز، ایرلند، دانمارک، استرالیا، نیوزلند، بریتانیا، جزو ده ترانه اول قرار گرفت.

اجرای زنده[ویرایش]

اگرچه خواننده اصلی این آهنگ آیسلین سولهیم است اما این آهنگ بارها توسط دیگر خواننده‌ها اجرا شده‌است.(Ingrid Helene Havik, Alexandra Rotan, Tove Styrke, Highasakite, Angelina Jordan، سارا لارشن، Torine Michelle)

موزیک ویدیو[ویرایش]

سپتامبر ۲۰۱۴، ساختمان معدن روممز

موزیک ویدیو این آهنگ توسط شهاب صالحی بازی شده است. این فیلم در Rummu quarry ساخته شده و توسط Bror Bror ویرایش شده و توسط Rikkard و Tobias Haggom کارگردانی شده و توسط Rikkard Haggbom عکس‌برداری شده‌است.

خلاصه داستان[ویرایش]

یک مرد جوان که لباس فرم مشکی به تن دارد، (از جمله یک ماسک، گردش با کوله پشتی‌اش و عکسی از خانه‌اش) به دنبال خانه‌اش می‌گردد. او از میان مناطق رها شده از جمله ساختمان‌های ویران‌شده و سازه‌های متروک رد می‌شود. درنهایت با راهنمایی این عکس خانه‌اش را پیدا می‌کند اما خانه در میان خرابه‌ها است در آخر او ماسک خود را پایین می‌آورد و فیلم تمام می‌شود.

محل فیلم‌برداری[ویرایش]

این فیلم در استونی و عمدتاً در ساختمان هایی که تخریب، رها یا در حال نابودی بودند فیلمبرداری شد. بیشتر محل‌های فیلم برداری در سرتاسر ویدیو پراکنده هستند و در یک ترتیب پیوسته ظاهر نمی‌شوند.

محلی که بخشی از فیلمبرداری در آنجا شکل گرفت

منابع[ویرایش]