ویکی‌پدیا:جشن ۳۰۰ هزارمین مقاله

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
جشن سیصد هزارگی مقالات مبارک

مُبارک باشد! رسیدن به سیصدهزار مقاله، قدمی به‌جلو برای رسیدن به نیم‌میلیون مقاله است. از همهٔ دوستانی که زحمت کشیده‌اند سپاسگزارم، همگی خسته نباشید. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۵۷ (UTC)

مبارک باشد، انشاالله جشن نیم میلیون مقاله را هر چه سریع تر در کنار هم برگزار کنیم. جواد|بحث (۱ اسفند ۱۳۹۱ -- ۱۳:۳۰) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۰۰ (UTC)
طبق محاسبات من مقاله بهمن ۱۳۹۱ مقاله سیصدهزارم است، جالب است:) البته اگر اسفند ۱۳۹۱ می‌شد بهتر بود:) جواد|بحث (۱ اسفند ۱۳۹۱ -- ۱۳:۳۵) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۰۵ (UTC)

مبارک باشد رسیدن به سیصدهزار مقاله، با مقاله با مسمای بهمن ۱۳۹۱ بعنوان سیصد هزارمین مقاله. -- Hamedvahid (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۰۷ (UTC)

لوگوی ۳۰۰۰۰۰ هم که توسط محمود گرامی درست شده بود، بالای نوشتار قرار دادم. جواد|بحث (۱ اسفند ۱۳۹۱ -- ۱۳:۴۱) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۱۱ (UTC)
شادباش بسیار. آن‌روزها خواب این روزها را می‌دیدیم. اکنون که نیم‌میلیون را هم در دسترس می‌بینم. این رشد را جدا از کوشش یکایک کاربرانی که معنای از خودگذشتگی، کار گروهی و فرهنگ دانشنامه‌نویسی را خوب دریافته‌اند، مدیون ربات‌ها و صاحبانشان هستیم. دست همگی درد نکناد. کاش در این جمع باشم و شادی رسیدن به یک‌میلیون مقاله را نیز درک‌کنم! __Âriobarzan ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۱۸ (UTC)

مبارک باشد. حالا شیرینی هم می‌دهید به ما یا باید سماق بمکیم؟ --Mehdi IFTalk ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۱۹ (UTC)

خیلی خوشحالم که ۳۰۰هزار مقاله شدیم همین الان هم در پیج فیس‌بوک ویکی‌پدیا این خبر و (share) کردم که ۳۰۰هزارمین مقاله رو رد کردیم در پوست خود نمی‌گنجم

ali ringo ☺☻ ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۲۴ (UTC)

تبریک به همه دوستان برای سیصد هزاری شدنمان، به امید سیصد هزار میلیاردی شدن ویکی فارسی:دی در تلاش بودم تا یکی از مقاله‌های آشپزی اتریشی سیصد هزارمین مقاله باشد اما به لطف دوست عزیزمان جناب Hamedvahid از این نیت شوم باز ماندم!:) دست ایشان و دست تمام دوستانی که چه در گذشته، چه امروز و حتی آینده به ویکی فارسی خدمت کرده و می‌کنند درد نکند. باز هم تبریک و شاد باش این اتفاق فرخنده. --فرشتهٔ مرگ (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۲۴ (UTC)

من هم کسب این مهم را تبریک می‌گویم و به همهٔ افرادی که در این موفقیت بزرگ نقش داشتند خسته نباشید عرض می‌کنم. --● Amirali-E ● (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۳۲ (UTC)

سلام. ان‌شاءالله که مبارک باشد؛ فقط دوستان لطف کنند کمی سرعت رشد تعداد مقالات را آهسته‌تر یا فاصلهٔ بین جشن‌ها را بیشتر کنند که وقت برای طراحی‌ها هم باشد! (:دی) م‌ح‌مـود ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۳۸ (UTC)

محمود جان پس از همین الان به فکر چهارصد و پانصدهزار نیز باشید:-) درفش کاویانی (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۴۲ (UTC)
لطفا نسخه‌ای از همین لوگو را با ارقام لاتین طراحی کنید تا چند روزی پس از لوگوی فعلی قرار بگیرد. اگر امکان طراحی نیست، یکی از لوگوهای طراحی شده لاتین که رای بیشتری داشته هم می‌تواند به‌کار رود. سپاس از همگی. --آبتین (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۵۵ (UTC)
کار ممکنی است؛ اگر اجماع روی این موضوع هست، دست‌به‌کار شوم. م‌ح‌مـود ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۰۱ (UTC)
نه محمود عزیز، شما زحمت طراحی نیم میلیون را بکشید:) ۳ طرحی که بیشترین آرا را داشته قرار خواهیم داد، که یک طرح اعدادش لاتین، و یکی دیگر هم فکر می‌کنم هم لاتین و هم فارسی باشد. جواد|بحث (۱ اسفند ۱۳۹۱ -- ۱۶:۳۵) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۰۵ (UTC)

ربع ساعت پیش تعداد مقالات ۳۰۰،۰۱۱ بود و الان ۳۰۰،۰۰۵!!! با این سرعتی که مقالات دارند حذف میشن فک کنم تا چند دقیقه دیگه باید لوگوی ۳۰۰ هزارگی را برداشت و همان قبلی را جایش نشاند:دی --Mehdi IFTalk ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۱:۱۷ (UTC)

چه دیوار سترگی شده‌است این ویکی‌پدیای فارسی! زنده باد هر آنکس که برای به‌ثریا رسانیدن این دیوار، خشتی ساخته یا ملاتی به ماله بر آن کشیده‌است. دوستدار ابدی‌تان--آرش ۱ اسفند ۱۳۹۱/ ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۱:۴۰ (UTC)

مبارک همگان باشد! و نیز خسته نباشید برای همهٔ زحمت‌کشان این پروژه. --چالاکБаҳс ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۱:۵۷ (UTC)

بر همگان این جشن مهم مبارک. انشالله یک روزی برسد که ویکی پدیای فارسی از انگلیسی جلو بزند.Milad77 (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۱۵ (UTC)

دوست دارم در اینجا از همه دوستان و مدیرانی که در کنارم بوده‌اند تشکر کنم از جمله حجت، درفش، امیر و بامداد که اکثرشون رو از پنج سال پیش می‌شناسم ولی قبلا اینقدر به ویکی عشق نداشتم و در این سه ماهه زحمتم برای آنها زیاد شد تشکر کنم و این سیصدهزارگی ویکی پدیای فارسی را به آنها تبریک بگم - ارادتمند و شاگرد کوچک همه شما:) فلورانس (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۱۴ (UTC)

خبر آنرا هم ساخته و پرداختم که علاوه بر قرار گرفتن در خبر داخلی به‌روز ویکیپدیافا با همکاری و انجام ویرایش موردی مناسبتر با ویکی‌خبر توسط H.b.sh عزیز با عنوان ویکی‌پدیای فارسی از مرز سیصدهزار مقاله گذشت در تیتر اول ویکی‌خبر قرار گرفت. با تشکر که این بار هم چون سابق در اولین فرصت به انجام رساندند. -- Hamedvahid (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۱۱ (UTC)

تبریک عرض می‌کنم. به امید روزهای درخشان برای ویکی‌فا. --Ali Reza ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۵۰ (UTC)

مبارک باشه بر همه دوستان. TruthPraiser (گفتگو) ۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۴۰ (ایران)

شادباش به همه دوستان و همکاران و به امید تکمیل این دانشنامه و به یادگار گذاشتن آن برای پسینیان. باشد تا سکویی شود برای پیشرفت‌هایی در آینده.مانی (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۲۲:۵۶ (UTC)

شادباش بسیار -- نوژن (بحث) ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۲:۰۵ (UTC)

من هم به نوبه خودم به تمام دوستان ویکی فا تیریک میگم، به امید روزهای بهتر برای همه دوستان:) —radmanesh— بحث ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۳۹ (UTC)
مبارک است. پنج سال پیش که ویکی پدیا به زور بیست و پنج هزار مقاله را رد کرده بود، تصور سیصد هزار مقاله برای خیلی‌ها ممکن نبود. سپاس از همه کسانی که در به بار نشستن این کار گروهی سهمی داشتند. ♦ بهزاد مدرس ♦ بحث ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۴۱ (UTC)
من نیز به نوبهٔ خود گذشتن از ۳۰۰هزارگی را شادباش می‌گویم. Gnosis (بحث) ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۴۸ (UTC)
  • با تشکر بسیار از همهٔ کاربران ویکی‌پدیا، به ویژه دست‌اندرکاران این پیشرفت خاص. مبارک باشد. طاها (بحث) ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۰۸ (UTC)
ممنون از همه بچه‌های ربات‌دار و ربات‌باز! دمتان گرم. همچنین تشکر از کاربرانی که روی محتوای ویکی‌پدیای فارسی نیز خیلی کار کردند لازم است؛ دم آنها هم گرم!:)امیرΣυζήτηση ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۰۳ (UTC)
واقعا جای شادی است این موفقیت و امیدوارم همه این تلاشها تاثیر مثبتی در رشد زبان فارسی و فارسی‌زبانان داشته باشد. سپاس از همه ویرایشگران، ربات‌رانان و مقاله‌سازان.:) --جویباری بحث ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۰۹ (UTC)
بسیار خوش‌حالم و به همهٔ کاربران و ربات‌هایی که نوشتارها را ساختند، شادباش می‌گویم. به امید جلوافتادن از ویکی‌پدیای فنلاندی و ایستادن بر جایگاه هفدهم و رسیدن به ۵۰۰٬۰۰۰ نوشتار. -- Armanjafari ☺گفتگو ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۱۱ (UTC)

تبریک میگم دوستان ۳۰۰هزار مقاله شدن رو، خبر آن در نردنیوز نیز درج گردید.ICEAGE (بحث) ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)

یک خدا قوت جانانه به همه دوستان. به امید پیشرفت روزافزون کیفیت نوشتارها. --Serpico بحث ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۲۰:۳۳ (UTC)

خوشحالم که کاربران جدید با اسامی ناآشنای زیادی می‌بینم. مبارک باشد:-)--Nightryder84 (بحث) ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۲۱:۵۲ (UTC)

حدوداً ۳ سال پیش که ویکی فارسی ۷۰۰۰۰ مقاله داشت و رسیدن به ویکی عبری هم برایمان رویایی می‌ماند، ما داشتیم مدام تو سر و کله هم می‌زدیم و دعوا می‌کردیم و سیاهه قطع دسترسی‌ها حتی یک روز هم ثابت نمی‌ماند! در آن روزها دوستانی در میان ما بودند همچون کاربر:زرشک و کاربر:دوستدار ویکیپدیا که خوب یاد دارم که نسبت به آن وضعیت مدام هشدار می‌دادند و از همکاران درخواست می‌کردند جنگ و دعواها را کم کنند و روی موفقیت ویکی فارسی تمرکز کنند. ای کاش امروز در اینجا حاضر بودند و در این جشن شرکت می‌کردند و می‌دیدند حتی محال‌ترین آرزوها هم می‌تواند رنگ واقعیت بگیرد. به همه دوستان مخصوصاً قشر زحمت‌کش رده‌ساز تبریک می‌گویم.Gire 3pich2005 (بحث) ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۲۲:۵۲ (UTC)

با تمام مسائل و رنج‌های موجود در زندگی اجتماعی و شخصی هر کدام از ما، ویکی پدیای فارسی برای من روزنه‌ای است برای امید به آینده، پرورش صفت‌های انسانی همچون صداقت و کمک بدون چشم داشت، امیدوارم هوای پاک و تمیز آسمان ویکی همیشگی باشه، و به امید ناممکن‌های دیگر، ارزوی بهترین برای همه عزیزان:) پاناروما گفتمان ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۷:۳۵ (UTC)

فرخنده و خرم باد! به همهٔ همکاران، این پیروزی شیرین و خجسته را تبریک می‌گویم. همگی خسته نباشید. افتخار بزرگی است برای هر فارسی زبان به طور عام و هر ویکی نویس به طور خاص. این پیروزی حاصل تلاش‌های همهٔ ماست، همهٔ دوستان عزیز بیشتر و من کمتر. به امید پیشرفت و پیروزی هرچه بیشتر ویکی. از همهٔ بزرگان، ربات‌رانان و برنامه‌ریزان هم به طور ویژه سپاسگزارم.!Mǎādikhāh! (بحث) ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۲۲ (UTC)

مبارک و فرخنده باد! به امید خدا جشن ۵۰۰ هزارمین مقاله هم یک روزی فرا می‌رسد. --Faramarz♚♔♚ ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۰۹ (UTC)

نوشتن وقایع شمسی فکر من بود در صفحه رویدادهای کنونی نوشته ام . خوشحالم و به خود میبالم . به امید روزی که رکورد نیم ملیون را نیز بشکنیم .موفق باشید دوستان .— پیام امضانشدهٔ قبلی را چشم سه (بحث • مشارکت‌ها) نوشته‌است.

هنوز راه زیادی مانده است تا قله Fire-gate (بحث) ‏۲ مارس ۲۰۱۳، ساعت ۱۶:۳۰ (UTC)


به به ..به سلامتی و دل خوش...ایشالا 3میلیون مقاله شدندش را جشن بگیریم Nejebad (بحث) ‏۲۴ مارس ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۴۰ (UTC)

واقعا خوشحالم!!!! از همه دوستان به خاطر زحمات بی دریغشان صمیمانه تشکر می کنم، به امید رسیدن به 10 زبان اول. زنده باشید. :) شاهو فریور ۱۲ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ‏۰۸:۳۶ (UTC) ‏۱ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۳۶ (UTC)

جستارهای وابسته[ویرایش]

شمار نوشتارهای ویکی‌پدیای فارسی از مرز ۳۰۰٬۰۰۰ گذشت و به ۷۵۱٬۶۹۹ نوشتار رسید. مبارک باد!

۴۵۱٬۶۹۹+