پرش به محتوا

ویکی‌پدیا:درخواست‌های مدیر شدن/Persia: تفاوت میان نسخه‌ها

←‏مخالف: معیارهای حذف سریع
(←‏پرسش Sprit 1: جداسازی پرسش)
(←‏مخالف: معیارهای حذف سریع)
برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه ویرایش پیشرفته تلفن همراه
==== مخالف ====
#{{مخالف}} بنده دور قبلی به ویکی‌بانی ایشان رای موافق دادم اما برای مدیریتشان تردیدهایی در ذهن دارم که مرا مجبور به دادن رای مخالف می‌کند. چند نکته را در بخش سوالات مطرح کردم که جواب قانع کننده‌ای نیافتم. ۱) اینکه فعالیت ایشان در بخش مبارزه با خرابکاری کمرنگ یافتم ۲) در [https://fa.m.wikipedia.org/w/index.php?target=Persia&namespace=all&tagfilter=مشارکت+در+نبح&start=&end=&limit=50&title=ویژه%3Aمشارکت‌ها نبح] و تام مشارکت چندانی از ایشان مشاهده نکردم که مرا قانع کند ایشان بر سیاست‌ها واقف‌اند ۳) در پاسخ به اینکه چرا دسترسی واگردانی ایشان ستانده شد، فرمودند که در آن مقطع ویرایش‌های کاربر دیگر را خرابکاری می‌دیدند و واگردانی کردند (یعنی دیدگاه شخصی) از آن دسترسی برای مناقشه استفاده کردند. (مسئله واگردانی ویرایش کاربر مجرب در مناقشه است، نه صرفا یک مورد واگردانی اشتباه). به هرحال به نظر من تسلطشان به سیاست‌ها محرز نیست و زود برای دمش اقدام کردند. [[User:Sprit 1|<span style="font-family:Segoe print; color:#0048BA; text-shadow:gray 0.2em 0.2em 0.4em;">Mr Smt</span>]] [[User talk:Sprit 1|<span style="color:#318CE7">'''*[بحث]*'''</span>]] ‏۲۶ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۲۹ (UTC)
#: کمی دقیق‌تر که بررسی کردم، بیشتر کنش ویکی‌بانی ایشان [https://xtools.wmflabs.org/adminstats/fa.wikipedia.org/2020-03-26/2021-03-26?actions=delete%7Crevision-delete%7Clog-delete%7Crestore%7Cre-block%7Cunblock%7Cre-protect%7Cunprotect%7Crights%7Cmerge%7Cimport%7Cabusefilter حذف صفحات بوده] و در ضمینه محافظت مقالات یا حذف نسخه فعالیت قابل توجهی نداشتند، در واقع طبق آمار، از 5,732 مورد، تعداد 5,253 مورد مربوط به حذف صفحات است! بنابراین سری به صفحاتی که [https://fa.m.wikipedia.org/w/index.php?title=ویژه:سیاهه‌ها&type=delete&user=Persia&page=&wpdate=&tagfilter=&wpfilters%5B0%5D=newusers ایشان حذف کردند] زدم و متوجه شدم صفحه [[کمپین نه به جمهوری اسلامی]] که توسط منابع متعدد قابل تاییدپذیری است را [https://fa.m.wikipedia.org/w/index.php?title=ویژه:سیاهه‌ها&logid=16030984 حذف کردند] یا مثلا [[پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی]] را نیز حذف سریع کردند [https://fa.m.wikipedia.org/w/index.php?title=ویژه:سیاهه‌ها&logid=16030335] که این دو مورد منطبق بر هیچ یک از [[وپ:حس|معیارهای حذف سریع]] نبود، فکر می‌کنم اگر بیشتر بررسی شود شاید صفحات دیگر را نیز با معیار اشتباه حذف کرده باشند، که در مقام ویکی‌بانی هم نادرست است و در مقام مدیریت نادرست‌تر. در نظر داشته باشیم که حتی اگر کیفیت مقاله اولیه خوب نبوده باشد هم دلیل مناسبی برای حذف سریع نبوده، بلکه راه درست آوردن به نبح و افزودن منبع به مقاله بوده. [[User:Sprit 1|<span style="font-family:Segoe print; color:#0048BA; text-shadow:gray 0.2em 0.2em 0.4em;">Mr Smt</span>]] [[User talk:Sprit 1|<span style="color:#318CE7">'''*[بحث]*'''</span>]] ‏۲۷ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۰۷:۵۴ (UTC)
#{{مخالف}} هم نظر با امیر من نام کاربری ایشونو اولین باره میبینم [[کاربر:Wqxjgp|wqxjgp]] ([[بحث کاربر:Wqxjgp|بحث]]) ‏۲۶ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۷:۳۱ (UTC)
#{{مخالف}} تمایلم بر رای موافق بود، ولی با بررسی همه‌جانبه‌تر نظرم مخالف است. کنش‌های کم در امر نگهبانی، خالی بودن نقش‌شان در موضوعات چالشی سامانه و برخی واگردانی‌های غیرضروری اشاره شده، همراه با ویرایش‌ها و تولیدات کمی و خرد طی هفته اخیر برخی از دلایلم است. [[کاربر:Shahab760|Shahab760]] ([[بحث کاربر:Shahab760|بحث]]) ‏۲۶ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۹:۰۳ (UTC)