بحث الگو:Coord

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

لطفا این کد را حفاظت شده قرار دهید[ویرایش]

مدیریت محترم خوشبختانه این الگو در حال حاضر به صورت کاملا فارسی تغییر یافت و درست عمل میکند . با توجه به مهم بودن این الگو در موقعیت یابی مقالات لطفا منبع آن را قفل نمایید. با تشکر Reza1615 (بحث) ‏۱ فوریهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۱:۵۶ (UTC)reza1615

اشکال جزیی[ویرایش]

سلام. باتشکر از کسانی که برای این الگو زحمت می کشند. 1- الگو امروز آمده سمت راست مقاله که قاعدتا جایش سمت چپ است. 2- زمانی که مختصات به دقیقه و ثانیه باشد خوب است ولی وقتی اعشاری است اعداد فارسی نیستند.م‍انفی ‏۵ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۰۸:۴۷ (UTC)

لطفا برای هر دو مثال بزنید.Reza1615 (بحث) ‏۵ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۴۶ (UTC)
نمونه:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، در ضمن لطفا کاری کنید که اعدام هم انگلیسی و هم فارسی قابل استفاده باشند چون بعضی روبات ها می آیند همه اعداد را فارسی می کنند و می روند. م‍انفی ‏۶ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۰۵:۳۱ (UTC)

تداخل در خط[ویرایش]

اگر توجه کنید عبارت و اعداد الگو بر روی خط زیر عنوان مقاله تداخل دارد و خواندن مختصات کمی سخت و از نظر ظاهری هم زیاد جالب به نظر نمی رسد، مقداری بالا یا پایین رود به نظر بهتر خواهد شد. کامران (بحث) ‏۲۷ مهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۱ (UTC)

شرقی نه شرق[ویرایش]

در حال حاضر اگر با طول و عرض جغرافیایی مختصات دهیم، نتیجه چیزی شبیه به این است: «مختصات: ۵۹٫۴۴۷۰۶۹شرق ۳۶٫۳۳۸۳۴۲شمالی»، اولا چرا به صورت درجه و دقیقه و ثانیه نمی‌نویسد؟ ثانیا: فکر کنم به جای شرق باید شرقی نوشته شود. — دالبا (گفتگو) ۳ بهمن ۱۳۹۰ ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۳:۳۹ (UTC)

مشکل[ویرایش]

اخیرا متوجه شده‌ام که تمام الگوهای مختصات در مقاله‌های مربوط به مکان، دچار مشکل شده است. به این صورت که با زدن دکمه نقشه در کنار مختصات در قسمت بالای چپ مقاله، مکان مورد نظر در قسمتی در سواحل غربی آفریقا نمایش داده می‌شود. فکر می‌کنم جای طول و عرض جغرافیایی با هم عوض شده‌اند. مثلا اگر مقاله ورزشگاه بنیان دیزل تبریز را ببینید، متوجه این موضوع می‌شوید. این در حالی است که مختصات درج شده کاملا صحیح هستند و قبل از این، دقیقا همان مکان را نشان می‌داد، اما اکنون نقطه‌ای که روی نقشه نمایش داده می‌شود در آفریقا قرار دارد. البته بنده نمی‌دانم که این مشکل مربوط به الگوی مختصات است یا ایراد از جای دیگری است.--AmirAK (بحث) ‏۵ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۰۷:۴۷ (UTC)

Update the template for more features[ویرایش]

Hello, you may have heard in the news that recent features let users Go on a Wikipedia scavenger hunt with Wikipedia Nearby. For those features to work, however, you need templates like this to give MediaWiki the coordinates using the GeoData syntax.
In short, I suggest you to copy or adapt the last code of w:en:Template:Coord, with w:en:Module:Coordinates etc. If you need help, you can probably ask en.wiki users. Nemo ‏۱۰ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۴۱ (UTC)