الگو:در عنوان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

استفاده[ویرایش]

در بخش جستارهای وابستهٔ یک صفحه، برای ایجاد پیوندی به یک جستجو برای عنوان‌های صفحه‌های دربردارندهٔ یک واژه یا عبارت مشخص، از ویکی‌متن زیر استفاده کنید:

* {{ In title | عبارت عنوان | برچسب }}

عملکرد پیش‌فرض این الگو شامل جستجو برای نام صفحهٔ کامل صفحه‌ای است که الگو را به آن می‌افزایید.

در صورت نیزا، پارامتر عبارت عنوان برای جستجوی جایگزین آن، اضافه کنید. برچسب پیش‌فرض تمام صفحه‌ها با عنوان دربردارندهٔ عبارت جستجو است. برای تغییر آن، برچسب مورد نظر خود را در پارامتر برچسب بیافزایید.

اگر از پارامتر عبارت عنوان استفاده می‌کنید، از علامت گفتاورد استفاده نکنید. این علامت‌ها توسط الگو نادیده گرفته می‌شوند. (پارامتر جستجوی intitle در هر صورت علامت‌های گفتاورد درون عنوان را شناسایی نمی‌کند؛ اما به استفاده از آن‌ها در اطراف یک عبارت نیاز دارد. این علامت‌ها به‌صورت خودکار افزوده می‌شوند.)

Use the parameter |plural=yes to include in the search a second term made by appending "s" to the first. Any other جمع (دستور زبان) will not be created with this parameter. of {{In title|River|plural=yes}} produces همهٔ صفحات با عناوینی که شامل «River» می‌شوند.

برای جستجوی عنوان صفحه‌هایی که با یک واژه یا بخشی از آن واژه آغاز می‌شوند از {{look from}} استفاده کنید.

نمونه‌ها[ویرایش]

هشدارها[ویرایش]

این الگو در نسخه‌های قابل چاپ یک نشانگر گلوله‌ای توخالی بر جای می‌گذارد. برای اطلاعات بیشتر، صفحهٔ بحث و صفحهٔ تمرین الگو در ویکی‌پدیا انگلیسی را ببینید.

جستارهای وابسته[ویرایش]