پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/کاربر:محک/کاتالونیا»

برچسب‌ها: مشارکت در نبح پاسخ دادن دیداری
برچسب‌ها: مشارکت در نبح پاسخ دادن مبدأ
*::::::به جناب محک: درود، مثلا کاربر:جعبه کاربر/آثار تالکین به ویکی‌پدیا مربوط است. چرا؟ چون اگر کسی در صفحه کاربری‌اش این را بگذارد من متوجه می‌شوم وی به آثار تالکین علاقه‌مند است و اگر قصد همکاری در زمینه گسترش مقالات مربوط به آثار تالکین را داشته باشم، می‌روم سراغ وی. ولی کاربر:محک/کاتالونیا چیست؟ شعار سیاسی، خواسته سیاسی، موردی که اینجا را تبدیل به وبلاگ کرده و محلی برای مبارزه سیاسی، اگر شما از جدایی کاتالونیا دفاع می‌کنید، چه سودی برای سامانه دارد؟ هیچ [[کاربر:Samuel T.Owen|'''آرتا''']] [[بحث کاربر:Samuel T.Owen|<sup><sup><sup>''SATO''</sup></sup></sup>]] ‏۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۳۲ (UTC)
*::::::سلام. جناب محک. خدمتتان عرض کنم که در ویکیپدیا [[یک بام و دو هوا|استاندارد دوگانه]] نداریم و نباید باشد و اگر دلیلی برای حذف هر کدام از آن جعبه ها وجود دارد آنها هم باید حذف شوند. لطفا [[ویکی‌پدیا:قیاس حذف]] را بخوانید چون نظر من نیز چنین است. [[User:Gharouni|<b style="color:navy;">Gharouni</b>]]<sup> [[User talk:Gharouni|<i style="color:orange">Talk</i>]]</sup> ‏۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۰۷ (UTC)
*:::::::پاسخ جناب قارونی: به باور شما احترام می‌گذارم (گرچه با آن مخالفم) و به شخصه رأی شما را زین پس مشروع می‌دانم. منتهی همچنان که پیشتر عرض کردم، فکر می‌کنم مشکل شما با این جعبه‌ها بنیادی‌تر از آن است که اینجا مطرح شود. لطفا بنا بر وپ:جسور، مخالفت خود را علنی در جای صحیح (مثلا قهوه‌خانه) بیان کنید و پی بگیرید. با تشکر از مشارکتتان.
*:::::::پاسخ به آرتا: خب مقاله [[ملی‌گرایی کاتالان]]، [[استقلال کاتالونیا]] و صدها موضوع و مقاله دیگر در این زمینه‌ها هم داریم. بالطبع در هر زمینه‌ای که لب تر کنید، ویکی‌پدیا مقالاتی دارد و این بهانه محلی از اعراب نخواهد داشت. کما این که من پیشتر به برگزیدگی مقاله [[باشگاه فوتبال بارسلونا]] کمک کرده‌ام و نظارت خوبیدگی [[هواداران باشگاه فوتبال بارسلونا]] را هم انجام دادم که مرتبط با همین موضوع هستند... قطعا از مقالات مرتبط با قورمه سبزی بیشتر مقاله و موضوع مربوطه دارد. <span style="font-family: IranNastaliq; font-size: 18px; text-shadow: silver 0.2em 0.2em 0.1em;">'''[[User:محک|محک]]''' <sup>[[بحث_کاربر:محک|<span style="font-family: Wingdings; font-size: 20px; text-shadow: silver 0.2em 0.2em 0.1em;"><small><small><small>📞</small></small></small></span>]]</sup></span> ‏۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱، ساعت ۱۸:۵۸ (UTC)
* {{بماند}} بدیهی‌ست که جعبه ماندنی‌ست. موضوعات این الگوها گاه چنانند که تا حدی مورد توجه قرار گرفته که نظر کاربران ویکی‌نویس دانشنامه را هم جلب کرده‌است، نظیر [[اتحاد ایرلند]] یا [[هلند بزرگ]]. منع از ابراز چنین اظهار نظرهایی (جعبه‌های کاربری) تنها موجب پررنگ شدن آن دسته از جعبه‌های کاربری (اظهار نظر) خواهد شد که با تکیه بر قدرت اکثریت شکل گرفته‌ست…{{سرخط}}یک جستجوی سردستی در فقط [[:en:User:UBX/Userboxes/Regional Politics]] نشان می‌دهد که این تطور آراء امر رایجی‌ست:
:* می‌شود گفت با اشاره به هلند بزرگ (Greater Netherlands) استقلال کشورهای مورد نظر را هدف قرار می‌دهد.