کرید ۲

From ویکی‌پدیا
Jump to navigation Jump to search

کرید ۲ / Creed II
Creed II poster.png
پوستر فیلم
کارگرداناستیون کیپل جونیور
تهیه‌کنندهسیلوستر استالونه
کوین کینگ تمپلتون
چارلز وینکلر
ویلیام چارتوف
دیوید وینکلر
اروین وینکلر
نویسندهجول تیلور
سیلوستر استالونه
داستانچو هاداری کوکر
ساسا پن
بازیگران
موسیقیلودویگ گورانسون
فیلم‌برداریکرامر مورگنتاو
تدویندانا ئی. گلاوبرمن
سایرا هاجر
پل هاربین
توزیع‌کنندهبرادران وارنر
تاریخ (های) انتشار
۲۳ نوامبر ۲۰۱۸
مدت
۱۳۰ دقیقه
کشورآمریکا
زبانانگلیسی
بودجه۵۰ میلیون دلار
گیشه۲۱۴ میلیون دلار

کرید ۲ (انگلیسی: Creed II) نام یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر ؛ درام و ورزشی کمپانی مترو گلدوین مایر و نیو لاین سینما است که دنباله فیلم کرید (فیلم۲۰۱۵) می باشد.

خلاصه داستان[edit]

  • زندگی برای آدونیس کرید به یک تعادل بین تعهدات زندگی شخصی و تمرینات آمادگی برای مبارزه بعدی او تبدیل شده است. اکنون او در مقابل چالش زندگی خود قرار گرفته است. رو به رو شدن با حریفی که پیوند با گذشته خانواده اش دارد که نبرد قریب‌الوقوع او را در داخل رینگ تشدید می کند.

راکی بالبوآ تمام و کمال در کنار او حضور دارد، و راکی و آدونیس با هم با میراث مشترک خود مقابله خواهند کرد. داستان قسمت دوم این فیلم درباره مبارزه قهرمان سنگین‎وزن بوکس آدونیس کرید تحت سرپرستی و آموزش راکی بالبوآ با ویکتور دراگو ، پسر ایوان دراگو (قاتل پدرش) است.

بازیگران[edit]

در فیلم کرید 2، بازیگران و هنرمندان همچون مایکل بی.جردن در نقش آدونیس کرید، فلورین مانتینو در نقش ویکتور دراگو، سیلوستر استالونه در نقش راکی بالبوآ، تسا تامپسون در نقش بیانکا، دولف لاندگرن در نقش ایوان دراگو، فیلیسیا رشاد در نقش مری ان کرید، وود هریس در نقش تونی اورز، آندره وارد در نقش دنی ویلر، راسل هرنزبی در نقش بادی مارسل، مایکل بافر در نقش خود و ایواندر هالیفیلد در نقش خود و چند تن دیگر حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منابع[edit]

پیوند به بیرون[edit]