پرونده:Buryicon.jpg

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Buryicon.jpg(۱۹۰ × ۱۷۷ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۵ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/jpeg)

دلیل استفاده از اثر غیرآزاد برای مقالهٔ قبریاب.
توضیحات

لوگوی تبلیغاتی «قبریاب»

منبع

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Buryicon.jpg

مقاله

قبریاب

میزان استفاده

تمام تصویر: به خاطر این که این تصویر متعلق به یک وبگاه تجاری است، تمام تصویر لازم است تا بتوان محصول را شناساند و به درستی و تمام و کمال مفهوم را انتقال داد، به شکلی که تصویر نادرستی جلوه داده نشود و با سوژهٔ دیگری اشتباه گرفته نشود.

کیفیت پایین؟

این کپی از تصویر دارای وضوح کافی برای شناسایی اثر است اما وضوحش از اثر اصلی کم‌تر است. کپی‌هایی که از این نسخه تهیه شوند وضوحی کمتر از اثر اصلی خواهند داشت و برای تکثیر بدون اجازهٔ اثر یا سایر مقاصدی که مخل اهداف اقتصادی اثر اصلی هستند مناسب نخواهند بود.

کاربرد

این تصویر برای استفاده در مقاله‌های ویکی‌پدیا و شناساندن و نقد اثر و استفاده در جعبهٔ اطلاعات بالای مقاله در نظر گرفته شده است.

محتوای آزاد جایگزین؟

به عنوان لوگوی یک وبگاه تجاری، این تصویر قابل جایگزینی با اثر آزاد نیست؛ هر تصویر دیگری که این اثر را معرفی کند هم دارای حق تکثیر خواهد بود.

اجازه‌نامه[ویرایش]

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۳۹تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۳۹۱۹۰ در ۱۷۷ (۵ کیلوبایت)Tisfoon (بحث | مشارکت‌ها){{دلیل استفاده اثر غیر آزاد |توضیحات = لوگوی تبلیغاتی «قبریاب» |منبع = https://en.wikipedia.org/wiki/File:Buryicon.jpg |مقاله = قبریاب |بخش یا قسمت =...
  • متأسفانه شما نمی‌توانید این پرونده را بازنویس کنید.

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد: