پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران»

جز
ربات: بایگانی‌کردن 1 بحث (قدیمی‌تر از -1) در ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران/بایگانی ۱۳
برچسب: برگردانده‌شده
جز (ربات: بایگانی‌کردن 1 بحث (قدیمی‌تر از -1) در ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران/بایگانی ۱۳)
برچسب: واگردانی دستی
 
[[رده:صفحات غیر بحث که به صورت خودکار امضا می‌شوند]]
 
== درخواست تمدید دسترسی تنظیم‌کننده پالایه ویرایش برای کاربر:Ahmad252 ==
{{بسته}}
 
سلام. تا ‏۲۹ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۲۴، من دسترسی تنظیم‌کننده پالایه ویرایش (که در سیاهه‌ها با عنوان «ویرایشگر پالایهٔ خرابکاری» شناخته می‌شود) را داشتم و پس از آن، دسترسی به‌طور خودکار منقضی شد. با این وجود، من در آن زمان در خارج از ویکی درگیر مسائلی بودم (و چند روز بعدش هم به مرخصی رفتم) و به همین دلیل، بعدها متوجه منقضی شدنش شدم.
 
من این دسترسی را برای دو دوره (یک دوره یک‌ساله و یک دوره حدوداً شش‌ماهه) داشته‌ام. در دوره یک‌ساله اخیر، از این دسترسی بیشتر برای ویرایش پالایه‌ها و نوشتن پالایه‌های جدید ([https://xtools.wmflabs.org/adminstats/fa.wikipedia.org/2020-04-29/2021-04-29?actions=abusefilter آمار یک‌ساله])، راه انداختن پروژه [[ویکی‌پدیا:گزارش روزانه قطع دسترسی‌های پالایه ویرایش]] و کمک در رسیدگی به آن تا زمانی که هنوز برایش وقت داشتم، و رسیدگی به پرونده‌های [[وپ:دبک]] به عنوان منشی دبک استفاده کرده‌ام. با توجه به این که در حال حاضر، از مرخصی برگشته‌ام و زمان آزاد بیشتری برای رسیدگی به این امور دارم، درخواست دارم که این دسترسی در صورت صلاح‌دید، مجدداً به من اعطا شود. با تشکر. [[کاربر:Ahmad252|احمد]]<sup>[[بحث کاربر:Ahmad252|گفتگو]]</sup> ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۷:۰۲ (UTC)
:{{پینگ|Ahmad252}}دسترسی‌تان تمدید شد. بارهای قبل که درخواست کردید مشورت من با دیوانسالاران بازخوردی محدود و مثبت داشت. این بار بدون مشورت دسترسی را با مسؤولیت خودم تمدید کردم. اگر اعتراضی بود همینجا می‌تواند مطرح شود. لذا فعلاً بحث را بایگانی نمی‌کنم. — [[کاربر:Huji|حجت]]/[[بحث_کاربر:Huji|<sup>بحث</sup>]] ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۲۴ (UTC)
::ممنون. [[کاربر:Ahmad252|احمد]]<sup>[[بحث کاربر:Ahmad252|گفتگو]]</sup> ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۵۳ (UTC)
{{پایان بسته}}
۴٬۴۱۱٬۲۶۸

ویرایش