بری وایت

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
بری وایِت
بری وایت در حال بازی روانی با جان سینا
لقب(ها) الکس روتاندو
الکس مولیگان
دوک روتاندو
هاسکی هریس
قد معرفی‌شده ۶ فوت ۳ اینچ (۱٫۹۱ متر)
وزن معرفی‌شده ۲۹۵ lb. (۱۳۴ kg)
زادروز ۲۳ مهٔ ۱۹۸۷(۱۹۸۷-خطای عبارت: نویسه نقطه‌گذاری شناخته نشده «�»-۲۳) ‏(۲۸ سال)
بروکس‌ویل، فلوریدا
معرفی‌شده از بروکس‌ویل، فلوریدا
لفیت، لوئیزیانا
اسنیک بایت، فلوریدا
مربی(ها) مربیان FCW و NXT
آغاز به کار ۲۰۰۹

ویندهام لارنس روتاندا (به انگلیسی: Windham Lawrence Rotunda) کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی متولد ۲۳ می ۱۹۸۷ (میلادی) است که هم اکنون با نام بری وایِت و بعنوان رهبر خانواده وایت در دبلیو دبلیو ای فعالیت می‌کند. او به همراه برادرش تیلور روتاندا دوبار قهرمان تگ تیم در فلوریدا شده است. برادرش تیلور هم، همان بودالاس است.همچنین بری وایت لیدر گروه وایت فمیلی است.

آهنگ ورودی بری و خانواده وایت، با ترس زندگی کن است که مارک کرُزِر خوانندگی آن را بر عهده داشته است و در رسلمانیا XXX آن را بطور زنده اجرا کرد.[۱]همچنین کانسیکوئِنس، رپر آمریکایی ترانه‌ای تحت عنوان "Follow The Buzzards" خوانده است که تکیه کلام بری وایت است.

وایت طی دشمنی خود با جان سینا، آواز مذهبی او تمام دنیا را در کنترل خودش دارد را میخواند تا بر این موضوع تاکید کند که رهبر یک کالت است.

او در پی پو ویو ی بست لین 2015 با تم آندرتیکر وارد سالن شد و همه فکر کردند او آندرتیکر واقعی است.او را به مبارزه در رستلمنیا تابید.بعد مدتی جام آندرتیکر رو برداشت و او را مجبور کرد که به رینگ بیاید.ولی آندرتیکر با به زبان آوردن rest in peace مسابقه رو تایید کرد.ولی وایت در مسابقه با تیرک در رستلمنیا باخت و بیست و دومین پیروزی آندرتیکر در رستلمنیا رو رقم زد.

== منابع ==رستلمنیای 31

  • مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا، «Bray Wyatt»، ویکی‌پدیای انگلیسی، دانشنامهٔ آزاد (بازیابی در ۳۰ مرداد ۱۳۹۲).