ویکی‌پدیا:گزیدن فهرست‌های برگزیده/فهرست سرمربیان برنده سوپرجام یوفا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

فهرست سرمربیان برنده سوپرجام یوفا[ویرایش]

برگزیده شد:

متن با نسخهٔ انگلیسی مطابقت داده شد و ترجمه هم از نظر روانی اصلاح و از نظر صحت بررسی شد. — حجت/بحث ‏۲ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۰۰:۴۲ (UTC)

بحث زیر بسته شده است. لطفاً آن را تغییر ندهید. ادامهٔ دیدگاه‌ها باید در صفحهٔ بحث مناسب ثبت شوند. نباید ویرایش دیگری در این ریسه انجام شود.

فهرست سرمربیان برنده سوپرجام یوفا (ویرایشتاریخچهبحثپی‌گیری)


نامزدکننده:سلام..این فهرست را که از قبل موجود بود با بازنگری اساسی در تمامی قسمت‌ها و رساندن به معیارهای لازم نامزد می‌کنم..در بیش از ۸ ویکی برگزیده می‌باشد و همچنین این فهرست بخشی از ادامه فعالیت برای پروژه‌ای مهمتر می‌باشد.. Mojtaba2361 (بحثمشارکت‌ها) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۲:۴۰ (UTC)

  • این فهرست ۳ سال هیچ تغییری نداشت و بعد از ایجاد و چند ویرایش آغازین دست‌نخورده باقیمانده بود! اصلاح جدول و به‌روزرسانی‌ها را انجام دادم. تمامی منابع را چک کردم و بسیاری را از حالت مشکل‌دار(پیوند مرده) تبدیل به لینک سالم کردم (بررسی ۷۰ منبع بیش از ۲ ساعت متوالی زمان برد).یک الگو را ساختم و الگوی دیگر را تغییر ساختار دادم مطابق نسخه اصلی (اینجا).افزودن یادداشت‌های بیشتر (مزیت نسبت به انگلیسی) و نکته آخر بنده حواسم به به‌روزرسانی فهرست‌های برگزیده‌ام هست تا زمانی که در اینجا فعالیت می‌کنم (نمونه‌اش: اینجا)..اگر نکته‌ای هست برای این فهرست خوشحال می‌شوم بدانم..سپاس☞ ☛ ۩ mojtaba ۩ ☚ ☜ (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۲:۵۳ (UTC)

نظر: مجتبی عزیز درود؛ عنوان مقاله بنظر نامناسب هست؛ اگر یوفا به اروپا تغییر کند، بهتر می‌شود؛ یعنی بشود:«فهرست سرمربیان برنده سوپرجام اروپا» به چند دلیل؛ اول اینکه نام مقاله اصلی سوپرجام اروپا است و نه سوپرجام یوفا؛ ثانیا بر اساس وپ:رایج، تقریبا در هیچ منبعی از عبارت سوپرجام یوفا استفاده نمی‌شود؛ نکته بعدی در مورد بخش «سرمربیان با عنوان‌های متعدد»؛ انصافا ترجمه خیلی بدی است؛ بنظر اگر به «پر افتخارترین مربیان» یا چیز دیگری تغییر کند، بهتر می‌شود؛ بنظرم ترجمه بخش های مختلف جای بهتر شدن دارد؛ به نظرم خیلی خواستید تحت اللفظی ترجمه کنید و به آن پایبند باشید؛ در مجموع اگر این موارد کوچک رفع شود؛ شایستگی برگزیده شدن را دارد؛ سپاس از زحمات شما.با مهر--Editor7798 (بحث) ‏۱۶ مارس ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۳۸ (UTC)

@Editor7798: سلام..سپاس از نظرتان..در مورد نام مقاله درست میفرمایید بعد جمع‌بندی تغییر خواهم داد..اما یک سری ترجمه‌ها را گفتم اصالت مقاله و مترجم حفظ شود تغییر ندادم(چون مورد حادی نبوده است)..«پر افتخارترین مربیان» = مربیانی که چند عنوان به دست آورده‌اند و درست است..یک مورد را تغییر دادم☞ ☛ ۩ mojtaba ۩ ☚ ☜ (بحث) ‏۲۲ مارس ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۲ (UTC)

برگزیده شدبحث بسته شده است. لطفاً آن را تغییر ندهید. ادامهٔ دیدگاه‌ها باید در صفحهٔ بحث مناسب ثبت شوند. نباید ویرایش دیگری در این ریسه انجام شود.