پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات مدیران»

برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه ویرایش پیشرفته تلفن همراه
برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه
*:: من در نوشتارهایم دقت لازم را می‌کنم. لطفا شما هم آنان را با دقت بخوانید. [[کاربر:Shiasun|Shiasun]] ([[بحث کاربر:Shiasun|بحث]]) ‏۲۴ اوت ۲۰۲۱، ساعت ۰۸:۰۴ (UTC)
*:::@[[کاربر:Shiasun|Shiasun]] مرا به مقاله‌ای که معلوم نیست از کجا آمده ارجاع ندهید. برای همه‌چیز لازم نیست توضیح و ۳ صفحه استدلال ارائه شود. مثلاً این من بگویم «چمن سبز است و این واضح است» مغالطه نیست. چون این را بچهٔ مدرسه‌ای هم متوجه می‌شود. اینجا هم وقتی کامران آزاد به قلب معنایی توسط Shawarsh اشاره کرده، اشاره‌اش در آن خلاصه ویرایشی که در آن متون نوشته‌شده توسط Shawarsh را اصلاح کرده هم مشخصاً به خود کاربر است. لازم هم نیست اگر در اینجا از '''جعل‌منبع‌گونه''' استفاده کرده، در آنجا هم استفاده کند تا شما متوجه ارتباطشان بشوید. من به احترام اجتماع، و به دلیل این که جناب آزاد تصور کرده‌بودند من از Shawarsh جانبداری می‌کنم (که البته صرفاً برای نشان دادن حسن نیت خودشان این اتهام را پس گرفتند)، به این ریسه ورود نکردم. در غیر این صورت قطع دسترسی جناب آزاد مطابق با سیاست‌های رفتاری و سیاست قطع دسترسی، مناسب‌ترین راه حل برای پایان‌یافتن این جدل‌ها بود. خود شما هم به‌دلیل اخلال در این ریسه دست کم باید تذکر می‌گرفتید. تا ببینیم مدیر بررسی‌کنندهٔ این ریسه چه تصمیمی می‌گیرد. <span style="color:#AAA"><small>&#123;{کاربر&#124;</small><span>[[کاربر:Jeeputer|<span style="color:darkblue">جـیپیوتر</span>]]</span><small>}&#125;</small></span> <sup>[[بحث کاربر:Jeeputer|<span style="color:orange">بحث</span>]]</sup> ‏۲۵ اوت ۲۰۲۱، ساعت ۱۹:۴۳ (UTC)
*::::{{پ|Jeeputer}} به آن صفحه ارجاعتان دادم چون احتمال دادم به کتابخانه دسترسی نداشته باشید. وقت هم ندارم مدام به صحبت‌های فاقد استدلال پاسخ بدهم. ضمنا قضیه "چمن سبز است" چون از محسوسات و عینیات بوده در زمره "بدیهیات" قرار میگیره و با صرف تصور، تصدیق می‌شود نه مثل این مورد که از "نظریات" است.
*:::: اما نکته بعدی، امیدوارم مدیر بررسی‌کننده به این اتهاماتی که برخی کاربران مدام در حال تکرارش هستند واکنش نشان دهد، نمی‌شود که به هر ویرایشی که مرتبط با ریسه بوده ولی موید کلام برخی نباشد، اتهام اخلال زد. من صحبت‌هایم مرتبط با ریسه بوده و در جایی که پینگم کردید پاسختان را دادم. [[کاربر:Shiasun|Shiasun]] ([[بحث کاربر:Shiasun|بحث]]) ‏۲۵ اوت ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۰۹ (UTC)
*:@[[کاربر:Shiasun|Shiasun]] توضیحات Jeeputer عزیز صحیح است. به علاوه، توهین بدون انتساب حتی بدتر است زیرا علاوه بر کاربر هدف آزار، دیگران هم ممکن است آن را دلسردکننده بیابند. مثلا کامران آزاد در صفحه بحثش نوشته:
*:{{نقب|ویکی‌فا خیلی جالب است: کاربری که در پیشامدیریتِ خودش، بی‌حدوحصر هدیه می‌داد و فورانِ عشق می‌کرد، حالا به کاربری دیگر که مشابهِ او رفتار می‌کند، بر همین موضوع خرده می‌گیرد! یا آن یکی که پیام‌های زشت و زننده می‌فرستاد و خرابکاری می‌کرد و عذرخواهی هم نکرد، حالا دم از بستنِ آی‌پی‌ها و خرابکاری‌شان می‌زند! خیلی مسخره است این ویکیِ محلی! :) (بعد می‌گویند چرا می‌گویی «دیکتاتورِ لیبرال!» ؛))}}