ویکی‌پدیا:گزیدن نگاره برگزیده

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
Gtk-go-down.svg

ردکردن به: فهرست نامزدهانامزدهای کنونیبازبینی نگاره‌های برگزیدهنامزدهای بسته‌شده
پاکسازی میانگیر برای تازه‌کردن صفحه

Symbol star blue candidate.svg

نگاره‌های برگزیده تصویرهایی هستند که به شکل قابل توجهی به ارزش نوشتارها می‌افزایند. این نگاره‌ها با جزئیات مفصل خود توضیح و تفسیر بسیار مناسبی برای مقاله هستند. نگاره برگزیده ممکن است چشمگیر، قابل توجه، گیرا و جالب باشند به طوری که خواننده را ترغیب به خواندن مقاله مربوطه می‌نماید. تصاویر برگزیده ارزش مقاله‌ها را بیش‌تر می‌کنند و به آن‌ها حالت ویژه‌ای می‌دهند. اگر باور دارید که نگاره‌ای باید برگزیده شود، خواهشمندیم آن را نامزد کنید. هم چنین، اگر گمان می‌کنید برگزیدگی یک نگاره باید لغو شود، آن را در بخش بازبینی نامزد کنید.

 • تنها از نظر کاربرانی که بیش از ۱۰۰ ویرایش (غیر از ویرایش‌های جزیی) در فضای نام اصلی دارند استفاده می‌شود. در هنگام جمع‌بندی در صورت نیاز، به صورت موردی تصمیم‌گیری می‌شود.

محتوای برگزیده:

نگاره‌های برگزیده:

گام نخست: ارزیابی

شایستگی نامزد را بر پایه معیارهای نگاره برگزیده ارزیابی کنید.

گام دوم: ساخت زیرصفحه

یک صفحه برای جای دادن نگاره در آن بسازید؛ برای ساخت زیرصفحه، آدرس پرونده را در فرم زیر بیفزایید.
(برای نمونه: earth.jpg) و روی «ایجاد نامزد جدید» کلیک کنید.

گام سوم: تراگنجانش

زیرصفحه نو را در فهرست نامزدهای نگاره برگزیده ترابگنجانید.
(پیوند مستقیم)

استفاده از ابزار

شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای کاربردی، نگاره پیشنهادیتان را که در فضای نام پرونده در ویکی‌پدیای فارسی موجود است، نامزد کنید.

 • هر کاربر به صورت هم‌زمان می‌تواند تنها هشت نامزد فعال داشته باشد. براساس این سیاست، اگر کاربری بیش از هشت نامزد به صورت هم‌زمان ایجاد کند، نامزدهای اضافی او به وسیله کاربران فعال در پروژه به صورت سریع بسته و از فهرست نامزدهای فعلی حذف خواهد شد، کاربران مجاز هستند نامزد بسته شده را بعد از بسته شدن یکی از هشت نامزد دیگر، با تاریخی جدید دوباره نامزد کنند. (اجماع قدیمی و جدید)
 • قانون روز پنجم: بر اساس این قانون، اگر نگاره‌ای بعد از پنج روز (روز ایجاد نامزد +۵) هفت نظر موافق (با برشمردن نامزدکننده) داشته باشد، بدون نظر مخالف، می‌توان آن را به صورت سریع جمع‌بندی کرد. با این تبصره که اگر نامزدکننده پدیدآورنده اثر نیز باشد، رای موافقش منظور نخواهد شد و نظرخواهی بدون احتساب رای نامزدکننده جمع‌بندی خواهد شد. (پیوند به اجماع)
  همچنین اگر نگاره‌ای پنج نظر مخالف داشته باشد، بدون نظر موافق، به صورت سریع جمع‌بندی خواهد شد. برای جمع‌بندی سریع نامزد باید هیچ بحث در جریانی نداشته باشد، این شامل بحث‌های موافق، مخالف یا هرگونه بحث دیگر می‌شود. (پیوند به اجماع)
 • قانون روز نهم: برای برگزیدگی، اگر نگاره‌ای ۹ روز در این‌جا برای نظرخواهی گذاشته‌شود و ۴ نظر موافق (بدون برشمردن نامزدکننده) یا بیش‌تر داشته‌باشد و هم چنین اجماع به نفع آن باشد، نگاره به دست فرد جمع‌بندی‌کننده به فهرست ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده افزوده می‌شود. برای برگزیدگی معمولاً باید دو سوم تعداد کل نظرات (موافق و مخالف)، موافق نامزد باشد.
 • قانون تمدید: اگر تعداد نظرات از ۴ عدد (بدون برشمردن نامزدکننده) کمتر بود زمان رای‌گیری تا رسیدن به این تعداد نظر به مدت ۷ روز باید تمدید شود. (اجماع برای گزیدن‌ها و بازبینی‌ها)

چگونه نظر دهید

 • اگر نگاره‌ای را واجد معیارهای برگزیدگی ویکی‌پدیای فارسی می‌دانید، نظرتان با نوشتن موافق اعلام کنید. ارائهٔ دلیل اختیاری است.
 • اگر با نگاره‌ای مخالف هستید، پس از نوشتن مخالف دلیل خود را ذکر کنید. همگی مخالفت‌ها باید همراه با انتقادی مناسب باشد، که در صورت رسیدگی و برطرف شدن مشکل، شما با نگاره موافق شوید. اگر تنها پدیدآورنده می‌تواند مشکل نگاره را حل کند، باید آن‌ها را آگاه کنید.
 • اگر نامزدی براساس معیارها شایستگی ندارد، می‌توانید با نوشتن بستن سریع همراه با دلیل خود درخواست کنید تا نظرخواهی بسته شود.
 • برای تغییر نظر خود، نظر قبلی به جای حذف‌کردن، تنها خط بزنید، به این فرم: <s>...</s>
 • برای نظردادن، نگاره باید در اندازه اصلی بررسی شود (تفکیک‌پذیری بالا).
 • لطفاً نزاکت را رعایت کنید، تنها در مورد نگاره‌ها نظر دهید و از نظردادن دربارهٔ اشخاص خودداری کنید و تازه‌کاران را نزنید!
 • واژه‌نامه اصطلاح‌ها و اختصارهایی که ممکن است در نظردادن به‌کارگرفته شوند.

خواهشمندیم توجه کنید که:

 • نامزد نگاره برگزیده باید ارزش دانشنامه‌ای داشته‌باشد، نوشتاری را بهبود دهند و به فهم بهتر یک نوشتار به دست خواننده کمک کند.
 • این یک نظرخواهی برای دریافت نظر و نقد آثار هنری شخصی نیست و آثار تنها بر پایه ارزش دانشنامه‌ای و بستگی آن‌ها به نوشتارهای ویکی‌پدیا فارسی گزینش می‌شوند.
 • پیش از نامزدکردن یک نگاره، ویکی‌پدیا:معیارهای نگاره برگزیده را بخوانید.
 • نامزدکردن نگاره برگزیده یک افتخار نیست، هم چنین این صفحه میدان جنگ نیست!
 • برای بیان دیدگاه خود اخلال‌گری نکنید.
 • برای جذب منتقدان جارزنی نکنید.

ویرایش/روتوش تصویرهای نامزد

 • اگر گمان می‌کنید که می‌توانید نامزدی را با ویرایش نگاره بهبود دهید، خواهشمندیم انجام دهید، اما نگاره تازه (ویرایش‌شده) را بر روی نگاره اصلی بارگذاری نکنید، آن را با عنوانی تازه (مانند افزودن "ویرایش۱" یا "نسخه۲" به نام اصلی) بارگذاری کنید و در پایین نگاره اصلی نمایش دهید.
 • برای ویرایش یا بهبود تصویر می‌توانید در کارگاه عکس ویکی‌انبار درخواست دهید.

آیا نمایشگر من به درستی کالیبره شده‌است؟

Gray contrast test image.svg

اگر گفتگویی دربارهٔ روشنایی یک نگاره صورت می‌گیرد، مهم است که بدانیم نمایشگر رایانه به درستی تنظیم شده‌است. نمایشگرها توانایی‌های گوناگونی در نمایش جزئیات سایه دارند. در نگاره تنظیم چهار گوی خاکستری تیره هستند. اگر شما می‌توانید سه یا حتی چهار دایره را شناسایی کنید، نمایشگر رایانه شما سایه‌ها را به درستی نشان می‌دهد. اگر شما کمتر سه دایره را می‌بینید، باید تنظیم‌های رنگ و روشنایی نمایشگر رایانه خود را تغییر دهید. نمایشگرهایی هستند که توانایی نمایش سایه را با هر تنظیمی ندارند. خواهشمندیم این نکته را هنگام رای‌دادن در نظر بگیرید.

Colortest.png

برای تنظیم گامای نمایشگر، اگر نگاره از ۱ متری دیده شود، چهار گوی موجود در نگاره رنگی با پس‌زمینه ترکیب می‌شوند. اگر ترکیب نشدند، باید تنظیم‌های گامای رایانه خود را تغییر دهید (این تنظیم‌ها روی رایانه شما و نه نمایشگر جای دارند) این کار اندکی سخت است و خطاهای کوچکی هم همیشه وجود دارند. رایانه‌هایی که تنظیم نیستند، گوی‌ها را تاریک‌تر از پس زمینه نشان می‌دهند.

نکته‌ای که باید در نظر گرفت: در نمایشگرهای ال‌سی‌دی یا رایانه‌های همراه، زاویه دید نگاره را بسیار تحت تأثیر قرار می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر خواهشمندیم روی نگاره‌ها کلیک کنید.

روش بستن نامزدها

نامزدهای کنونی[ویرایش]

بنای یادبود آلفونسو دوازدهم[ویرایش]

نظرخواهی در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۰۷:۵۷:۴۵ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

بنای یادبود آلفونسو دوازدهم در پارک بوئن رتیرو، مادرید، اسپانیا واقع شده‌است. این بنای تاریخی در لبه شرقی یک دریاچه مصنوعی در نزدیکی مرکز پارک قرار دارد. در سال ۱۹۰۲ مسابقه ای ملی برای طراحی بنای یادبود پادشاه آلفونسوی دوازدهم به ابتکار ملکه مادر ماریا کریستینای آستوریاس برگزار شد. برنده معماری به نام خوزه گراسس ریرا بود که طرحش شامل یک ستون بزرگ در کنار حوضچه ای در ال رتیرو بود، با چندین مجسمه که تندیس اسب‌سواری پادشاه را احاطه کرده بود و همه چیز از برنز و مرمر ساخته شده بود. گراسس ریرا در سال ۱۹۱۹ در حالی که کار هنوز در حال انجام است درگذشت. معمار تئودورو آناساگاستی کنترل پروژه را بدون تغییر در طرح اصلی به دست گرفت. بیش از بیست مجسمه‌ساز روی این پروژه کار کردند. این بنای تاریخی که توسط یک مجموعه مردمی تأمین شده‌است، در ۶ ژوئن ۱۹۲۲ افتتاح شد.
دلایل
دانشنامه‌ای و با کیفیت
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده‌است
مادرید، پارک بوئن رتیرو و بنای یادبود آلفونسو دوازدهم
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/جاها/معماری
پدیدآورنده(ها)
Kadellar
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)تمساح نیل[ویرایش]

نظرخواهی در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۱۲:۲۳:۱۲ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

تمساح نیل گونه‌ای تمساح آفریقایی است که با آنکه نام تمساح رودخانه نیل بر آن گذاشته شده، علاوه بر حوزه رود نیل در رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و تالاب‌های نقاط مختلف شرق، جنوب و شمال آفریقا در کشورهای سومالی، اتیوپی، اوگاندا، مصر، تانزانیا، زامبیا، زیمبابوه، گابن، آفریقای جنوبی، مالاوی، سودان، سودان جنوبی، بوتسوانا، و کامرون یافت می‌شود
دلایل
برگزیده انبار و دانشنامه ای
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده است
تمساح نیل
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/خزندگان
پدیدآورنده(ها)
https://commons.wikimedia.org/wiki/User:Poco_a_poco
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)


رز بتی بوپ[ویرایش]

نظرخواهی در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۱۱:۰۶:۰۸ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

رز بتی بوپ یکی از رقم‌های رز است. نام آن برگرفته از بتی بوپ یک شخصیت کارتونی است که توسط مکس فلایشر خلق شده است. مرکز گل به رنگ زرد بوده و لبه های گل قرمز است.
دلایل
با کیفیت
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده است
رز بتی بوپ و گل ملی
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/گیاهان/گل و شکوفه
پدیدآورنده(ها)
کاربر:Roozitaa
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)


آل گری[ویرایش]

زمان رأی‌گیری به پایان رسیده‌است، لطفاً دیگر رأی ندهید. نظرخواهی در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۱۰:۱۸:۴۰ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

آل گری موسیقی‌دان اهل ایالات متحده آمریکا بود. وی بین سال‌های ۱۹۴۶ تا ۱۹۹۰ میلادی فعالیت می‌کرد.
دلایل
برگزیده انبار و انگلیسی
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده است
آل گری
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/مشاهیر/نوازندگان و خوانندگان
پدیدآورنده(ها)
ویلیام پی. گاتلیب
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)پوستر تبلیغاتی پنسیلوانیا ریل رود از ادوارد ماسون اگلستون[ویرایش]

قانون تمدید: اگر تعداد نظرات از ۴ عدد (بدون برشمردن نامزدکننده) کمتر بود زمان رای‌گیری تا رسیدن به این تعداد نظر به مدت ۷ روز باید تمدید شود.نظرخواهی در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۰۸:۱۷:۱۳ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

پوستر تبلیغاتی پنسیلوانیا ریل رود از ادوارد ماسون اگلستون - ۱۹۳۷ میلادی
دلایل
باکیفیت و دانشنامه ای آشنایی با هنر دهه ۱۹۳۰ آمریکا
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده است
ادوارد ماسون اگلستون
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/آثار هنری/نقاشی و طراحی
پدیدآورنده(ها)
ادوارد ماسون اگلستون
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)


بازبینی نگاره‌های برگزیده[ویرایش]

اینجا می‌توانید نگاره‌های برگزیده‌ای را که فکر می‌کنید دیگر مناسب برگزیده‌بودن نیستند برای بازبینی نامزد کنید. هچنین می‌توانید تصویر برگزیده را با تصویری بهتر جایگزین کنید. لطفاً پیامی در صفحه بحث نامزدکنندهٔ اصلی (و پدیدآورنده/بارکننده، در صورت امکان) بگذارید و آن‌ها را از این بازبینی آگاه کنید.

برای حذف برگزیدگی، اگر تصویری برای ۱۴ روز در اینجا برای نظرخواهی گذاشته‌شود و بیش از ۵ نظر موافق برای حذف یا جایگزینی داشته‌باشد و همچنین اجماع به نفع آن بود، تصویر از فهرست‌های ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده حذف می‌شود.

از جعبهٔ پایین برای ایجاد یک نامزد جدید برای بازبینی استفاده کنید.

روش بستن بازبینی

در صورت حذف نشدن:

 1. متن زیر را در پایین زیرصفحه وپ:انب (صفحه نامزد) قرار دهید:
  {{انب نتیجه|نگه داشته شد| }} --~~~~
  اطلاعات دیگری در الگو وارد نکنید!
 2. صفحه نامزد را از صفحه وپ:انب حذف و در پایین بایگانی بازبینی قرار دهید.

در صورت حذف شدن:

 1. متن زیر را در پایین زیرصفحه وپ:انب (صفحه نامزد) قرار دهید:
  {{انب نتیجه|حذف شد| }} --~~~~
  اطلاعات دیگری در الگو وارد نکنید!
 2. صفحه نامزد را از صفحه وپ:انب حذف و در پایین بایگانی بازبینی قرار دهید.
 3. در صفحه تصویر، الگوی {{نگاره برگزیده}} را با الگوی {{نگاره برگزیده پیشین|پیوند به صفحه بازبینی}} جایگزین کنید.
 4. تصویر را از زیرصفحه ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده و بخش آن حذف کنید.

در صورت جایگزین شدن:

نامزدهای بسته‌شده[ویرایش]

نامزدهای این بخش جمع‌بندی شده‌اند و برای بررسی افراد جمع‌بندی‌کننده در اینجا قرار داده شده‌اند، لطفاً در آن‌ها تغییری ایجاد نکنید و اگر نظری دارید در بحث ویکی‌پدیا:انتخاب نگاره برگزیده بنویسید. نامزدها ۳ روز در این بخش باقی می‌مانند تا دیگران بتوانند آن را بررسی کنند. پس از سه روز نگاره را به همراه پیوند نظرخواهی از قسمت زیر به ویکی‌پدیا:تازه‌های نگاره برگزیده انتقال دهید.


گوته‌آنوم[ویرایش]

زمان رأی‌گیری به پایان رسیده‌است، لطفاً دیگر رأی ندهید. نظرخواهی در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۱۶:۰۱:۰۶ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

گوته‌آنوم در شهر درناش و در کانتون سولوتورن سوئیس قرار دارد، این مکان مرکز جهانی جنبش انسان‌شناسی است. این ساختمان توسط رودولف اشتاینر طراحی شد و به نام یوهان ولفگانگ فون گوته نامگذاری شد. این ساختمان شامل دو سالن نمایش (۱۵۰۰ صندلی)، گالری و فضاهای سخنرانی، یک کتابخانه، یک کتابفروشی و فضاهای اداری برای انجمن انسان‌شناسی است. ساختمان‌های مجاور امکانات تحقیقاتی و آموزشی جامعه را در خود جای داده‌اند. کنفرانس‌هایی با تمرکز بر موضوعات مورد علاقه عمومی یا معطوف به معلمان، کشاورزان، پزشکان، درمانگران و سایر متخصصان در طول سال در این مرکز برگزار می‌شود.
دلایل
دانشنامه‌ای و با کیفیت
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده‌است
درناش و گوته‌آنوم
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/جاها/معماری
پدیدآورنده(ها)
Taxiarchos
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)


مقامات حریری[ویرایش]

زمان رأی‌گیری به پایان رسیده‌است، لطفاً دیگر رأی ندهید. نظرخواهی در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۱۶:۱۱:۱۸ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

نگاره‌ای از هشتمین مقام در کتاب مقامات الحریری که یحیی بن محمود الواسطی در سال ۱۳۳۵ میلادی ترسیم کرده‌است. در این نگاره مردی به قاضی شکایت می‌کند که دوستش با کنیز او رابطه جنسی داشته و در عوض برده‌ای که ارزش کمتری دارد، به او داده‌است. این مینیاتور عربی در کتابخانه ملی اتریش در وین نگهداری می‌شود.
دلایل
باکیفیت و برگزیده ویکی عربی
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده است
قاضی (شریعت) و مقامات الحریری
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/آثار هنری/شرق‌شناسی
پدیدآورنده(ها)
یحیی بن محمود الواسطی
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)
 • موافق به عنوان نامزد کننده محک 📞 ‏۱۲ مارس ۲۰۲۳، ساعت ۱۶:۱۱ (UTC)پاسخ[پاسخ]
 • مخالف بخاطر اطلاعات اشتباه توضیحات. من هر چی سرچ کردم چنین توضیحی درباره این عکس حتی داخل خود ویکی ندیدم. بنظرم اینگونه مطالب همانند آمیک باید منبع معتبری آن را پوشش دهد و گرنه نگارخانه تبدیل به قصه سرایی می شود. پژوهشگر (بحث) ‏۱۳ مارس ۲۰۲۳، ساعت ۱۲:۰۵ (UTC)پاسخ[پاسخ]
   نظر: من تصویر را دیروز در صفحه اصلی ویکی‌پدیای عربی دیدم و توضیحات ترجمه مستقیم از متن آن ویکی است. محک 📞 ‏۱۳ مارس ۲۰۲۳، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)پاسخ[پاسخ]
 • مخالف کیفیت خیلی کم _AlborZagros__ مـاهـان (پیام‌ها) ‏۱۳ مارس ۲۰۲۳، ساعت ۱۲:۰۷ (UTC)پاسخ[پاسخ]
 •  نظر: بنظرم دارای تفکیک‌پذیری قابل‌قبولی‌ست اگرچه معیار ۲ میلیون پیکسل را برآورده نمی‌کند اما برحسب وپ:چشم می‌توان بواسطه چشمگیر و قابل توجه بودن، و غنای نگاره، از تفکیک‌پذیری چشم‌پوشی کرد. فلذا موافق. — KOLI ‏۱۳ مارس ۲۰۲۳، ساعت ۱۶:۴۱ (UTC)پاسخ[پاسخ]
 • مخالف کیفیت پایین زاید الوصف (بحث) ‏۱۵ مارس ۲۰۲۳، ساعت ۰۷:۵۵ (UTC)پاسخ[پاسخ]
 • مخالف کیفیت نامناسب Behnam mancini (بحث) ‏۱۷ مارس ۲۰۲۳، ساعت ۰۸:۱۵ (UTC)پاسخ[پاسخ]


تلانیوس مانک[ویرایش]

زمان رأی‌گیری به پایان رسیده‌است، لطفاً دیگر رأی ندهید. نظرخواهی در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۰۵:۵۲:۵۱ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

تلانیوس مانک آهنگ ساز و پیانیست سبک جاز اهل آمریکا بود. او را معمولاً برای سبک منحصربه‌فرد تکنوازی می‌شناسند. سبکی که هارمونی ناهمگون (دزونانس)، تعویضهای ناگهانی ملودی و به خصوص استفاده از سکوت و مکث از مشخصه‌های اصلی آن است. او را معمولاً به همراه چارلی پارکر، مایلز دیویس و دیزی گیلیسپی از به‌وجود آورندگان سبک بیباپ می‌دانند.
دلایل
برگزیده و.انگلیسی - دانشنامه‌ای، با کیفیت و برگزیده انبار
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده است
تلانیوس مانک
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/مشاهیر/هنرپیشگان و مجریان
پدیدآورنده(ها)
https://en.wikipedia.org/wiki/William_P._Gottlieb
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)


سری تمبر یادبود بازدید رسمی رئیس هیئت رئیسه شورای عالی اتحاد جماهیر شوروی، لئونید برژنف در ایران، نوامبر ۱۹۶۳ (۱۹۴۲ خورشیدی)[ویرایش]

زمان رأی‌گیری به پایان رسیده‌است، لطفاً دیگر رأی ندهید. نظرخواهی در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۰۸:۰۳:۱۰ (یوتی‌سی) به پایان می‌رسد.

سری تمبر یادبود بازدید رسمی رئیس هیئت رئیسه شورای عالی اتحاد جماهیر شوروی، لئونید برژنف در ایران، نوامبر ۱۹۶۳ (۱۹۴۲ خورشیدی)
دلایل
کیفیت عالی و دانشنامه‌ای
نوشتارهایی که نگاره در آنها استفاده شده است
لئونید برژنف
رده نگاره برگزیده
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/آثار هنری/نقاشی و طراحی
پدیدآورنده(ها)
ویکی‌پدیا:نگاره‌های برگزیده/رسم و تصویرگری
نظرات (حتما دلیل مخالفت ذکر شود)