ویکی‌پدیا:نورمگز

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
Wikipedia Library owl.svg
کتابخانهٔ ویکی‌پدیا


Yusuf wa Zulaykha.jpeg
نورمگز
برای دسترسی رایگان به نورمگز نام‌نویسی کنید!هماهنگ‌کنندهٔ حساب کاربری: Darafsh

پایگاه مجلات تخصصی نور (نورمگز) یک پایگاه تخصصی است که به نمایه‌سازی و نشر مجلات تخصصی علوم انسانی و اسلامی می‌پردازد. در حال حاضر این پایگاه متن بیش از ۱٬۴۲۰ عنوان مجله در افزون بر ۵۷٬۰۰۰ شماره به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی و فرانسوی مشتمل بر ۹۰۰٬۰۰۰ مقاله در موضوع‌های علوم اجتماعی، حقوق، تاریخ، جغرافیا، اقتصاد، زبان و ادبیات، علوم سیاسی، مدیریت، روان‌شناسی، علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی، هنر و معماری، فلسفه و کلام، قرآن و حدیث، فقه و اصول، تربیت بدنی، اخلاق، ادیان، علوم تربیتی، حسابداری، حوزه سلامت و میان رشته‌ای را شامل می‌شود که مقالات موجود به صورت تمام متن و تمام تصویر در قالب فرمت‌های HTML و PDF قابل دریافت هستند.

این صفحه به‌منظور تسهیل نام‌نویسی کاربران ویکی‌پدیا برای دسترسی به منابع نورمگز ساخته‌شده‌است که در پی همکاری میان کتابخانهٔ ویکی‌پدیا و نورمگز فراهم شده‌است. طبق این تفاهم‌نامه، ۳۰ عدد حساب کاربری یکساله با قابلیت دانلود ۱۰۰ مقاله به کاربران فعال ویکی‌پدیا که حداقل شش ماه از زمان نام‌نویسی آن‌ها در ویکی‌پدیا گذشته‌است و دارای دست‌کم ۵۰۰ ویرایش در فضای دانشنامه هستند تعلق می‌گیرد.

موارد لازم برای دریافت حساب کاربری[ویرایش]

 • می‌بایست امکان دریافت رایانامه از سوی دیگر کاربران ویکی‌پدیا را فعال کرده‌باشید. (در ویژه:ترجیحات ایمیل خود را پیکربندی کنید).
 • دارای حساب کاربری‌ای در ویکی‌پدیا باشید که دست‌کم ۶ ماه از تاریخ ایجاد آن گذشته‌باشد.
 • دست‌کم ۵۰۰ ویرایش در فضای دانشنامه انجام داده‌باشید.
 • مطمئن شوید که از راه دیگری مثلاً کتابخانهٔ محلی یا دانشگاه‌تان، دسترسی به این منبع به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار نمی‌گیرد.
 • کاربری فعال در زمینهٔ ایجاد مقالات، بهبود کیفیت آن‌ها یا تأییدپذیری مطالب مقالات باشید.

اگر همهٔ موارد لازمی که ذکر شد را احراز نمی‌کنید ولی می‌پندارید که با این وجود نیز می‌توانید گزینهٔ مناسبی برای دریافت این حساب کاربری باشید، درخواست خود را ثبت کنید، ممکن است درخواست شما مورد بررسی قرار گیرد.

انتظارات[ویرایش]

از حساب‌های تأییدشده انتظار می‌رود:

 • بخش‌هایی از محتوای محدود را جستجو کنند، ببینند، بازیابی کنند و به نمایش بگذارند.
 • بخش‌هایی از محتوای محدود را به صورت الکترونیکی ذخیره کنند.
 • بخش‌هایی از محتوای محدود را به صورت جزئی (و نه عمده) چاپ کنند.
 • همهٔ شرایط و ضوابط موجود در وب‌گاه نورمگز را که به آن دسترسی دارند، رعایت کنند.

حساب‌های تأییدشده نمی‌توانند:

 • دسترسی و گذرواژهٔ خود را در اختیار دیگری قرار دهند یا به اشخاص ثالث بفروشند.
 • محتوای نورمگز را به طور انبوه جمع‌آوری یا دانلود کنند.
 • چکیده‌های متعدد از محتوای محدودی را که در اختیار دارند به صورت سازماندهی شده با هر هدفی تکثیر چاپی یا الکترونیکی کنند.
 • بدون مجوز، فراداده‌ها را، به عنوان مثال، برای تولید خودکار مقاله‌های خُرد، داده‌کاوی کنند.
 • از دسترسی اعطاشده توسط کتابخانهٔ ویکی‌پدیا استفادهٔ تجاری نمایند.

یادکرد[ویرایش]

ویراستاران مورد تأیید هنگام ارجاع به منابع می‌بایست

نمونه

<ref>{{یادکرد ژورنال | نام خانوادگی=بحرانی‌پور|نام=علی| عنوان =تلاش‌هایی برای بومی‌سازی مکتب آنال؛ مطالعهٔ موردی: دیدگاه‌های استاد علی مظاهری در فصل‌های میانی کتاب جادهٔ ابریشم|پیوند=http://www.civilica.com/Paper-JR_POLITIC-JR_POLITIC-4-5_001.html| ژورنال =تاریخ‌نگری و تاریخ‌نگاری| دوره=سال بیست و سوم | شماره =۱۲| توسط = [[نورمگز]] |سال =۱۳۹۲ |صفحه =۵–۳۸| تاریخ بازبینی={{جا:الان|پیوند=نه}}}}</ref>
 • بحرانی‌پور، علی (۱۳۹۲). «تلاش‌هایی برای بومی‌سازی مکتب آنال؛ مطالعهٔ موردی: دیدگاه‌های استاد علی مظاهری در فصل‌های میانی کتاب جادهٔ ابریشم». تاریخ‌نگری و تاریخ‌نگاری. سال بیست و سوم (۱۲): ۵–۳۸. دریافت‌شده در ۶ سپتامبر ۲۰۱۶ – به واسطهٔ نورمگز.

برای استفادهٔ آسان‌تر، می‌توانید از یادفا نیز استفاده کنید.

همکاریِ بیش‌تر[ویرایش]

با استفادهٔ الگوی زیر در صفحهٔ کاربری‌تان، می‌توانید به پروژهٔ کتابخانهٔ ویکی‌پدیا یاری رسانید و کاربران دیگر را از این منبع آگاه سازید. کافی‌ست تا کد را در صفحهٔ کاربری‌تان بچسبانید:

کد نتیجه استفاده کننده‌ها
{{کاربر:جعبه کاربر/وپ:نورمگز/الگوی کاربری}}
Nاین کاربر از طریق کتابخانهٔ ویکی‌پدیا به نورمگز دسترسی دارد.
پیوندها به این الگو

درخواست‌های تازه[ویرایش]

با استفاده از الگوی زیر، نام‌تان را به پایین این فهرست بیفزایید:

#{{user8|نام کاربری|پروژه=کُد زبان}}

نمونه

#{{user8|مثال|پروژه=fa}})، زمینه‌های فعالیت در ویکی‌پدیا، و چگونگی استفاده از نورمگز در بهبود مقالات ویکی‌پدیا.

سری اول[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
 1. 4nn1l2 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) احتمالاً روی ادبیات کار کنم. چند وقت پیش داشتم روی سید محمد فرزان کار می‌کردم که دسترسی‌ام به نورمگز قطع شد و کار نیمه تمام باقی ماند. 4nn1l2 (بحث) ‏۱۹ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۱۳ (UTC)
  @4nn1l2: هماهنگی‌ها با نورمگز انجام شده و به‌زودی اعطای حساب‌ها آغاز خواهد شد، نمی‌دانم چرا دوستان‌مان در پروژهٔ اصلی کتابخانه، نام نورمگز را در فهرست حساب‌های تازه آورده‌اند. به هر حال، تا زمانی که اعطای حساب‌ها شروع شود، می‌توانید در وپ:درخواست منبع منابع موردنیازتان را درخواست دهید تا برایتان فرستاده شود. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۰ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۱۸ (UTC)
  @4nn1l2: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۲ (UTC)
 2. مانی (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) چنین دسترسی، برای کار در ویکی‌پدیای فارسی بسیار مفید خواهد بود. مانی (بحث) ‏۲۰ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۳۵ (UTC)
  @مانی: Symbol declined.svg تصویب نشد امکان ارسال ایمیل برای شما فراهم نیست. لطفاً در ویژه:ترجیحات ایمیل خود را پیکربندی کنید. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۲ (UTC)
@Darafsh: ایمیلم را تغییر دادم. ایا امکان عضویتم در نورمگز وجود دارد؟ مانی (بحث) ‏۱۱ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۰۶:۴۳ (UTC)
 1. بهبود (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) چند سال است که ویرایش‌هایم در ویکی فارسی خیلی کم شده ولی قبلاً کاربر فعالی بودم. آخرین بار که کنترل کردم ویرایشهایم از ۶۰۰ تا بالا زده بود. همیشه در فکر این هستم که همچون گذشته در ویکی‌پدیا فعالیت چشمگیر داشته باشم ولی این روزها درگیری ام زیاد شده. شاید خود این حساب بهانه‌ای بشود برای فعالیت دوباره‌ام. در هر صورت هر جور دوستان می‌دانند--بهبود (بحث) ‏۲۰ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۲۹ (UTC)
  @بهبود: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۲ (UTC)
 2. Ibn abi babash (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) چند سالی است که در بخش ایرانشناسی (تاریخ، تمدن و زبان‌های ایرانی) ویرایش داشتم، البته نه با این اکانت، بلکه با اکانت دیگر. اگر لطف کنید به من هم دسترسی بدهید، ممنون می‌شوم. Ibn abi babash (بحث) ‏۲۰ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۲۴ (UTC)
  Symbol declined.svg تصویب نشد متأسفانه شرایط لازم برای دریافت این حساب را ندارید، لطفاً درخواست‌هایتان را در وپ:درخواست منبع ذکر کنید. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)
 3. 1234 (بحث) ‏۲۰ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۱۶ (UTC)
  @Sicaspi: لطفاً ذکر کنید که چرا به این دسترسی نیاز دارید. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۲ (UTC)
  برای این که می‌خواهم در مقالات استفاده کنم و این سایت به من مدام می‌گوید سهمیه ت تمام شده‌است. --1234 (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۴ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)
 4. Mehdi ghaed (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه): درود.. من در حوزه‌های حقوق، فلسفه و الهیات و اشخاص فعالیت می‌کنم.. قبلاً از اکانت نور مگز به صورت پولی و غیر رایگان استفاده می‌کردم ولی الام با امکانی که فراهم شده‌است می‌توانم در بهبود مقالات فعالیت بهتر و بیشتری داشته باشم. --م. شرف (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۶ (UTC)
  @Mehdi ghaed: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۲ (UTC)
 5. Kazemita1 (بحث) ‏۲۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۹ (UTC)
  @Kazemita1: لطفاً ذکر کنید که چرا به این دسترسی نیاز دارید. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۲ (UTC)
  @درفش کاویانی: سلام. به دلیل ویرایشهایم در ویکی‌پدیا، مخصوصاً در زمینه مقاله‌های ایرانی اسلامی--Kazemita1 (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۳۴ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)
 6. MRG90 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود. من در زمینهٔ نوشتن مقاله‌های خوب و برگزیده فعال هستم. به‌تازگی مقالهٔ برگزیدهٔ سگ ولگرد (داستان کوتاه) را نوشتم و اکنون در حال کار بر روی مقالهٔ خیام هستم تا از برگزیدگی خارج نشود. همچنین می‌خوام مقالهٔ رباعیات خیام را نیز به برگزیدگی رسانم. نورمگز تعداد بسیار زیادی مقالهٔ مفیدِ آکادمیک را در اختیار من قرار خواهد داد که می‌توانم در بهبود این مقاله‌ها از آن‌ها استفاده کنم. وهاب (گپ) ‏۲۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۱۹ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)
 7. Mahdi28 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) برای مشارکت در مقالات مرتبط با علوم انسانی--Mahdi28 (بحث) ‏۷ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۳۰ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)
 8. مهرنگار (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه): درود. قصد دارم کیفیت مقالات مربوط به شاعران را به صورت جدی بهبود دهم. اگر نورمگز در این رابطه می‌تواند کمکم کند، خوشحال می‌شوم که از آن استفاده کنم. مهرنگار (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۴۴ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)
 9. Mani-bakhtiar (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)با درود؛ لطفاً این دسترسی را به بنده هم بدهید که بدجوری نیازمندِ آنم. / زمینه‌ها: ادبیات، تاریخ، فلسفه و ادیان. / مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۳۲ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)
  @Darafsh: درود؛ حسابم را شارژ کردم. از کمکِ جنابعالی سپاسگزارم! :) / مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۲۰ (UTC)
 10. Hamid_Hassani (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود. برای استفاده از مقاله در زمینه‌های تاریخ علم و علوم شناختی، این دسترسی را درخواست می‌کنم. با سپاس. ارادتمند، Hamid Hassani (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۴۲ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)
 11. Gharouni (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) برای استفاده در زمینه‌های تاریخ علم و علوم شناختی. قارونی گفتمان ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۵۹ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۳ (UTC)
 12. Salarabdolmohamadian (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود. مقالات سینما و تئاتر و هنر و ادبیات را - خیال می‌کنم احتمالاً مختصری - بهترک می‌کنم و مقالات نو می‌سازم، ناچیز. اگر دسترسی مقدور بود، دستمان بازتر می‌شود برای کار. باقی صفا. س.ع. Salarabdolmohamadian (بحث) ‏۱۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۴۹ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۳ (UTC)
 13. یاس (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود. جهت ارتقا مقالات تاریخی و کمی هم علمی و پزشکی نیازمند دسترسی هستم. با سپاس یاس بحث ‏۲۴ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۵۸ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۲۳ (UTC)
  @Darafsh: ممنون بابت پیگیری ولی متأسفانه نشد :(سامانه پیغام داد کد قبلاً استفاده شده‌است. -- یاس بحث ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۳۰ (UTC)
 14. AFlorence (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) با سلام، نیاز دارم به دسترسی، با تشکر --AFlorence (بحث) ‏۷ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۲۶ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۲۳ (UTC)
 15. هفشجانی (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)، زمینه‌های تاریخی، علوم انسانی و گردشگری و هنر و دسترسی به برخی منابع معتبر نوشتاری که در دیگر وبگاه‌ها موجود نیستند. سپاس جهان بین هفشجانی (بحث) پنجشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ساعت ۰۱:۰۵ (ایران) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۳۵ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۰ (UTC)
 16. Kian (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)، برای انجام ویرایش‌ها و ایجاد مقاله‌ها نیاز به دسترسی دارم. با تشکر Kian (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۲۴ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۰ (UTC)
 17. Mehdi taqizadeh (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)، درود بر شما. من در زمینه تاریخ و جغرافیا فعالیت دارم. امیدوارم نورمگز به من کمک کند. با تشکر -- Mehdi taqizadeh (بحث) ‏۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۱۸ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۰ (UTC)
 18. Seiavoshy (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه))
  @Seiavoshy: درود. لطفاً ذکر کنید که چرا به این منبع نیاز دارید و چه موضوعاتی را با کمک این منبع ویرایش خواهید کرد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۲ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۴ (UTC)
  برای انجام و اصلاحات مقالات ویکی‌پدیا به این منبع نیاز دارم در بیشتر موضوعات و ویرایش بیشتر مقالات به این منبع نیاز دارم) — پیام امضانشدهٔ قبلی را Seiavoshy (بحث • مشارکت‌ها) نوشته‌است.
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)
 19. Sahehco (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) در تاریخ و فلسفه کمک بزرگی برایم خواهد بود. با سپاس و احترام--Sahehco / گفتگو ‏۲۰ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۵ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)
 20. smorteza (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) برای دسترسی به اطلاعات بیشتر و استفاده در ویرایش‌های آتی درخواست دسترسی دارم. سپاس. سیدمرتضا گفتگو :) ‏۱۴ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۴۱ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)
 21. Arani1392 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) جناب @Darafsh: سلام. در زمینه زبان‌شناسی، تبارشناسی و شناخت ادیبان با توجه به فهرست مقالاتی که در اینجا موجود است به این دسترسی نیازمندم. البته از سال ۹۰ با نام کاربری محمود آرانی عضو آن بوده‌ام. با سپاس فراوان رها گفتگو ۱۱ آبان ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳(ایران)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)
 22. Curiousity7919 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود، فکر می‌کنم دسترسی به نورمگز برای گسترش چند مقاله در زمینهٔ ادبیات داستانی و شعر کمکم کند. با سپاس — امید/ بحث ‏۱۲ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۹ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)

سری دوم[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
 1. A.M.Z.A (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود، جهت ارتقا مقالات پزشکی و علمی به این دسترسی نیاز دارم. A.M.Z.A بحث ‏۱۱ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۵۱ (UTC)
  Symbol declined.svg تصویب نشد نورمگز نمایه‌کنندهٔ مجلات حوزهٔ علوم انسانی و علوم اسلامی است؛ مجلات پزشکی و علمی در آن وجود ندارند. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)
  @Darafsh: درود، بنده برای مجلات در محورهای ادبیات، زبان فارسی هم به آن نیاز دارم. A.M.Z.A بحث ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۱۲ (UTC)
  در انتظار-- درفش کاویانی (بحث) ‏۲ ژانویهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۴۴ (UTC)
  درود بر@Darafsh: گرامی، اگر ممکن است درخواست‌ها را بررسی فرمایید. بااحترام فراوان. A.M.Z.A (بحث) ‏۲۷ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۰ (UTC)
  @A.M.Z.A: متأسفانه در حال حاضر اکانت در دسترس نداریم، طی روزهای آینده که اکانت‌ها را دریافت کردیم، به متقاضیان واجد شرایط اعطا خواهیم کرد. تا آن موقع اگر نیاز به منبعی از نورمگز دارید در وپ:درخواست منبع درخواست دهید. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۷ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۴ (UTC)
  Symbol declined.svg تصویب نشد قانع نشده‌ام که با داشتن این دسترسی به نورمگز می‌توانید به بهبود مقالات ویکی‌پدیا کمک کنید. هرگاه به مطلبی در نورمگز نیاز داشتید در وپ:درخواست منبع ذکر کنید. با احترام درفش کاویانی (بحث) ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۵۲ (UTC)
 2. Tisfoon (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) با درود، بسیار پیش‌آمده که حین ویرایش‌هایم در زمینه هنر تئاتر و سینما و هنرمندان قدیمی این عرصه، به مقالات و مجلاتی نیاز بود که تنها آرشیوشان در نورمگز موجود بود و از طریق دیگری قابل دسترسی نبود. من مدتی است که در زمینه مقالات هنر موسیقی و هنرمندان برجستهٔ آن نیز فعالیت می‌کنم. در مجموع دسترسی به نورمگز، کار ویرایش‌هایم را تسهیل و تکمیل خواهد کرد. با سپاس Tisfoon (بحث) ‏۲۵ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۳۹ (UTC)
  در انتظار-- درفش کاویانی (بحث) ‏۲ ژانویهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۴۴ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۳۷ (UTC)
 3. TheStrayDog (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود. درفش جان. من در حال ایجاد یک مقاله در رابطه با یک فلسفه‌دان ایرانی (اینجا) هستم که در نورمگز ده‌ها عنوان مطلب و مقاله در موردش وجود دارد از جمله مصاحبه ای که می‌تواند برای ساخت مقاله ای که دارم در رابطه با وی می‌نویسم بسیار برایم مفید باشد. در آینده هم قصد دارم در زمینه فلسفه و علوم انسانی بیشتر فعالیت کنم که بسیار بدردم می‌خورد. در ضمن درفش جان بنده این اکانت را برای ویکی انگلیسی هم احتیاج دارم (ترجمه و این جور مسائل). پیش تر به‌های بیم دسترسی پیدا کردم ولی نورمگز در رابطه به آثار ایرانی کارا تر است. پیشاپیش به خاطر لطف جنابعالی سپاس گزارم. The Stray Dog Talk ‏۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۳۴ (UTC)
  در انتظار-- درفش کاویانی (بحث) ‏۲۱ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۱:۱۵ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۳۷ (UTC)
 4. DejaVu (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود، با عرض ادب و ارادت، از آنجا که هدفم در هفته‌های پیش رو، تمرکز بیشتر جهت بهبود و ایجاد مقالات در حوزه تاریخ هنر علی‌الخصوص تئاتر و موسیقی اصیل می‌باشد و با توجه به اینکه اغلب نشریات تخصصی و فصلنامه‌های معتبر فارسی متأسفانه براحتی قابل دسترس در فضای عمومی نبوده و عدم حضورم در میهن نیز مزید بر سختی دستیابیم به منابع می‌گردد، در صورت صلاحدید جنابعالی، دسترسی به این کتابخانه کمکی بزرگ در جهت ویرایشات مفید در سایه راهنمایی دیگر عزیزان و صرفه جویی در وقت مدیران راهنمایم خواهد بود. با احترام فراوان فرید/بحث ‏۱۱ ژانویهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۲۲ (UTC)
  در انتظار-- درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۳۱ (UTC)
  جناب درفش، با عنایت به اینکه برایم امکان خرید اشتراک از طریق سایت نورمگز فراهم گردید، محبت بفرمایید و بنده را از لیست انتظار حذف فرمائید، تا امکان دسترسی کاربر دیگری به این پایگاه فراهم گردد. با تشکر --فرید/بحث ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۵۵ (UTC)
 5. Alamir (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود، برای تکمیل مدخل خاندان خواجه‌نوری که برای خوبیدگی نامزد کرده‌ام. با سپاس Alamir (بحث) ‏۱۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۰:۳۵ (UTC)
  @Alamir: Symbol declined.svg تصویب نشد امکان ارسال ایمیل برای شما فراهم نیست. لطفاً در ویژه:ترجیحات ایمیل خود را پیکربندی کنید. درفش کاویانی (بحث) ‏۴ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۲۸ (UTC)
  @Darafsh: سلام. ایمیلم رو تغییر دادم. امیدوارم مشکل برطرف بشود. ممنونم. Alamir (بحث) ‏۱۵ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۳۶ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۶ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۴:۴۷ (UTC)
 6. Behzad39 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)سلام بر درفش عزیز، برای مقاله‌ای نیاز به دسترسی به پایگاه مگ‌ایران دارم. لطفاً بررسی بفرمایید. --Behzad39 (بحث) ‏۲۳ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۰۸ (UTC)
  Symbol declined.svg تصویب نشد @Behzad39: این صفحه برای درخواست نورمگز است، برای مگ‌ایران به اینجا مراجعه کنید: وپ:درخواست منبع. درفش کاویانی (بحث) ‏۴ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۲۸ (UTC)
 7. Rostam2 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) برای استفاده در مقاله‌های تاریخی به دسترسی به نورمگز نیازمندم. Rostam2 (بحث) ‏۲ اکتبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۱۴ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۴ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۲۸ (UTC)
 8. Salarabdolmohamadian (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)درود. برای مقالات ادبی و هنری، ویژه مقالات دربارهٔ بهرام بیضایی (کمابیش صد مقاله در ویکی فارسی و نصف این تعداد در ویکی انگلیسی)، و گهگاهی مقالات تاریخی نورمگز بسیار سودمند می‌بود . . . که منقضی شد، و دوباره درخواست می‌کنم. Salarabdolmohamadian (بحث) ‏۷ اکتبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۲:۰۱ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۴ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۲۸ (UTC)
 9. Rajabi.abolghasem (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)، برای مقالات فناوری اطلاعات و حقوقی نیاز دارم. ابوالقاسم رجبی (بحث) ‏۲ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۴۰ (UTC)
 10. Enik (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه))، جهت استفاده برای تکمیل و منبع دهی برای مطالب رده‌های تاریخ ایران (ماد، هخامنشی، سلوکی، اشکانی و ساسانی)، ترکیه، عراق، افغانستانِ باستان اِنی کاظمی ‏۷ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۳۹ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۴ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۲۸ (UTC)
 11. Mahdi28 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) مهلت زمانی اشتراک پیشین به پایان رسید. در صورت امکان درخواست تمدید دارم. باتشکر -- Mahdi 28 ‏۸ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۲۲ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۴۲ (UTC)
 12. Arani1392 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) سلام، درخواست تمدید اشتراک دارم لطفاً در صورت امکان. با سپاس رها گفتگو ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸(ایران)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۴۲ (UTC)
 13. Benyamin-ln (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) با سلام. برای کار بر روی نوشتارهای تاریخی (از جمله تکمیل این گمخ) نیازمند دسترسی به نورمگز هستم. Benyamin-ln (بحث) ۴ بهمن ۱۳۹۶، ساعت ۱۵:۰۵ (ایران) ‏۲۴ ژانویهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۱۱:۳۵ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۴۲ (UTC)
 14. soso freak (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه))، با سلام و خسته نباشید، بنده برای گسترش یک سری از مقالات مربوط به حوزهٔ ادبیات انگیسی و البته فارسی، با گرایش تاریخ نیاز به دسترسی به این کتابخانه دارم. امیدوارم این فعالیت برای بهتر شدن دانشنامه تأثیرگذار باشد. اردتمند Soso freak ‏۸ فوریهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۰۹:۱۳ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۴۲ (UTC)
 15. Modern Sciences (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)MSes T / C ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۱۱:۱۵ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۴۲ (UTC)
 16. DejaVu (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) برای استفاده در جهت خوبیدگی مقاله‌های تاریخی به این دسترسی نیازمندم. Déjà Vu ‏۱۰ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۱۸:۱۸ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۴۲ (UTC)
 17. راشد عبیدی (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه))، بنده برای نگارش و ویرایش مقالات حوزه علوم اسلامی نیازمند این کتابخانه هستم. به امید آنکه قدمی در راستای شکوفای ویکی‌پدیای فارسی بردارم. راشد عبیدی (بحث) ‏۷ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۴:۵۹ (UTC)
  تصویب شد درفش کاویانی (بحث) ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۱۰:۴۸ (UTC)
 18. Ârash (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) برای دستیاران درگیر در برنامهٔ آموزشی در دانشگاه شهید بهشتی، پنج حساب نورمگز درمی‌خواهم؛ بناست با استفاده از این حساب‌ها، در تابستان به دیگر کاربران این برنامه در تکمیل مقاله‌های‌شان یاری رسانند. با احترام--آرش ۲۷ خرداد ۱۳۹۷/ ‏۱۷ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۱۷:۲۶ (UTC)
  تصویب شد درفش کاویانی (بحث) ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۱۰:۴۸ (UTC)
 19. Huji (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) برای گسترش مقاله‌های مربوط به پروژهٔ وپ:مفاهیم (تا همین الان هم به لطف جناب MOSIOR چندتایی مقالهٔ مرتبط از همین طریق به دست آمده‌است. — حجت/بحث ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۰۳:۲۷ (UTC)
  تصویب شد درفش کاویانی (بحث) ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۰۶:۰۱ (UTC)
 20. Alpineer (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)) درود؛ پیشتر دسترسی را داشتم و در بررسی منابع مقالات به کار می‌بردم که اکنون مدتی‌ست که منقضی شده‌است. درخواست دریافت مجدد این دسترسی را دارم. ارادتمند. --سیدمرتضا گفتگو :) ‏۱۸ اکتبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۳:۴۸ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۰:۴۹ (UTC)
 21. Salome_mi (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه))، با سلام. حهت فعالیت در ویکی‌پدیا (بهبود مقالات فرهنگی و تاریخی) درخواست استفاده از نورمگز را می‌فرستم. با ارادت. — سالومه/بحث ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۹:۳۲‏ (UTC)
  تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۰:۴۹ (UTC)
 22. Mohamadr za (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه))، درود برای گسترش مقالات تاریخی و جغرافیای تاریخی به این دسترسی نیاز دارم. --MohamadReza(بحث) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۰:۵۶ (UTC)
  @Mohamadr za: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)
 23. Modern Sciences (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)) درود برای بهبود مقالات برای پروژه گمخ به داده‌های این سامانه نیاز دارم MSes T / C ‏۱۴ دسامبر ۲۰۱۸، ساعت ۰۸:۳۰ (UTC)
  @Modern Sciences: Symbol declined.svg تصویب نشد شما در ۱۶ مارس ۲۰۱۸ به نورمگز دسترسی پیدا کرده‌بودید، آیا خواستار تمدید هستید؟ همچنین امکان ارسال ایمیل برای شما فراهم نیست. لطفاً در ویژه:ترجیحات ایمیل خود را پیکربندی کنید. شما درفش کاویانی (بحث) ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)
  @Darafsh: ✓ --MSes T / C ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۳۸ (UTC)
 24. Mehdi (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه)، جهت تکمیل نوشتارهای مرتبط با مازندران و خصوصا نوشتار مرتبط با پیش‌نویس:طیار یزدان پناه لموکی و نوشتارهای قرار گرفته در این صفحه. --MehdiTalk ‏۲۱ دسامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۱:۰۳ (UTC)
  @Mehdi: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)
 25. Ali_m410 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) نیاز برای بهبود مقالات در زمینه اسلام به این دسترسی نیازمندمAli m410 ‏۱۰ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۵:۲۰ (UTC)
  @Ali m410: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)
 26. Mazdakabedi (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) جهت دسترسی به مجلات قدیمی برای استخراج و تکمیل تاریخ و مجلاتی که عبدالله کوثری در دهه‌های ۱۳۴۰ و ۱۳۵۰ شعر چاپ کرده. چون در جست‌و‌جوی عادی نیامده مجبورم صفحات را یک‌به‌یک بگشایم و محتوا را بررسم. خودم در نورمگز حساب دارم ولی به دلیل نوع کارم و نیاز به گشایش یک‌به‌یک صفحات برخی مقالات برای حدود دو هفته تا یک ماه نیازمند به دسترسی نامحدودم. پ. پژوهش (بحث) ‏۱۴ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۵۷ (UTC)
  @Mazdakabedi: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)
 27. Gm110m (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود. به جهت استفاده در مقاله‌های موسیقی. ارادتمند.Gm110m (بحث) ‏۲۷ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۲:۵۷ (UTC)
  @Gm110m: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)

سری سوم[ویرایش]

 1. Muhammadam1 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) عمدتا در حوزه تاریخ و مرتبط با ویکی پروژه لهستان در حال فعالیت هستم که معدود منابع فارسی مرتبط با تاریخ این کشور در نورمگز موجود هستند. همچنین در آینده اگر بخواهم در مورد تاریخ دیگر کشورهای شرق اروپا دست به فعالیت بزنم نیازمند مقالات و اطلاعات نورمگز هستم.
  @Muhammadam1: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۱ (UTC)
 2. Hosseinronaghi (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه))، برای استفاده در مقالات تاریخی برای مثال (علی پرتو اعظم)، جغرافیایی، شخصیت‌ها و استفاده از نورمگز در بهبود منابع مقالات ویکی‌پدیا.
  @Hosseinronaghi: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۱ (UTC)
 3. Ahmad252 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) سلام. با توجه به نیاز به این حساب در مقاله‌های قرآنی (الآن ناس (سوره) و بعداً احتمالاً فلق)، درخواست دریافت حساب نورمگز دارم. ممنون. احمدگفتگو ‏۱۷ ژوئن ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۳۸ (UTC)
  @Ahmad252: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۰:۲۱ (UTC)

به‌دلیل اتمام اکانت‌های کاربری از طرف نورمگز، تا زمان دریافت حساب‌های جدید، درخواست‌های تازه را در اینجا ثبت کنید:

 1. Amir.h.farzadi (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) برای اصلاح و ایجاد صفحات دینی و تاریخی
  @Amir.h.farzadi: سلام. لطفاً توضیح دهید که چرا به این پایگاه نیاز دارید. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۴ فوریهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۱:۱۴ (UTC)
  @Amir.h.farzadi: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. لطفاً توجه داشته‌باشید که فعلاً فقط امکان دانلود ۱۰ مقاله وجود دارد ولی در اسرع وقت نسبت به تمدید اطلاعات اقدام خواهد شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)
 2. DejaVu (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود، با عنایت بر اینکه مهلت زمانی اشتراک پیشین به پایان رسیده در صورت امکان درخواست تمدید دارم. با احترام --Déjà Vu ‏۱۶ آوریل ۲۰۱۹، ساعت ۰۱:۳۱ (UTC)
  @DejaVu: سلام. لطفاً به ۵ مقاله‌ای که طبق ویکی‌پدیا:نورمگز#یادکرد ارجاع داده‌اید پیوند بدهید. درفش کاویانی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۲۵ (UTC)
  @Darafsh: جناب درفش، با عنایت بر همکاری مبنی بر هماهنگ‌کننده از این مدخل و سایر کتابخانه‌ها به کرات استفاده و در اختیار کاربران بنابر درخواستشان قرار داده‌ام؛ از این پایگاه بیشتر در جهت تکمیل و خوبیدگی و برگزیدگی مقالات مرتبط با تاریخ همچون مرداویج زیاری و اسفار و … بهره‌برده‌ام. با احترام Déjà Vu ‏۵ سپتامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۳۰ (UTC)
  @DejaVu: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. لطفاً توجه داشته‌باشید که فعلاً فقط امکان دانلود ۱۰ مقاله وجود دارد ولی در اسرع وقت نسبت به تمدید اطلاعات اقدام خواهد شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)
 3. Benyamin-ln (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) من اشتراک نورمگز داشتم و با استفاده از آن، در پروژهٔ محتواهای برگزیده مشارکت داشتم اما مهلت زمانی اشتراک یک‌ساله در اسفند ۱۳۹۷ به پایان رسیده است. در صورت امکان، درخواست تمدید اشتراک را دارم. Benyamin-ln (بحث) ۱۴ تیر ۱۳۹۸، ساعت ۱۶:۴۱ (ایران) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۲:۱۱ (UTC)
  @Benyamin-ln: سلام. لطفاً به ۵ مقاله‌ای که طبق ویکی‌پدیا:نورمگز#یادکرد ارجاع داده‌اید پیوند بدهید. درفش کاویانی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۲۵ (UTC)
  @Darafsh: سلام. اسپهبدان گیلان، نایب‌الحکومه، هیئت معارف جنگ، سید ابوالفضل اقبالی و دولت جمشید آموزگار. Benyamin-ln (بحث) ۱۵ تیر ۱۳۹۸، ساعت ۰۱:۵۸ (ایران) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۲۱:۲۸ (UTC)
  منتظر رسیدن اکانت‌های جدید هستیم. امیدوارم تا فردا دریافت بشوند Mardetanha (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۲:۲۸ (UTC)
  @Benyamin-ln: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. لطفاً توجه داشته‌باشید که فعلاً فقط امکان دانلود ۱۰ مقاله وجود دارد ولی در اسرع وقت نسبت به تمدید اطلاعات اقدام خواهد شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)
 4. ImanFakhri (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) سلام. وقت بخیر. مهلت اشتراک قبلی‌ام در تاریخ ۱۳ تیر به پایان رسیده است. در صورت امکان، درخواست تمدید اشتراک را دارم. با مهر -- ImanFakhriTalk ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۲:۴۱ (UTC)
  @ImanFakhri: سلام. لطفاً به ۵ مقاله‌ای که طبق ویکی‌پدیا:نورمگز#یادکرد ارجاع داده‌اید پیوند بدهید. درفش کاویانی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۲۵ (UTC)
  سلام Darafsh جان. وقت بخیر. سلجوقیان کرمان، منبع‌شناسی جنگ‌های صلیبی، حمودیان، ابن تومرت، هانا آرنت و تعداد زیادی مقاله دیگر که نام‌های آنها در خاطرم نیست. -- ImanFakhriTalk ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۴:۴۳ (UTC)
  @ImanFakhri: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. لطفاً توجه داشته‌باشید که فعلاً فقط امکان دانلود ۱۰ مقاله وجود دارد ولی در اسرع وقت نسبت به تمدید اطلاعات اقدام خواهد شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)
 5. Arellaa (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود. اشتراک پیشین من به اتمام رسیده، برای تکمیل و ایجاد بعضی از مقالات درخواست تمدید اشتراک دارم. سپاس :) Arellaa TALK ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۳۱ (UTC)
  @Arellaa: سلام. لطفاً به ۵ مقاله‌ای که طبق ویکی‌پدیا:نورمگز#یادکرد ارجاع داده‌اید پیوند بدهید. درفش کاویانی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۲۵ (UTC)
  درود Darafsh گرامی. مسجد جامع اصفهان، حسن صباح، آناهیتا، سفرنامه برادران شرلی، سفرنامه آدام اولئاریوس. Arellaa TALK ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۲۱:۵۲ (UTC)
  @Arellaa: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. لطفاً توجه داشته‌باشید که فعلاً فقط امکان دانلود ۱۰ مقاله وجود دارد ولی در اسرع وقت نسبت به تمدید اطلاعات اقدام خواهد شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)
 6. Mahdi28 (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) تمدید — Mahdi 28 ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۵۷ (UTC)
  @Mahdi28: سلام. لطفاً به ۵ مقاله‌ای که طبق ویکی‌پدیا:نورمگز#یادکرد ارجاع داده‌اید پیوند بدهید. درفش کاویانی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۲۵ (UTC)
  متاسفانه حضور ذهن ندارم.— Mahdi 28 ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۱:۲۶ (UTC)
  @Mahdi28: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. لطفاً توجه داشته‌باشید که فعلاً فقط امکان دانلود ۱۰ مقاله وجود دارد ولی در اسرع وقت نسبت به تمدید اطلاعات اقدام خواهد شد. همچنین در استفادهٔ مجدد از نورمگز، حتماً ویکی‌پدیا:نورمگز#یادکرد را رعایت کنید. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)
 7. مینا اوتادی (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) سلام. وقت بخیر. من یکی از دانشجویانی هستم که طی برنامه آموزشی ویکی پدیا دانشگاه شهیدبهشتی، فعالیت می‌کنم. و با توجه به اینکه در حوزه تاریخ مقالاتی می‌نویسم و مقاله‌ای در مرحله گمب دارم، نیازمند دسترسی به مقاله‌هایی هستم که در نومگز وجود دارد. امیدوارم در صورت امکان، با درخواست من موافقت شود. با تشکر. --مینا اوتادی (بحث) ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۵:۳۷ (UTC)
  @مینا اوتادی: تصویب شد اطلاعات مورد نیاز به ایمیل‌تان فرستاده‌شد. لطفاً توجه داشته‌باشید که فعلاً فقط امکان دانلود ۱۰ مقاله وجود دارد ولی در اسرع وقت نسبت به تمدید اطلاعات اقدام خواهد شد. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)
@DejaVu،‏ Benyamin-ln،‏ ImanFakhri،‏ Arellaa،‏ Mahdi28 و مینا اوتادی: با سلام به دوستانِ منتظر. متأسفانه پس از مدتی که منتظر دریافت اکانت‌های جدید بودیم، اکانت‌های تازه به‌جای ۱۰۰ مقاله، فقط قابلیت دانلود ۱۰ مقاله را دارند که این موضوع را به نورمگز اطلاع داده‌ایم و منتظریم که این مشکل حل شود و زمان انتظار طولانی‌تر می‌شود.
لطفاً تا آن موقع، هر درخواستی دربارهٔ نورمگز دارید را در وپ:منبع یا صفحهٔ بحث، یا ایمیل و تلگرام من بفرستید که محتوای درخواستی به‌سرعت برایتان ارسال شود. درفش کاویانی (بحث) ‏۶ سپتامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۰۶ (UTC)
 1. Arellaa (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) درود. برای یاری دوستان مشارکت‌کننده در برنامۀ آموزشی و تکمیل مقالاتی مثل آناهیتا درخواست تمدید اشتراک دارم. سپاس Arellaa TALK ‏۲۹ مارس ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۰۳ (UTC)
 2. shiasun (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) با سلام و عرض ادب؛ برای ایجاد و توسعه مقالات مرتبط با حقوق، فقه و تاریخ درخواست اخذ این دسترسی را دارم. با احترام Shiasun (بحث) ‏۵ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۴۳ (UTC)
 3. shobhe (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه))، با سلام؛ به جهت ایجاد و توسعه مقالات در حوزه علوم انسانی و تاریخ اسلام، دسترسی به این منبع می‌تواند کمک شایانی باشد. با تقدیم احترام./«shobhe*» ‏۸ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۳۸ (UTC)
 4. sepidnoor (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) ، با سلام و احترام ، برای جمع آوری منبع بیشتر و گسترش زندگی نامه نویسندگان و شاعران معاصر ایران ، همان طور که در فعالیت های اخیرم قابل مشاهده هست نیازمند دسترسی به مقالات به ویژه مجلات ادبی دوران قاجاریه و پهلوی دارم. با سپاس سپیدنورآمار ‏۲۵ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۵۴ (UTC)
 5. محک (بحث · مشارکت‌ها · ورود متمرکز · تعداد · رایانامه) سلام؛ برای مقالات تاریخی قرون میانه نیازمندم. --محک 📞 ‏۳۱ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۳۷ (UTC)