پرونده:Arena Fonte Nova Logo.png

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Arena_Fonte_Nova_Logo.png(۵۱۶ × ۲۸۱ پیکسل، اندازهٔ پرونده: ۱۳۳ کیلوبایت، نوع MIME پرونده: image/png)

دلیل استفاده از اثر غیرآزاد برای مقالهٔ ورزشگاه ایتایپاوا آرنا فونته نوآوا.
توضیحات

لوگو ورزشگاه ایتایپاوا آرنا فونته نوآوا

منبع

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Arena_Fonte_Nova_Logo.png

مقاله

ورزشگاه ایتایپاوا آرنا فونته نوآوا

میزان استفاده

تمام تصویر: به خاطر این که این تصویر متعلق به یک لوگوی سازمان/رویداد ورزشی است، تمام تصویر لازم است تا بتوان سازمان یا رویداد ورزشی مربوطه را بدرستی شناساند و مفهوم را تمام و کمال منتقل کرد، به شکلی که تصویر نادرستی جلوه داده نشود و با سوژه دیگری اشتباه گرفته نشود.

کیفیت پایین؟

این کپی از تصویر دارای وضوح کافی برای شناسایی سازمان یا رویداد ورزشی مورد نظر است اما وضوحش از اثر اصلی پایینتر است. کپی‌هایی که از این نسخه تهیه شوند وضوحی کمتر از اثر اصلی خواهند داشت و برای تکثیر بدون اجازهٔ اثر یا سایر مقاصدی که مخل اهداف اقتصادی اثر اصلی هستند مناسب نخواهند بود.

کاربرد

این تصویر برای استفاده در مقاله‌های ویکی‌پدیا و شناساندن و نقد شرکت یا رویداد ورزشی مورد نظر و استفاده در جعبه اطلاعات بالای مقاله در نظر گرفته شده است.

محتوای آزاد جایگزین؟

به عنوان یک لوگو، این تصویر قابل جایگزینی با اثر آزاد نیست؛ هر تصویر دیگری که این اثر را معرفی کند هم دارای حق تکثیر خواهد بود و هر جایگزین آزادی که از این اثر مشتق نشده باشد، برای شناسایی یا تفسیر اثر کافی نخواهند بود و اثر را به صورت نادرست جلوه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

استفاده از لوگوها در مقالات، با سیاست محتوای غیر آزاد ویکی‌پدیا، لوگوها و استفاده منصفانه در قوانین حق نشر ایالات متحده مطابقت دارد.

اجازه‌نامه[ویرایش]

تاریخچهٔ پرونده

روی تاریخ/زمان‌ها کلیک کنید تا نسخهٔ مربوط به آن هنگام را ببینید.

تاریخ/ساعتبندانگشتیابعادکاربرتوضیح
نسخهٔ کنونی‏۲۸ اکتبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۵۵تصویر بندانگشتی از نسخهٔ مورخ ‏۲۸ اکتبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۵۵۵۱۶ در ۲۸۱ (۱۳۳ کیلوبایت)Kasir (بحث | مشارکت‌ها){{دلیل استفاده اثر غیر آزاد |توضیحات = لوگو ورزشگاه ایتایپاوا آرنا فونته نوآوا |منبع = https://en.wikipedia.org/wiki/File:Arena_Fonte_Nova_Logo.png |مقاله ...
  • متأسفانه شما نمی‌توانید این پرونده را بازنویس کنید.

صفحهٔ زیر به این تصویر پیوند دارد:

فراداده