پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «جان ویک»

۳۳۳ بایت اضافه‌شده ،  ۶ ماه پیش
بدون خلاصه ویرایش
جز (ویرایش 5.218.148.127 (بحث) به آخرین تغییری که ArefKabi انجام داده بود واگردانده شد)
برچسب: واگردانی
برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه
 
== داستان ==
جان ویک[[کیانو ریوز]] یک آدم کش سابق یک سازمان مافیایی است که به زندگی ساده خود برگشته است تا با همسر خود زندگی آرام داشته باشند. همسر جان ویک به علت سرتان فوت میکند و بعد از مرگ خود وصیتش این بوده که یک سگ برای جان ویک فرستاده شود. جان ویک با آن سگ ارتباط عاطفی برقرار می‌کند تا این که یک روز که با فورد موستانگ خود به گردش میرود، پسر مافیا روسیه مقیم نیویورک (ویگو تاراسوو) به او پیشنهاد خرید ماشینش را میدهد. اما جان ویک میگوید :فروشی نیست! شب پسر با نوچه های خود وارد خانه جان ویک میشود و سگ جان را می‌کشد و با ماشین جان ویک فرار می‌کند و حالا جان دنبال این است که تمام قدرت انتقام خون سگش را بگیرد......
یک آدم‌کش حرفه‌ای به نام جان ویک ([[کیانو ریوز]]) که پس از ازدواج با همسرش از شغل آدم‌کشی بیرون آمده‌است، پس از حمله به منزلش و سرقت ماشین و کشتن سگ خانگی که تنها یادگار همسرش توسط جوزف ([[بریجیت مویناهان]]) به خاطر انتقام دوباره پا به این عرصه می‌گذارد.
 
پسر ویگو تاراسوو ([[مایکل نیکویست]]) یکی از سردسته‌های مافیای روس مقصر این اتفاق بوده و ویک برای انتقام دوباره دست به اسلحه می‌برد و دریای خون به راه می‌اندازد.
 
== منابع ==
کاربر ناشناس