پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «بحث کاربر:جهان بینش140»

جز
جز (پرسشهای من)
: سلام و خدا قوت. عید فطر بر شما مبارک باد. بله، مانعی ندارد و من در خدمتتون هستم. آنچه شاید منع شده باشد، ویرایش های زیاد ناظر به حدی که تعارض منافع پیدا بشود است که ناظران باید رعایت بکنند. در خصوص فرصت انجام خواسته‌ها، زمان خاصی بیان نشده است، ولی دوستان در گمخ غالبا طی دو هفته، موارد را انجام می دهند تا زودتر به نتیجه برسد. هر کمکی لازم بود بفرمایید من در خدمتم. [[User:shobhe|<font style="color:#000;" face="Segoe print" size="4"><span style="color:#ff9966">Sh</span><span style="color:#ffa77a">ob</span><span style="color:#ffb58e">h</span><span style="color:#ffc3a2">e</span></font>]] ‏۱۴ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۱:۴۲ (UTC)
 
{{پینگ|shobhe}} گرامی؛ عیدتان مبارک و اوقاتتان بخیر. خیلی ممنونم از محبت و لطف شما. بزرگوارید. اینطور نفرمایید، من شرمنده شما میشوم. از مواردی که فرمودید چند موردش را دقیق متوجه نشدم:
 
۱)از موارد ۲، ۳ و ۵ منظورتان این هست که در قسمت تفسیر ادغام شود و به صورت مطلب در کنارنوشته های قبلی قرار دهم ؟ و در قسمت دیدگاه شیعه قرارش دهم یا اهل سنت ؟
۴)برای تغییر متن آیه هم سوره های گفته شده رادیدم ولی از آنجایی که تا به حال در این باره ویرایش وتجربه ای نداشتم.(حقیقتش یعنی اصلا بلد نیستم.در حالت ویرایش در آوردم هر چه نگاه کردم چیزی سر در نیاوردم.) به چه شکلی باید انجام بشود؟ و احتمالا هم برای این کار نیاز به تمرین خواهم داشت، صفحه تمرین جدید چگونه ساخته میشود؟
 
از اینکه سوالات زیاد شد،عذرخواهی میکنم.میخواستم چند بار مزاحمتان نشوم.و نکته دیگر اینکه قبلا خدمتتان عرض کرده بودم از کار در ویکی جزئیات زیادی را نمیدانم و کلا روی ساخت مقاله تجربه چندانی ندارم. تنها یک مقاله نوشتم وچندتایی هم ترجمه بوده است. به خاطر علاقه به مقالات و موضوعات دینی در مسابقه ماه رمضان شرکت کردم و تا جایی که در توانم باشد سعی و تلاشم را میکنم تا به نتیجه مطلوب برسانم و در این راه به کمک شما نیاز خواهم داشت. با احترام و تشکر از توجه شما. [[کاربر:جهان بینش140|جهان بینش140]] ([[بحث کاربر:جهان بینش140#top|بحث]]) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۱:۱۹۵۳ (UTC)