پرونده:Vantage point 08.jpg

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Vantage_point_08.jpg(۲۹۸ × ۴۴۲ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۳۸ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/jpeg)

دلیل استفاده از اثر غیرآزاد برای مقالهٔ نقطه برتری (فیلم).
توضیحات

در ویکی پدیای انگلیسی بارگزاری شده است

منبع

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Vantage_point_08.jpg

مقاله

نقطه برتری (فیلم)

میزان استفاده

تمام تصویر: به خاطر این که این تصویر متعلق به پوستر یک فیلم است و در بسته‌بندی آن اثر به کار می‌رود، تمام تصویر لازم است تا بتوان محصول را شناساند و به درستی و تمام و کمال مفهوم را انتقال داد، به شکلی که تصویر نادرستی جلوه داده نشود و با سوژه دیگری اشتباه گرفته نشود.

کیفیت پایین؟

این کپی از تصویر دارای وضوح کافی برای شناسایی اثر است اما وضوحش از اثر اصلی پایینتر است. کپی‌هایی که از این نسخه تهیه شوند وضوحی کمتر از اثر اصلی خواهند داشت و برای تکثیر بدون اجازهٔ اثر یا سایر مقاصدی که مخل اهداف اقتصادی اثر اصلی هستند مناسب نخواهند بود.

کاربرد

این تصویر برای استفاده در مقاله های ویکی پدیا و شناساندن و نقد اثر و استفاده در جعبه اطلاعات بالای مقاله در نظر گرفته شده است.

محتوای آزاد جایگزین؟

به عنوان پوستر یک فیلم، این تصویر قابل جایگزینی با اثر آزاد نیست؛ هر تصویر دیگری که این اثر را معرفی کند هم دارای حق تکثیر خواهد بود و آثار آزادی که متعلق به بسته‌بندی اصلی اثر نباشند، برای شناسایی یا تفسیر اثر کافی نخواهند بود.

اجازه‌نامه[ویرایش]


تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۳۰ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۰۶:۴۹تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۳۰ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۰۶:۴۹۲۹۸ در ۴۴۲ (۳۸ کیلوبایت)Behnam mancini (بحث | مشارکت‌ها){{دلیل استفاده اثر غیر آزاد |توضیحات = در ویکی پدیای انگلیسی بارگزاری شده است |منبع =http://en.wikipedia.org/wiki/File:Vantage_point_08.jpg |مقاله =نقطه...
  • متأسفانه شما نمی‌توانید این پرونده را بازنویس کنید.

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد: