بحث الگو:خوانندگان ارمنی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

@Keivan.f: درود به شما چینش این الگو را تغییر داده اید چرا؟MSes T / C ‏۱۹ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۰۴:۱۹ (UTC)

@Modern Sciences: درود متقابل. در واقع دلیل این که قسمت مربوط به مردها را به بالا انتقال دادم به خاطر مردسالار بودن نیست :) فقط چون تعداد خواننده های ارمنی مرد به وضوح بیشتر از زن است مشخص است که سرشناسی در رده آن ها نیز تقریبا بیشتر است. به همین علت آن قسمت را به بخش بالایی انتقال دادم. Keivan.fTalk ‏۱۹ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۰۴:۲۵ (UTC)

@Keivan.f: در صفحه کاربری تان علامت برابری نقش بسته بود و این ویرایشتان بنده را متعجب کرد

این فهرست هنوز تکمیل نشده است چون بنده ابتدا مقالات مرتبط را ایجاد می کنم بعد به مرور بخ الگو اضافه می کنم طبق این رده مقالات بسیاری هست که هنوز ایجاد نشده است با توجه به اینکه مقالات به صورت دستی ایجاد می شود برخلاف مقالات ربات ساز برای ترجمه متن و سایر فاکتور ها وقت بیشتری نیازمند است احتمالا حدود 200 مقاله هنوز نساخته شده باشد MSes T / C ‏۱۹ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۰۴:۳۷ (UTC)

@Modern Sciences: من هم قصد بدی نداشتم. در هر صورت این الگو و احتمالا بسیاری از مقالات مرتبط با آن توسط شما درست شده. پس از ایجاد مقالات مرتبط هرطور که صلاح میدانید ویرایشش کنید. و در مورد خودم هم بله، من به برابری اعتقاد دارم. همانطور که در یک الگوی ساده بخش مرتبط با زنها میتواند بالاتر قرار گیرد برای مردها هم میتوان همان را انجام داد. در کل فرقی نمیبینم. مهم تعداد و میزان سرشناسی افراد است. Keivan.fTalk ‏۱۹ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۰۴:۴۶ (UTC)