پادشاه جاودان خیابان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
پادشاه جاودان خیابان
آلبوم استودیویی اثر فیفتی‌سنت
پخش ۲۶ فوریه ۲۰۱۳
ضبط ۲۰۱۱-۲۰۱۰
سبک رپ
تهیه‌کننده Dr. Dre, Alex da Kid, Just Blaze, Boi-1da, AarrabMuzik, Swizz Beatz, DJ Premier, Jim Jonsin, Cardiak, Hit-Boy, Chase N. Cashe, S1

پادشاه جاودان خیابان نام پنجمین آلبوم استودیویی فیفتی‌سنت رپر آمریکایی است که قرار است در ۲۶ فوریه ۲۰۱۳ از کمپانی های اینترسکوپ و افترمث و شیدی رکوردز منتشر شود. وی قبلاً گفته بود آلبوم با اسم Black Magic {جادوی سیاه) منتشر میشود و سبک آلبوم دانس و راک هست. اما به خاطر علاقه شدید فیفتی به هیپ هاپ کلاسیک و گنگستری این آلبوم رو لغو کرد و کار ساخت «پنجمین آلبوم استودیویی» آغاز شد.

کمپانی (لیبل)[ویرایش]

فیفتی سنت در چند مصاحبه گفته که قبل از منتشر آلبوم من تصمیم گرفته ام لیبل اینترسکوپ را ترک کنم، فیفتی به دلایل نا معلوم رابطه اش با اینترسکوپ سرد شده بود. فیفتی و حتی دی جی هو کید در چند مصاحبه گفته بودند که دلیل تخیر های آلبوم بر سر لیبل لعنتی اینترسکوپ هست. و حتی در پیج تویتر خودش گفته بود که من از همه فن هایم عذز خواهی میکنم، آلبوم من به دلیل لیبل اینتراسکوپ کنسل شده هست. و بعد از چند روز فیفتی برای انتقام از اینترسکوپ آهنک I'm On It رو منتشر کرد. و چند روز آن میخواست رسماً آبروی اینترسکوپ رو ببرد. بعد در تویتر خود گفت من فردا شب ساعت 2:00 یکی از آهنگ آلبوم |nداکتر دری که با من خونده از سایت thisis50 منتشر میکنم، ولی فیفتی این کار رو نکرد. و چند روز این درگیری ها خوابید. و بعد از چند روز فیفتی در یکی از مصاحبه ها ازش پرسیدند که چه چیزی شما را ناراحت کرده بود که از دست اینترسکوپ ناراحت بودبد؟ . فیفتی در جواب این سوال گفت من عاشق جمی لویز و دکتر دره ( مدیر های اینترسکوپ و افترمث ) هستم. به من کمک های زیادی کرده اند. و در اونجا گفت آلبوم من از کمپانی های اینتراسکوپ، افترمث، شیدی رکوردز منتشر خواهد شد. بناباین در پشت صحنه اختلافاتشونو حل کرده بودند.

همکاری و تهیه کننده گان (آهنگسازان)[ویرایش]

در ابتدا فیفتی با مصاحبه با ام تی وی نیوز گفت که آهنگسازی های Boi-1da, Alex da Kid , Symbolyc One نظر خود را جلب کرده هست و در آلبوم خویش چند آهنگ را آهنگسازی کرده هست. و بعد هم آهنگ ساز بزرگ Hit-Boy بامصاحبه با ام تی وی گفته هست که من یک آهنگ از آلبوم فیفتی را آهنگ سازی کرده ام که خیلی دیوانه وار هست و فیفتی مثل قدیم های خود خونده بود و فیفتی قبلی در راه هست و بر میگرده. و بعد هم Jim Jonsin در یکی از مصاحبه ها گفته هست که یکی از آهنگسازی های آلبوم فیفتی بر عهده من هست و در آینده با هم زیاد کار میکنیم. فیفتی با مصاحبه با دی جی هو کید در رادیو Shade 45 گفته بود که هفته پیش Boi-1da یکی از آهنگسازی ها رو کرد و Just Blaze هم دو آهنگ را دیوانه وار آهنگسازی کرد. DJ Premier هم با مصاحبه با thisis50 Radio و تویتر گفته بود که من و فیفتی برا آلبوم فیفتی کار میکنیم. فیفتی در مصاحبه با Bet گفته بود که کار آلبوم تموم شده هست و دو آهنگ را داکتر دری آهنگسازی کرده هست. و با مصاحبه در جاهای دیگر هم فیفتی تاید کرد که کانیه وست و سویز بیتز هم 2 آهنگ رو بر عهده دارند. AarrabMuzik هم گفته یکی از ترک های فیفتی را من آهنگ سازی کردم که با یکی از بزرگان پاپ خون فیت داده. خیلی از آهنگسازان در مورد آهنگسازی آلبوم فیفتی حرف زدند ولی تا الان اینا به طور رسمی تاید شده اند.

فیفتی با مصاحبه با سایت Rap-Up گفت خوانندگانی همچون :لوید بنکس، باستا رایمز، اسنوپ داگ، سوییز بیتز، لیل کیم، ایکان حضور دارند. و بعداً هم با یکی از مصاحبه هاش گفته بود که من چهار آهنگ با امینم در آلبوم همکارب کردم. و فیفتی گفته بود که Kidd Kidd (آرتیست سابق یانگ مانی که الان در لیبل جی-یونیت هست ) در آلبوم در یکی از آهنگ ها حضور داره.

آهنگ های منتشر شده [ویرایش][ویرایش]

یکی از آهنگ‌های این آلبوم به کارگردانی کاردیاک به نام Outlaw (قانون‌شکن) به صورت دریافت دیجیتالی اینترنتی در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۱ منتشر شد. مدت زمان این آهنگ ۳ دقیقه و ۱۶ ثانیه است و برچسب کمپانی‌های شیدی رکوردز، افترمث اینترتینمنت و اینترسکوپ رکوردز بر روی آن درج شده‌است. نویسنده این آهنگ خود فیفتی‌سنت می‌باشد. این آهنگ در هفته اول حضور در چارت بیلبورد آمریکا به رتبه ۹۹ در سبک هیپ‌هاپ/آراندبی دست یافت.

ترک لیست (ترک های منتشر شده)[ویرایش]

  • "Outlaw "
  • "Girls Go Wild (featuring Jeremih)

زندگی من (با همراهی امینم)

منابع[ویرایش]

ویکی‌پدیای انگلـیسی

پانویس[ویرایش]