پرونده:Islamic Renaissance Party of Tajikistan Logo.jpg

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Islamic_Renaissance_Party_of_Tajikistan_Logo.jpg(۳۱۶ × ۳۱۶ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۲۱ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/jpeg)

دلیل استفاده از اثر غیرآزاد لوگوی غیر آزاد برای مقالهٔ حزب نهضت اسلامی تاجیکستان.
توضیحات

این لوگو حزب نهضت اسلامی تاجیکستان است. حق تکثیر این لوگو متعلق است به ناشر آن یا گرافیست(ها)یی که آن را ایجاد کرده‌اند.
نماد حزب نهضت اسلامی تاجیکستان

منبع

ویکی‌پدیای انگلیسی

مقاله

حزب نهضت اسلامی تاجیکستان

میزان استفاده

در جعبه

کیفیت پایین؟

بله

کاربرد

در جعبه. این تصویر برای شناساندن موضوع مقاله‌ای به کار می‌رود که به سازمان، شرکت، یا رویداد می‌پردازد. استفاده از این اثر تاثیر قابل توجهی در درک کاربران از مقاله می‌گذارد، به شکلی که تنها با استفاده از کلمات ممکن نیست. کاربرد برای این منظور، در رقابت با اهداف اثر اصلی به ویژه از جهت ارائهٔ طرح‌های گرافیکی توسط هنرمند نخواهد بود و مخل بازاریابی این اثر نخواهد شد.

محتوای آزاد جایگزین؟

به عنوان یک لوگو، این تصویر قابل جایگزینی با اثر آزاد نیست؛ هر تصویر دیگری که این اثر را معرفی کند هم دارای حق تکثیر خواهد بود و هر جایگزین آزادی که از این اثر مشتق نشده باشد، برای شناسایی یا تفسیر اثر کافی نخواهند بود و اثر را به صورت نادرست جلوه خواهد داد. ندارد

اطلاعات بیشتر

استفاده از لوگوها در مقالات، با سیاست محتوای غیر آزاد ویکی‌پدیا، لوگوها و استفاده منصفانه در قوانین حق نشر ایالات متحده مطابقت دارد.

اجازه‌نامه[ویرایش]

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۱۴ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۳:۳۶تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۱۴ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۳:۳۶۳۱۶ در ۳۱۶ (۲۱ کیلوبایت)Modern Sciences (بحث | مشارکت‌ها){{دلیل استفاده لوگو غیر آزاد |توضیحات = نماد حزب نهضت اسلامی تاجیکستان |منبع = [[:en:File:Islamic_Renaissance_Party_of_Tajikistan_Logo.jpg|ویکی‌پدیای انگلی...
  • متأسفانه شما نمی‌توانید این پرونده را بازنویس کنید.

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد: