ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
(تغییرمسیر از ویکی‌پدیا:تاد)
پرش به: ناوبری، جستجو

خالی کردن کاشه برای تازه کردن صفحه

به تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران خوش آمدید. در این صفحه می‌توانید وقایعی را که نیازمند دخالت دیوان‌سالاران ویکی‌پدیای فارسی است گزارش کنید. همهٔ کاربران ویکی‌پدیا می‌توانند در این صفحه مطلبی بنویسند.

اختیارات دیوان‌سالاران استفاده از این صفحه
  • درخواست‌های جدید را در پایین این صفحه اضافه کنید.
  • مطالب خود را با درج علامت "~~~~" در پایان آن بنویسید، اگر چنین کنید به طور خودکار امضای شما به همراه تاریخ نوشته خواهد شد.
آنچه جایش اینجا نیست
  1. این صفحه جای شکایت از مدیران ویکی‌پدیا نیست، دیوانسالاران مافوق مدیران نیستند.
  2. برای پس دادن دسترسی دیوان‌سالاری باید در فراویکی درخواست داده شود.
  3. برای تغییرنام کاربری باید به ویژه:درخواست ادغام کاربر سراسری مراجعه کنید.
  4. برای درخواست دسترسی ویرایشگر الگو باید به ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/ویرایشگر الگو مراجعه کنید.
  5. برای درخواست نظر سوم باید به وپ:نظر سوم مراجعه کنید.
بایگانی‌ها

۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱
درخواست معلق کردن نظرخواهی[ویرایش]

پیشنهاد داده‌ام بحث فعلی قهوه‌خانه مبنی بر رفتن مقالهٔ همجنس‌گرایی به صفحهٔ اصلی معلق شود Special:Diff/23061832/23062003 تا اول یک بازهٔ زمانی محدود برای نظرخواهی معین کنیم و روی جنبه‌های دیگر نظرخواهی از جمله طریقهٔ اجماع‌یابی به تفاهم برسیم. در حال حاضر تالی ۱۸-۱۸ است و به نظر می‌آید زمان مناسبی برای تعلیق بحث باشد. ‏4nn1l2 (بحث) ‏۲۲ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۷:۳۰ (UTC)

[۱] مهرنگار (بحث) ‏۲۲ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۷:۴۲ (UTC)

ایضاح: درخواست تعلیق موقت است، و بعداً می‌توان نظرخواهی را باز کرد و از همین‌جای کار ادامه داد. وقتی کارها و بحث‌ها هول‌هولکی، بدون دوراندیشی، و از روی ندانم‌کاری آغاز می‌شوند، نتیجه‌ای جز شلختگی و آشفتگی و سردگمی حاصل نمی‌شود. پیشنهاد بنده از روی حسن نیت و برای سامان دادن کار و رفع دغدغهٔ جملهٔ کاربران است. حالا که تقریباً دو سالی می‌شود بنده به صورت خودخوانده مسئولیت رتق‌وفتق امور مقالهٔ هفته را بر عهده گرفته‌ام، احساس کردم باید نقش فعالانه‌تری را در این بحث ایفا کنم. هدف بنده آگاهی دادن به جامعه دربارهٔ ابعاد مختلف این موضوع و کمک به تصمیم‌گیری آگاهانه است. ‍‏4nn1l2 (بحث) ‏۲۲ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۷:۵۸ (UTC)

  • بنده نیز با فور گرامی موافقم. باید به جنبه‌های بیش‌تر این قضیه (در پایه یک نظرخواهی) توجه کرد. با احترام. A.M.Z.A (بحث) ‏۲۲ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۰:۲۱ (UTC)