بحث الگو:سال در گاه‌شماری‌های دیگر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

لطف کنید Holocene calendar را به تقویم هولوسین تبدیل کنید. ایلیا 2010 ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۱۴:۲۲ (UTC)

دوستانی که دسترسی دارند لطفا فارسی سازی کنند. گاهشماری به جای calendar و تقویم Z [گ] ۲۷ اسفند ۱۳۸۸، ساعت ‏۱۱:۰۶ (UTC) ‏۱۸ مارس ۲۰۱۰، ساعت ۱۱:۰۶ (UTC)

گاهشماری خیامی[ویرایش]

گاهشماری جلالی خیام مبنای سالنامۀ هجری خورشیدی کنونی بوده و سالنامۀ خورشیدی را با توجه به محاسبات دقیق خیام تنظیم کرده اند، خالی از لطف نخواهد بود که این گاهشماری نیز در این مقاله گنجانده شود، بنابر این گاهشماری سال 2016 میلادی در برگیرندۀ سال 937 تا 938 خواهد بود.

5.121.65.208 ‏۱۳ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۵ (UTC)

'سال آریایی-میترایی[ویرایش]

سال آزیایی-میترایی: نشان دهنده ی تمدن آریایی مردم ایران و دین میترایسم در ایران است.یعنی این تاریخ از زمان آریانیان به وجود آمده است و دا رد سال 7031 رارد می کند.

گاهشماری شاهنشاهی[ویرایش]

گاهشماری شاهنشاهی هم افزوده شود. آغازه ی این گاهشماری، کمابیش، آغاز پادشاهی کورش هخامنشی در 559 پیش از میلاد است. سال 1390 هجری شمسی برابر با 2570 شاهنشاهی ست.

یک نقص[ویرایش]

چرا این الگو وقتی در صفحه مقالات نمایش داده می‌شود، سال‌های آورده شده در آن بر حسب گاه‌شماری‌های مختلف دارای پیوند نمی‌باشند و صرفا جهت اطلاع آورده شده‌اند؟!
همچنین در بعضی سال‌های آن در قسمت گاه‌شماری عبری هزاره سال‌ها توسط "،" مانند ۵،۶۴۰ جدا شده است! God's spirit (بحث) ‏۱۰ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۰۴:۳۶ (UTC)

افزودن گاه شمار کردی[ویرایش]

سلام.لطفا گاه شمار کردی هم اضافه کنید.این هم کدش.با تشکر از شما. |- | گاه شماری کردی | ۲۷۱۹ – ۲۷۲۰ | Maged ghafary (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۱۹:۵۷ (UTC)majed_ghafary

Maged ghafary (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۱۹:۵۳ (UTC) Maged ghafary (بحث) ‏۲۹ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۴۴ (UTC)

See http://en.wikipedia.org/wiki/Template_talk:Year_in_other_calendars#kurdish_calendar.2Cplease_add --WolfgangRieger (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۵۵ (UTC)

Х ، همانطور که در صفحهٔ بحث انگلیسی هم آمده این کد نیاز به تأیید درستی دارد با استفاده از منابع معتبر دارد. ضمن اینکه در مقالهٔ ویکی انگلیسی در تقویم استاندارد کردی، ۲۶۲۴ کردی با ۲۰۱۲ میلادی همزمان است، در حالی که این کد امسال (۲۰۱۳) رابین ۲۷۱۲ – ۲۷۱۳ نشان می‌دهد که این جهش منطقی نیست. (Thanks for the note, WolfgangRieger) -- دالبا ۱۹ تیر ۱۳۹۲/ ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۴۸ (UTC)
سیامک، (بحث) ‏۲۱ آوریل ۲۰۱۹، ساعت ۱۱:۵۸ (UTC)==افزودن گاه‌شماری گیلکی ==

به دنبال درخواست دوستان من هم درخواستی دارم. لطفاً گاه‌شماری دیلمی یا گالشی یا گیلکی یا گیلان باستان را نیز اضافه کنید. سیامک، (بحث) ‏۲۱ آوریل ۲۰۱۹، ساعت ۱۱:۵۸ (UTC)

ترتیب الفبایی[ویرایش]

درود. لطفاً ترتیب الفباییِ گاه‌شماری‌ها را اصلاح فرمایید: «بودایی» را پیش از «بهائی» بیاورید. با سپاس، Hamid Hassani (بحث) ‏۳۰ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۸:۱۵ (UTC)