الگو:Fdw-noncom

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
بارگذار گرامی: پروندهٔ رسانه‌ای که با نام [[:{{{1}}}]] بارگذاری کرده‌اید برای حذف سریع نامزد شده است زیرا مجوزی برای آن برگزیده‌اید که دارای نوعی محدودیت مانند تنها استفادهٔ غیرتجاری، یا تنها استفادهٔ آموزشی یا دارای مجوز تنها برای استفاده در ویکی‌پدیا است. با اینکه معقول است فرض کنیم که چنین پرونده‌هایی را می‌توان آزادانه در ویکی‌پدیا استفاده کرد، در واقعیت اینطور نیست [۱][۲]. خواهشمندیم هیچ پروندهٔ دیگری با چنین محدودیت‌هایی بارگذاری مکنید، زیرا تصاویر ویکی‌پدیا باید با Creative Commons Attribution-ShareAlike یا دیگر مجوزهای آزاد، که به همگان اجازه می‌دهند از پرونده برای هر هدفی—تجاری یا غیرتجاری—استفاده کنند، سازگار باشند. برای اطلاعات بیشتر رهنمودهای محتوای ناآزاد را ببینید.

اگر شما سازندهٔ این پروندهٔ رسانه‌ای بوده‌اید و می‌خواهید از آن در ویکی‌پدیا استفاده کنید، می‌توانید آن را دوباره بارگذاری کنید (یا اگر تصویر هنوز حذف نشده است، توضیحات آن را اصلاح کنید) و از مجوز {{cc-by-sa-3.0}} برای انتشار آن تحت کرییتیو کامنز با یادکرد سازنده و انتشار یکسان ۰٫۳ استفاده کنید، یا با استفاده از {{PD-self}} آن را در مالکیت عمومی قرار دهید. توجه بدارید، اگر شما پدیدآور این پرونده هستید، ممکن است بخواهید آن را در ویکی‌انبار بارگذاری کنید تا در همهٔ پروژه‌های ویکی‌مدیا در دسترس باشد (که شامل ویکی‌پدیاهای همهٔ زبان‌ها خواهد شد)

اگر شما سازندهٔ این پرونده نیستید، لطفاً درک کنید که اکثر قریب به اتفاق پرونده‌های موجود در سطح اینترنت برای ویکی‌پدیا مناسب نیستند. بیشتر محتوای روی اینترنت دارای حق نشر است و همهٔ حقوق تصاویر ممکن است به سازندهٔ آن تعلق داشته باشد. ویکی‌پدیا به حق نشر دیگران احترام می‌گذارد - پرونده‌های ناقض حق تکثیر را بارگذاری مکنید. در برخی موارد نادر، ممکن است بتوان از تصویر تحت استفاده منصفانه بهره جست - اگر اطمینان دارید که استفادهٔ منصفانه در اینجا صادق است، می‌توانید یکی از برچسب‌های استفادهٔ منصفانه را از این فهرست برگزینید. اگر هیچیک از معیارهای استفادهٔ منصفانه را ندارد، ممکن است بخواهید با دارندهٔ حق تکثیر تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید پرونده را تحت یک مجوز آزاد ارائه دهند.

در صورت داشتن هرگونه پرسش لطفاً در وپ:میز کمک مطرح کنید. با سپاس. ~~
توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

استفاده[ویرایش]

جستارهای وابسته[ویرایش]