الگو:حص-الگو

الگو به طور دائم حفاظت‌شده است
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

این الگو، نشان‌دهنده حفاظت شدن است.

از این الگو برای محافظت الگوها و پرونده‌ها (نگاره‌ها) استفاده می‌شود.

این الگو در صفحه‌های محافظت‌نشده نشان داده نمی‌شوند. در عوض، خظا نشان می‌دهد. خواهشمند است توجه کنید که تنها، مدیران می‌توانند یک صفحه را محافظت کنند. این الگو، تنها، وضعیت محافظت صفحه را نشان می‌دهد.

از آنجا که این الگو به صورت خودکار در {{توضیحات}} الگوهای حفاظت‌شده استفاده می‌شود این الگو معمولا نباید به صورت دستی در صفحه‌های الگوها استفاده شود. الگوهای حفاظت‌شده (هر دو صورت نیمه و کامل) ترجیحا باید {{زیرصفحه توضیحات}} داشته باشند تا ویرایشگرها رده‌ها و پیوندهای میان‌ویکی الگو را به راحتی ویرایش کنند. برای اطلاعات بیشتر، ویکی‌پدیا:مستندسازی الگوها را ببینید.

  • برای نشان داد به صورت عادی (نماد کوچک در بالا) از {{pp-template}} استفاده کنید.
  • برای نمایش جعبه‌های بزرگ از {{pp-template}} استفاده کنید. پیشنهاد می‌شود که در صفحه‌های پرونده‌ها از الگوی بزرگ استفاده کنید. (معمولا خوب است که جعبه {{نسخه محلی حفظ شود}} را نیز به صفحه نگاره‌های محافظت‌شده افزود. تا یادآوری کند که نگاره‌های حفاظت‌شده نباید پاک شوند. حتی اگر نسحه پشتیبان آن در ویکی‌انبار موجود باشد)

هنگامیکه {{pp-template}} به یک الگوی محافظت‌شده افزوده می‌شود باید درون برچسب <noinclude>...</noinclude> قرار بگیرد. (وگرنه در هر صفحه‌ای که بکار رود اخطار حفاظت را نیز بارگیری می‌کند و نتیجه آن، نمایش پیام خطا است.) در صفحه‌های پرونده (نگاره) برچسب <noinclude>...</noinclude> نیاز نیست.

جستارهای وابسته

بدون توصیف.

پارامترهای الگو[ویرایش داده‌های الگو]

استفاده از قالب‌بندی قطعه‌ای برای پارامترهای این الگو ارجح است.

پارامترتوضیحاتنوعوضعیت
هیچ پارامتری مشخص نشده است