پرونده:Jardine Matheson Holdings logo.svg

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

پروندهٔ اصلی(پروندهٔ اس‌وی‌جی، با ابعاد ۳۵۱ × ۱۹۰ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۶ کیلوبایت)

شرح[ویرایش]

دلیل استفاده از اثر غیرآزاد برای مقالهٔ جاردین ماتسون.
توضیحات

لوگوی شرکت جاردین ماتسون

منبع

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Jardine_Matheson_Holdings_logo.svg

مقاله

جاردین ماتسون

میزان استفاده

تمام تصویر: به خاطر این که این تصویر متعلق به لوگوی یک شرکت، سازمان یا محصول است تمام تصویر لازم است تا بتوان سازمان، شرکت یا محصول را بدرستی شناساند و مفهوم را تمام و کمال منتقل کرد، به شکلی که تصویر نادرستی جلوه داده نشود و با سوژه دیگری اشتباه گرفته نشود.

کیفیت پایین؟

این کپی از تصویر دارای وضوح کافی برای شناسایی سازمان، شرکت یا محصول است اما وضوحش از اثر اصلی پایینتر است. کپی‌هایی که از این نسخه تهیه شوند وضوحی کمتر از اثر اصلی خواهند داشت و برای تکثیر بدون اجازهٔ اثر یا سایر مقاصدی که مخل اهداف اقتصادی اثر اصلی هستند مناسب نخواهند بود.

کاربرد

این تصویر برای استفاده در مقاله های ویکی پدیا و شناساندن و نقد شرکت، سازمان یا محصول و استفاده در جعبه اطلاعات بالای مقاله در نظر گرفته شده است.

محتوای آزاد جایگزین؟

به عنوان یک لوگو، این تصویر قابل جایگزینی با اثر آزاد نیست؛ هر تصویر دیگری که این اثر را معرفی کند هم دارای حق تکثیر خواهد بود و هر جایگزین آزادی که از این اثر مشتق نشده باشد، برای شناسایی یا تفسیر اثر کافی نخواهند بود و اثر را به صورت نادرست جلوه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

استفاده از لوگوها در مقالات، با سیاست محتوای غیر آزاد ویکی‌پدیا، لوگوها و استفاده منصفانه در قوانین حق نشر ایالات متحده مطابقت دارد.

اجازه‌نامه[ویرایش]

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۱۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۱:۴۳تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۱۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۱:۴۳۳۵۱ در ۱۹۰ (۶ کیلوبایت)Ali.eblis1 (بحث | مشارکت‌ها){{دلیل استفاده اثر غیر آزاد |توضیحات = لوگوی شرکت جاردین ماتسون |منبع = http://en.wikipedia.org/wiki/File:Jardine_Matheson_Holdings_logo.svg |مقاله = جاردین ما...
  • متأسفانه شما نمی‌توانید این پرونده را بازنویس کنید.

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد:

فراداده