پرونده:Sts-51-i-patch.png

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

پروندهٔ اصلی(۷۱۱ × ۷۲۰ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۶۰۶ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/png)

خلاصه

Shuttle Mission 51-i patch

اجازه‌نامه

Public domain
این پرونده در مالکیت عمومی قرار دارد چرا که توسط ناسا ایجاد شده است. سیاست حق تکثیر ناسا بیان می‌کند که «مواد ناسا با حق تکثیر محافظت نمی‌شوند، مگراینکه ذکر شده باشد». (Template:PD-USGov، صفحهٔ سیاست حق تکثیر ناسا یا سیاست جی‌پی‌ال استفاده از تصاویر را ببینید.)
NASA logo.svg
Dialog-warning.svg
هشدارها:

Insignia
این تصویر یک پرچم، یک نشان ملی، یک مهر یا یک نشان رسمی را نشان می‌دهد. استفاده از چنین نشانه‌هایی در بسیاری از کشورها محدود است. این محدودیت‌ها مستفل از وضعیت حق تکثیر است.


Converted to SVG.svg
این logo نگاره می‌بایست با استفاده از گرافیک برداری اس‌وی‌جی فایل بازسازی شوند. این چند مزیت دارد؛ Commons:Media for cleanup را برای اطلاعات بیشتر ببینید. اگر حالت برداری آن در حال حاضر موجود است، لطفاً آن را بار کنید. پس از بارکردن یک اس‌وی‌جی، این الگو را با {{vector version available|new image name.svg}} جایگزین کنید.

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۱۵ آوریل ۲۰۱۱، ساعت ۰۴:۵۸تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۱۵ آوریل ۲۰۱۱، ساعت ۰۴:۵۸۷۱۱ در ۷۲۰ (۶۰۶ کیلوبایت)Craigboycleaned
‏۱۹ مارس ۲۰۰۷، ساعت ۲۰:۲۵تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۱۹ مارس ۲۰۰۷، ساعت ۲۰:۲۵۸۰۰ در ۸۰۰ (۶۳۳ کیلوبایت)Fritzbox{{convertToSVG|Logo}} == Summary == Shuttle Mission 51-i patch STS-051-I == Licensing == {{PD-USGov-NASA}} Category:New STS-Logos

کاربرد سراسری پرونده

این ویکی‌های دیگر از این پرونده استفاده می‌کنند:

نمایش استفاده‌های سراسری از این پرونده.