پرونده:Haupthandelsroute Hanse.png

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

پروندهٔ اصلی(۷۸۹ × ۶۰۳ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۱۳۰ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/png)

Converted to SVG.svg
این historical map نگاره می‌بایست با استفاده از گرافیک برداری اس‌وی‌جی فایل بازسازی شوند. این چند مزیت دارد؛ Commons:Media for cleanup را برای اطلاعات بیشتر ببینید. اگر حالت برداری آن در حال حاضر موجود است، لطفاً آن را بار کنید. پس از بارکردن یک اس‌وی‌جی، این الگو را با {{vector version available|new image name.svg}} جایگزین کنید.

خلاصه

توضیح
Deutsch: Vereinfachte Darstellung der Haupthandelsroute der Hanse im Nordeuropäischen Raum. Eigene verbesserte Darstellung mit GMT.
English: Main trading routes of the Hanseatic League in northern Europe.
Svenska: Förenklad översikt över Hansans viktigaste handelsvägar i norra Europa.
تاریخ
منبع اثر شخصی
پدیدآور Flo Beck
دیگر نسخه‌ها

العربيَّة

اجازه‌نامه

Public domain من، دارنده حق تکثیر این اثر، این اثر را به مالکیت عمومی منتشر می‌کنم. این قابل اجرا در تمام نقاط جهان است.
در برخی از کشورها ممکن است به صورت قانونی این امکان‌پذیر نباشد؛ اگر چنین است:
من اجازهٔ استفاده از این اثر را برای هر مقصودی، بدون هیچ‌گونه شرایطی می‌دهم، تا وقتی که این شرایط توسط قانون مستلزم نشده باشد.

Public domain این اثر توسط پدیدآور آن، German Wikipedia در ویکی‌پدیا آلمانی، به مالکیت عمومی درآمده است. این مربوط به تمام جهان است.
در برخی از کشورها ممکن است به صورت قانونی این امکان‌پذیر نباشد؛ اگر چنین است:
German Wikipedia به هر کسی اجازهٔ استفاده از این اثر برای هر مقصودی، بدون هیچ‌گونه شرایطی، را می‌دهد تا وقتی که این شرایط توسط قانون مستلزم نشده باشند.

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۷ مهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۲:۳۰تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۷ مهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۲:۳۰۷۸۹ در ۶۰۳ (۱۳۰ کیلوبایت)Ras67cropped, opt.
‏۲۵ مارس ۲۰۰۶، ساعت ۰۲:۳۴تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۲۵ مارس ۲۰۰۶، ساعت ۰۲:۳۴۷۹۵ در ۶۰۹ (۱۷۵ کیلوبایت)Flo Beck Vereinfachte Darstellung der Haupthandelsroute der Hanse im Nordeuropäischen Raum, eigene verbesserte Darstellung mit GMT, erstellt von Flo Beck {{PD-user-de|German Wikipedia|Flo Beck}}

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد:

کاربرد سراسری پرونده

این ویکی‌های دیگر از این پرونده استفاده می‌کنند:

نمایش استفاده‌های سراسری از این پرونده.