الگو:Db-nocontext-notice

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

درخواست حذف سریع [[:{{{1}}}]]

اگر این اولین مقاله شما هست به شما پیشنهاد می‌شود که راهنمای ساخت اولین مقاله را مطالعه نمایید.

و در صورتی که علاقه‌دارید می‌توانید از صفحه مراحل ایجاد مقاله کمک بگیرید.

یک برچسب بر روی [[:{{{1}}}]] زده شده‌است و تقاضای حذف سریع مقاله از ویکی‌پدیا را دارد. این درخواست برپایهٔ معیارهای حذف سریع ارائه شده‌است. چون این مقاله بسیار کوتاه بود و خواننده با خواندن دریافت بسیار کمی داشت یا اصلا هیچ دانشی دریافت نمی‌کرد. صفحهٔ ویکی‌پدیا:مقاله خرد را مطالعه کنید تا بدانید یک مقاله دست کم چقدر باید اطلاعات ارائه کند. همچنین موضوع یک مقاله باید از سرشناسی لازم برخوردار باشد و منابع به کار رفته در آن باید به اندازهٔ کافی اعتبار داشته باشد و همگی اثبات‌پذیر باشند.

اگر در این اندیشه اید که این هشدار به اشتباه اینجا گذاشته شده‌است، با کپی‌کردن {{دست نگهدار}} در پایین الگوی حذف، اعتراض خود را اعلام کنید و در صفحهٔ بحث توضیح دهید که چرا به نظر شما صفحه نباید حذف شود. آگاه باشید که اگر صفحه‌ای برچسب حذف سریع را دریافت کند در صورتی که صفحه برابر با معیارها سزاوار حذف باشد، بی‌درنگ حذف خواهد شد. خواهشمندیم که خودتان برچسب حذف سریع را برندارید و در کنار آن در دادن اطلاعات بیشتر به صفحه، به خود تردید راه ندهید. اطلاعاتی که نشان می‌دهد این صفحه پیرو سیاست‌ها و رهنمودهای ویکی‌پدیا است. اگر صفحه حذف شد، می‌توانید با یکی از مدیران تماس بگیرید و از او بخواهید تا یک نسخه از صفحه را به نشانی اینترنتی شما بفرستد.

نماد توضیحات توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

Usage[ویرایش]

This template is typically transcluded into another template. Here are the fields:

{{Db-nocontext-notice
  | target =
  | text =
  | willprovide =
  | after explaining position = 
  | wizard = 
 }}

By default, the template will include the sentence, "Lastly, please note that if the article does get deleted, you can contact one of these administrators to request that they userfy the article or have a copy emailed to you." If willprovide is equal to "No" then this sentence will be omitted. Template:Db-copyvio-notice, for instance, is set up to not include this sentence. If wizard equals yes, the message box providing advice for creating articles is shown.

See also[ویرایش]