پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات مدیران»

برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه
* حال سؤال من از شما این است که چگونه این دو عمل شما که در تضاد کامل هستند با یکدیکر همخوانی دارد؟ چه توجیهی وجود دارد که بازگرداندن ۵۸٬۱۸۱ بایت مطلب پر از اشکال، کمک به کاربر متخلف و ایجاد اخلال در اجرای سیاست (مأیوس کردن متخلف) نیست؟ به بیان دیگر لطفاً مرا قانع کنید که شما عمیقاً سامانه را به بازی نگرفته‌اید. ممنونم — '''[[کاربر:Shawarsh|<span style="color:#006A94">Shawarsh</span>]]''' [[بحث کاربر:Shawarsh|<span style="color:silver">(بحث)</span>]] ‏۱۷ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۲۱:۲۲ (UTC)
*:{{پینگ|Shawarsh}} بالاتر در پاسخ به اظهارات Sprit 1 کامل توضیح داده‌ام. این دو عمل تضاد ندارند. ما سیاست [[وپ:محس#ع۵]] را داریم که می‌گوید صفحات ساخته‌شده توسط کاربران بسته‌شده مشمول حذف سریع است ولی هیچ سیاستی نداریم که طبق آن شمای نوعی بروید همهٔ ویرایش‌های یک کاربر بسته‌شده را نابود کنید. دلیلش هم واضح است. در حالت اول، حذف مقالات ضرری به پروژه نمی‌زند و کل مقاله به یک‌باره محو می‌شود. در حالت دوم شمای نوعی در حال ناقص‌سازی مقالات ''موجود'' هستید، مثلاً می‌روید لید و جعبهٔ یک مقاله را به‌کل حذف می‌کنید و صفحه‌ای ناقص بر جای می‌گذارید و این برای پروژه مخرب است. پروژه برای مأیوس کردن متخلف آگاهانه تصمیم گرفته فقط تا حذف مقالات ساخته‌شده توسط او که مشارکت‌کنندهٔ عمدهٔ دیگری ندارد جلو برود، و این گزینهٔ افراطی حذف همگی ویرایش‌ها که می‌تواند به ناقص‌سازی مقالات ''موجود'' منجر و برای پروژ‌ه گران تمام شود را مد نظر قرار نداده است. مطالب آن ویرایش نیز برخلاف ادعای شما پر از اشکال نیست و مطالب باکیفیت و منبعداری است. «عمیقاً» به بازی گرفتن سامانه یک تهمت خالی و بدون پشتوانه از جانب شماست که امیدوارم بابتش تذکر جدی بگیرید یا به نحو شایستهٔ دیگری به آن رسیدگی شود. ‏[[کاربر:4nn1l2|4nn1l2]] ([[بحث کاربر:4nn1l2#top|بحث]]) ‏۱۷ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۲۱:۳۹ (UTC)
*::@[[کاربر:4nn1l2|4nn1l2]] پاسختان به Sprit 1 را خوانده بودم و اتفاقا بیشتر به این نتیجه رسیدم که شما سامانه را به بازی گرفته‌اید؛ اینکه پروژه تصمیم گرفته متخلف را فقط از ساخت مقاله مأیوس کند و در عوض باید به متخلفی که با منابع نامعتبر و مطالب اشتباه به مقاله جهت‌دهی کرده «کمک کرد» (عبارتی که خودتان در وصف جناب فرهنگ به کار بردید) با توضیحی که بالاتر داده‌اید (پیروی از «روح سیاست» که هدفش مأیوس کردن متخلف است) در تضاد و دقیقا مصداق استفاده از سیاست‌ها برای «اثبات نظر خود یا تحمیل یک دیدگاهِ [[ویکی‌پدیا:دیدگاه بی‌طرف|جانبدارانه]]» است.
*::آن ۵۸٬۱۸۱ بایتی که شما بازگرداندید نه تنها ناقض دبط و منابع معتبر است، بلکه حاوی مطالب اشتباه هم هست. من اشتباهات یک بخش از آن را خودم اصلاح کردم — '''[[کاربر:Shawarsh|<span style="color:#006A94">Shawarsh</span>]]''' [[بحث کاربر:Shawarsh|<span style="color:silver">(بحث)</span>]] ‏۱۷ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۲۲:۰۰ (UTC)
*{{پینگ|4nn1l2}} جناب فور لطفا در میان قانع کردن سایر دوستان، مرا نیز قانع کنید که چرا هر موقع در مقام شاکی بودید، رویه به نحوی بود که به متشاکی‌عنه تبدیل و در برخی موارد هم بندایش شدید چه در تام و چه در تاه. لطفا مرا قانع کنید.
:ضمنا درباره مقاله زن در اسلام هم که برخی کاربران آن را مطرح کردند، لازم به ذکر است مقاله توسط کاربر متخلف ایجاد نشده بود. سیاست ویکی برای صفحاتی است که توسط متخلفان ساخته شده‌اند و مشارکت‌کنندهٔ عمدهٔ دیگری ندارند.