بحث الگو:مراکز دهستان‌های استان آذربایجان شرقی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

منبعی برای یافتن مراکز دهستان‌های استان آذربایجان شرقی[ویرایش]

@Elmju: سلام. در این الگو تعدادی پیوند به صفحهٔ ابهام‌زدایی هست که در صدد اصلاحشان هستم. می‌دانید از کجا می‌شود اطلاعات لازم را کسب کرد که مثلاً بجای سعیدآباد (ابهام‌زدایی) در این الگو باید سعیدآباد (بستان‌آباد) قرار داد یا سعیدآباد (مراغه)؟ سپاس. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۱۱ (UTC)

@Saeidpourbabak: سلام بر شما. من اطلاعات مربوط به مراکز دهستان‌ها را از کتاب اتواطلس ایران برداشته‌ام؛ البته چاپ ۸۴ و نه ۹۴ و الآن چندین دهستان به نقشه اضافه شده است. شما در الگو:شهرستان مراغه می‌بینید که روستای سعیدآباد (مراغه) یکی از روستاهای دهستان سراجوی غربی است؛ ولی مرکز این دهستان روستای علویان است که پررنگ شده است. اما در الگو:شهرستان بستان‌آباد در قسمت دهستان شبلی تنها روستایی که نامش پررنگ شده، سعیدآباد (بستان‌آباد) است. پس سعیدآباد (بستان‌آباد) مرکز دهستان است و سعیدآباد (مراغه) تابع علویان است. پاینده باشید. --علمجو (بحث) ‏۱۵ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۰۲ (UTC)
@Elmju: سلام و ممنون از پاسخ. تعدادی را اینچنین اصلاح کردم، منتها این روش برای همهٔ موارد جواب نمی‌دهد: برای یافتن جایگزین مناسب مجیدآباد (ابهام‌زدایی)، در {{شهرستان ملکان}} و {{شهرستان مرند}} مجیدآباد داریم، ولی هیچیک پررنگ نیستند. دیگر اینکه برخی دیگر از پیوندها هم ظاهراً اشتباه هستند. سرند (فردوس) و یوسف‌آباد (تهران) را اتفاقی دیدم. اگر فهرستی از مراکز دهستان‌ها باشد که بتوانیم با ان تطبیق دهیم بهتر خواهد بود. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۵۴ (UTC)
@Saeidpourbabak: سلام مجدد و تشکر از اصلاحات شما. درباره مجیدآباد، مقصود مجیدآباد (هوراند) است که در الگو:شهرستان هوراند پررنگ شده است. سرند (هریس) و یوسف‌آباد (بستان‌آباد) هم مرکز دهستان هستند. --علمجو (بحث) ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۳۶ (UTC)
@Elmju: سلام و تشکر بابت ویرایش. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۲۴ (UTC)