پرونده:RubberSoulUK.jpg

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

RubberSoulUK.jpg(۶۰۰ × ۶۰۰ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۸۸ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/jpeg)

دلیل استفاده از اثر غیرآزاد جلد آلبوم غیر آزاد برای مقالهٔ روح پلاستیکی (آلبوم موسیقی).
توضیحات

این جلد آلبوم روح پلاستیکی (آلبوم موسیقی) است. حق تکثیر این جلد آلبوم متعلق است به ناشر آن یا گرافیست(ها)یی که آن را ایجاد کرده‌اند.

منبع

جلد آلبوم را می‌توان از ناشر آن تهیه کرد.

مقاله

روح پلاستیکی (آلبوم موسیقی)

میزان استفاده

تمام تصویر: به خاطر این که این تصویر متعلق به جلد یک آلبوم است و در بسته‌بندی آن اثر به کار می‌رود، تمام تصویر لازم است تا بتوان محصول را شناساند و به درستی مفهوم را انتقال داد به شکلی که تصویر نادرستی جلوه داده نشود.

کیفیت پایین؟

این کپی از تصویر دارای وضوح کافی برای شناسایی اثر است اما وضوحش از جلد اصلی آلبوم کمتر است. کپی‌هایی که از این نسخه تهیه شوند وضوحی کمتر از جلد اصلی خواهند داشت و برای تکثیر بدون اجازهٔ اثر یا سایر مقاصدی که مخل اهداف اقتصادی اثر اصلی هستند مناسب نخواهند بود.

کاربرد

دلیل به کار گرفتن اثر در ویکی ذکر نشده؛ لطفا کاربرد را مشخص نمایید

محتوای آزاد جایگزین؟

به عنوان یک جلد آلبوم موسیقی، این تصویر قابل جایگزینی با اثر آزاد نیست؛ هر تصویر دیگری که این اثر را معرفی کند هم دارای حق تکثیر خواهد بود و آثار آزادی که متعلق به بسته‌بندی اصلی اثر نباشند، برای شناسایی یا تفسیر اثر کافی نخواهند بود.

اطلاعات بیشتر

استفاده از این جلد آلبوم به شکلی که در بالا توضیح داده شد، در تطابق با سیاست محتوای غیر آزاد و قانون استفاده منصفانه ایالات متحده است.

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۰۶، ساعت ۱۰:۵۴تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۰۶، ساعت ۱۰:۵۴۶۰۰ در ۶۰۰ (۸۸ کیلوبایت)Mehran (بحث | مشارکت‌ها){{جلد آلبوم}}
  • متأسفانه شما نمی‌توانید این پرونده را بازنویس کنید.

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد: