پرونده:Iran delegation in Rio1.jpg

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

پروندهٔ اصلی(۵۳۳ × ۷۵۷ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۱۶۶ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/jpeg)

خلاصه

توضیح
English: Iran delegation in Rio
تاریخ
منبع https://www.tasnimnews.com/fa/media/1395/05/16/1149643
Direct link: https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1395/05/16/139505161213428758301384.jpg
پدیدآور Mohammad Hassanzadeh

اجازه‌نامه

Tasnim News Agency logo 2color rounded square.png
این تصویر از وبگاه خبرگزاری تسنیم گرفته شده است. در پایین وبگاه نوشته "All Content by Tasnim News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License" که به فارسی یعنی همهٔ مطالب تولیدی خبرگزاری تحت پروانهٔ «کریئیتو کامنز یادکرد ۴٫۰ بین‌الملل» منتشر می‌شوند. با وجود این، بنا بر این بحث، تصاویری که واترمارک خبرگزاری را نداشته و از عکاس صراحتاً نام نبرده باشند، مشمول پروانهٔ یادشده نخواهند شد.

شاید این تصویر قبلاً واترمارک داشته که هم‌اکنون حذف/بریده شده و به ذکر نام عکاس و منبع در صفحهٔ توصیف پرونده اکتفا شده است. هنگام استفاده از تصویر، مطمئن شوید که ملزومات پروانه را رعایت می‌کنید و اثر را به نحوی شایسته به پدیدآور اصلی منتسب کنید.
w:fa:کرییتیو کامنز
انتساب
این پوشه تحت مجوز Creative Commons Attribution 4.0 International مجوز داده شده‌است.
انتساب: Tasnim News Agency
شما اجازه دارید:
  • برای به اشتراک گذاشتن – برای کپی، توزیع و انتقال اثر
  • تلفیق کردن – برای انطباق اثر
تحت شرایط زیر:
  • انتساب – شما باید اعتبار مربوطه را به دست آورید، پیوندی به مجوز ارائه دهید و نشان دهید که آیا تغییرات ایجاد شده‌اند یا خیر. شما ممکن است این کار را به هر روش منطقی انجام دهید، اما نه به هر شیوه‌ای که پیشنهاد می‌کند که مجوزدهنده از شما یا استفاده‌تان حمایت کند.

This file, which was originally posted to https://www.tasnimnews.com/fa/media/1395/05/16/1149643, was reviewed on by the administrator or reviewer 4nn1l2, who confirmed that it was available there under the stated license on that date.

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۷ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۳۹تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۷ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۳۹۵۳۳ در ۷۵۷ (۱۶۶ کیلوبایت)GTVM92{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
‏۷ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۱۴تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۷ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۱۴۵۳۳ در ۸۲۴ (۱۲۸ کیلوبایت)SKasUser created page with UploadWizard

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد:

کاربرد سراسری پرونده

این ویکی‌های دیگر از این پرونده استفاده می‌کنند:

فراداده