پرونده:Flag of Santa Fe County.jpg

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Flag_of_Santa_Fe_County.jpg(۳۳۳ × ۲۶۲ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۲۲ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/jpeg)

دلیل استفاده از اثر غیرآزاد لوگوی غیر آزاد برای مقالهٔ شهرستان سنتافه، نیومکزیکو.
توضیحات

این لوگو شهرستان سنتافه، نیومکزیکو است. حق تکثیر این لوگو متعلق است به ناشر آن یا گرافیست(ها)یی که آن را ایجاد کرده‌اند.
نماد شهرستان سنتافه، نیومکزیکو

منبع

ویکی‌پدیای انگلیسی

مقاله

شهرستان سنتافه، نیومکزیکو

میزان استفاده

در جعبه

کیفیت پایین؟

بله

کاربرد

در جعبه. این تصویر برای شناساندن موضوع مقاله‌ای به کار می‌رود که به سازمان، شرکت، یا رویداد می‌پردازد. استفاده از این اثر تاثیر قابل توجهی در درک کاربران از مقاله می‌گذارد، به شکلی که تنها با استفاده از کلمات ممکن نیست. کاربرد برای این منظور، در رقابت با اهداف اثر اصلی به ویژه از جهت ارائهٔ طرح‌های گرافیکی توسط هنرمند نخواهد بود و مخل بازاریابی این اثر نخواهد شد.

محتوای آزاد جایگزین؟

به عنوان یک لوگو، این تصویر قابل جایگزینی با اثر آزاد نیست؛ هر تصویر دیگری که این اثر را معرفی کند هم دارای حق تکثیر خواهد بود و هر جایگزین آزادی که از این اثر مشتق نشده باشد، برای شناسایی یا تفسیر اثر کافی نخواهند بود و اثر را به صورت نادرست جلوه خواهد داد. ندارد

اطلاعات بیشتر

استفاده از لوگوها در مقالات، با سیاست محتوای غیر آزاد ویکی‌پدیا، لوگوها و استفاده منصفانه در قوانین حق نشر ایالات متحده مطابقت دارد.

اجازه‌نامه[ویرایش]

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۱۴ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۵۹تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۱۴ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۵۹۳۳۳ در ۲۶۲ (۲۲ کیلوبایت)Rezabot (بحث | مشارکت‌ها)تصویر از wikipedia:en کپی شده‌است.توضیحات اصلی ان این بود:: ==Summary== {{Non-free use rationale 2 |Description = The Flag of Santa Fe County New Mexico used at the county fair and on the official website, Facebook...
  • متأسفانه شما نمی‌توانید این پرونده را بازنویس کنید.

فراداده