بحث الگو:واروژ کریم‌مسیحی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

جایزه‌ها[ویرایش]

کاربر:Modern Sciences، درود. چه چیز به جایی ساختید. عالی. مرد بزرگی است. کارگردانی بی‌همتا. ولی فکر کردم که شاید جای جایزه‌ها در این جدول نباشد. با توجّه به نمونه‌های همانند، و این که جایزهٔ فلان سال فلان فستیوال به فلان کس به خودی خود (یعنی همان یک جایزه یگانه در همان سال) سرشناسی لازم برای داشتن مقاله جداگانه ندارد و . . . روی هم رفته جای جایزه‌ها اینجا نیست. در واقع جایزه‌ها آن قدر مهم نیستند که در این جدول بیایند.

دیگر این که: فیلم‌هایی که واروژ تدوین کرده فراوان‌تر از این‌هاست. ولی در همین‌ها که اینجا آمده احتمال اشتباه می‌دهم. مثلاً فیلم‌های بیضایی. کلاغ و مرگ یزدگرد و چریکه و این‌ها را واروژ تدوین کرده؟ خیال نکنم. بیضایی خودش تدوین کرده. ولی اگر منبع دارید، صدالبتّه آگاهی شورانگیزی است. (واروژ در بیشتر فیلم‌های بیضایی دستیار کارگردان بوده، و بخش‌هایی از برخی فیلم‌های بیضایی را هم در نبود او (به خاطر بیماری) کارگردانی کرده. معتمدترین یار بیضایی بوده در سینما. و بهترین شاگردش. که حتّی از خودش هم بهتر است!) Salarabdolmohamadian (بحث) ‏۱۲ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۰۸:۰۸ (UTC)

درود به شما

بنده منابع مرجع سینمایی دارم که در ایجاد مقالات از آنها استفاده می کنم از جمله مقاله ساموئل خاچیکیان یا آرمان هوسپیان - با توجه به اینکه از فرمت بلی/خیر در جداول سینمایی استفاده می کنم در مواردی که اشاره کردید حق با شما بود یک ردیف اشتباه ویرایش شده بود اصلاح شد با تشکر از توجه شما همکار گرامی - فرمت خاصی برای جداول ناوباکس وجود ندارد ایده ها جدید نیز که مرتبط به حرفه هنری فرد می شود افزوده شود همانطوری که گزینه افراد مرتبط به برخی الگوها افزوده می شود یا فیلم ها به صورت دهه ای یا نوع فیلم تقسیم می شود و موارد مشابه دیگری MSes T / C ‏۱۲ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۰۸:۳۷ (UTC)