بحث الگو:سید علی خامنه‌ای

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

چند نکته در خصوص صفحه ترور میکونوس[ویرایش]

@Modern Sciences: در مقاله ترور میکونوس ادعاهای اثبات نشده ای وجود دارد و شاید هنوز کمی زود باشد که در صفحه الگو آورده شود. برای نمونه هیچ توضیحی در مورد اینکه رای دادگاه بر اساس چه اسنادی بوده است مطرح نشده و یا منبع معتبری در این خصوص وجود ندارد. لذا به نظر می رسد افزودن چنین مقاله ای به الگو که با چالش های جدی روبرو است کار صحیحی نباشد.– سبحان « گفتگو » ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۴۳ (UTC)

کوتاه کردن حجم ظاهری بخش خویشاوندان[ویرایش]

@Keivan.f: سلام و عرض وقت بخیر و تبریک سال جدید. این ویرایش شما فقط حجم الگو را افزایش داده (اضافه شدن دو ردیف دیگر) و اطلاعات جدیدی به الگو اضافه نمی‌کند. شرایط قبلی نیز که بنده ایجاد کرده بودم، تمام اطلاعات را به کاربر منتقل می‌کند و در عین حال حجم الگو را نیز کاهش می‌دهد. قصد داشتم ویرایشتان را با فرض حسن نیت برگردانم اما ترجیح دادم تا در صفحه بحث مطرح کنم و از شما بخواهم که خودتان زحمتش را بکشید. با احترام Benyamin-ln (بحث) ۱۰ فروردین ۱۳۹۶، ساعت ۱۵:۰۳ (ایران) ‏۳۰ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۳۳ (UTC)

@Benyamin-ln: درود. می‌بخشید که بعد از مدتی جواب پیامتان را می‌دهم. در واقع من بخش مورد اشاره را با الهام‌گیری از الگویی مشابه که در مقالهٔ آیت‌الله خمینی دیدم اینگونه تنظیم کردم. به نظر اضافه شدن یک یا دو ردیف مسئلهٔ خاصی ایجاد نمی‌کند به انضمام این که با یک نگاه کوچک تمامی نسبت‌ها مشخص شده، در حالی که در حالت قبلی اسم‌ها به قولی در دل هم فرورفته بودند که به نظرم کمی گیج‌کننده آمد. در هر صورت بازهم خوشحال می‌شوم نظر شما یا سایرین را بدانم. سال نوی شما هم مبارک. Keivan.fTalk ‏۳ آوریل ۲۰۱۷، ساعت ۰۰:۰۷ (UTC)
@Keivan.f: درود بر شما. ممنونم. خواهش می‌کنم. الگو:سید روح‌الله خمینی هم نیاز به ویرایش کلی دارد. اگر نسخه قبلی این الگو را ببینید، تغییرات فراوان ایجاد کردم و راستش را بخواهید چند تا جعبه از افراد سرشناس دیگر را هم مدنظر داشتم که ویرایش کنم اما آنقدر زمانبر است که فعلا بیخیالش شدم :) Benyamin-ln (بحث) ۱۴ فروردین ۱۳۹۶، ساعت ۱۵:۴۶ (ایران) ‏۳ آوریل ۲۰۱۷، ساعت ۱۱:۱۶ (UTC)