بحث الگو:سازمان‌های اطلاعاتی ایران

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

حذف الگو[ویرایش]

@Huji: گرامی علت این ویرایش را نفهمیدم. «مصداق نداشتن» چیست؟ چون الگو تکرار بود. --arfar (گفتگو) سه‌شنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ساعت ۲۰:۱۸ (ایران) ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۴۸ (UTC)

@Arfarshchi: درود.. بهتر بود اگر لینکِ گفتگویی که میانِ شما و من رد و بدل شد رو در صفحه قرار می‌دادید تا حذف کنندهٔ صفحه، بهتر در جریان قرار بگیره دوستِ من.. البته اگر گفتگوها در صفحهٔ اصلیِ اون انجام می‌شد بازهم بهتر بود ولی درکل مسئله‌ای نیست. لینکِ گفتگو/ مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۰۵ (UTC)

@Arfarshchi: به نظر می‌رسد که الگو دقیقاً کپی هیچ الگوی دیگری نیست، گر چه محتوای آن با محتوای یکی دو الگوی دیگر مشابهت‌هایی دارد. الگوی «دقیقاً» تکراری را می‌شود حذف سریع کرد اما الگویی که دقیقاً تکراری نیست بهتر است با نظرخواهی حذف بشود.
به طور خاص، این الگو میان‌ویکی دارد، بر عکس الگو:ساواک محدود به دوران پیش از انقلاب اسلامی ایران نیست، و بر عکس الگو:وزیران اطلاعات ایران محدود به دوران پس از انقلاب اسلامی نیست.
به نظر من راه حل بهتر از حذف، یکی کردن الگوهای یادشده، تصحیح میان‌ویکی‌ها، و تغییرمسیر (نه حذف) است تا تاریخچه‌ها برای عموم در دسترس بماند — حجت/بحث ‏۵ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۱۱ (UTC)
ممنون حجت عزیز
@Mani-bakhtiar: گرامی به نظرم شما چه کار کنیم؟ پیشنهاد من این است که همان گونه که از اسم الگو پیداست، اینجا سازمان‌های اطلاعاتی ایران را بیاوریم نه مدیرانش را. چینش فعلی خوب است؟ --arfar (گفتگو) جمعه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ساعت ۲۱:۴۸ (ایران) ‏۵ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۸ (UTC)
@Arfarshchi: سلام. به دیدِ بنده با این شکلِ کنونی که آنرا برساخته‌اید، آنرا به الگویی اخته شده تبدیل کرده‌اید. خودتان با توجه به گفتگویی که پیشتر داشتیم، می‌دانید که دیدگاهِ من تقریباً با حجت یکی است و فکر می‌کنم بهترست آن دو الگو به این الگو بیایند و یکپارچه شوند. اما بر دیدگاهِ خودم پافشاریی هم ندارم و نظرِ دیگری هم ندارم. هرچه خودتان و حجت صلاح می‌دانید، همان بهترست. / مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۶ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۶ (UTC)
خیلی ممنون. به نظرم این جوری برای انتقال کاربران راحت‌تر است. یعنی کاربر بیش از آنکه بخواهد از صفحهٔ فلان وزیر اطلاعات بخواهد به فلان مدیر ساواک برود، دنبال این است که از صفحهٔ وزارت اطلاعات به ساواک برود. لطفا اگر شد در تکمیل فهرست یاری فرما. با توجه به الگوهای حکومتی مختلفی که ساخته‌ام به نظرم این بهتر باشد. دوستدار--arfar (گفتگو) یکشنبه،۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ساعت ۲۰:۱۴ (ایران) ‏۷ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۴۴ (UTC)
@Arfarshchi: حرفی نیست دوستِ من.--مانی بختیار (بحث) ‏۸ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۲۸ (UTC)