بحث الگو:زبان‌های برنامه‌نویسی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

من پیوند به زبان های دیگر را از این صفحه بد داشتم چرا که در غیر این صورت یک پیوند به زبان انگلیسی در تمام صفحاتی که از این الگو استفاده کرده اند می آید و به هیچ وجه هم قابل حذف نیست. نگاه کنید به تاریخچه ٔ زبان برنامه‌نویسی دلفی. Police 20:38, ۲۹ دسامبر ۲۰۰۵ (UTC)

تغییر اندازه[ویرایش]

این اندازهٔ x-small در لینوکس کور کننده است! حسام 22:54, ۱۸ ژانویه ۲۰۰۶ (UTC)

زبان برنامه‌نویسی AWK در کدام دسته قرار می‌گیرد؟[ویرایش]

زبان برنامه‌نویسی AWK در کدام دسته قرار می‌گیرد؟ با تشکر. ویرایشگر-1 (بحث) ‏۲۰ مهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۴۲ (UTC)

به گمونم بیشتر در دسته مفسری و رویه‌ای (البته اگر اون رو یک زبان برنامه‌نویسی به‌حساب بیاریم)، بهتره AWK وارد این الگو نشه، چون AWK رو بیشتر یک دستور خط فرمان در نظر می‌گیرند تا یک زبان برنامه‌نویسی. -- bkouhi (بحث) ‏۲۰ مهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۴۸ (UTC)
منظورم دسته بندی این الگو بود (صنعتی-تجاری یا علمی-دانشگاهی)، چون می‌خواستم وارد الگو کنم پرسیدم. الان رفتم نسخهٔ ویکی انگلیسی این الگو رو ببینم که با دیدن این لینک نظرم کلا تغییر کرد. به قول شما بهتره وارد این الگو نشه، به جاش فهرست زبان‌های برنامه‌نویسی را به الگو اضافه می‌کنم. ویرایشگر-1 (بحث) ‏۲۱ مهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۳۲ (UTC)
الان که الگو رو ویرایش کردم دیدم زبان برنامه‌نویسی AWK، تحت نام "آک" در الگو وجود داره، به نظرتون از الگو برش داریم یا بمونه؟ فکر می‌کنم دسته بندیش هم زیاد درست نباشه. ویرایشگر-1 (بحث) ‏۲۱ مهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۴۶ (UTC)
در مورد دسته‌بندی موافقم، به نظر من الگو رو با ابزار مترجم از ویکی انگلیسی بروز کنیم، تا دقیقا مشابه نسخه انگلیسی بشه. -- bkouhi (بحث) ‏۲۱ مهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۵۲ (UTC)