پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «بحث کاربر:Mehdi»

۱٬۴۸۶ بایت اضافه‌شده ،  ۵ ماه پیش
←‏یک پرچم و هزار ابهام: پیام + پاسخ به کاربر:Mehdi Parkuhi
برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه ویرایش پیشرفته تلفن همراه
(←‏یک پرچم و هزار ابهام: پیام + پاسخ به کاربر:Mehdi Parkuhi)
:::{{پینگ|فیروز}}سلام. سپاس از اطلاع رسانی. بسیار خرسندم که دیدگاه امروزتان نسبت به آن سال تغییر نموده است اما ایکاش آن سالها آنگونه رقم نمیخورد. امروز اگر کلاهم هم در ویکی مازنی بیافتد برای برداشتنش اقدام نخواهم کرد. بسیار دلسرد نسبت به آن پروزه ناموفق و شکست خورده. با احترام <span style="font: 18px 'Pristina'">[[user:Mehdi|<span style="color: blue">Mehdi</span>]]</span><span style="font: 14px 'Pristina'"><sup>[[user_talk:Mehdi|<span style="color: red">Talk</span>]]</sup></span> ‏۲ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۴۸ (UTC)
::::سلام پاسخم را قبلاً از جناب فیروز گرفته بودم. این پرچم گرچه تاریخی نیست ولی فکر نمی‌کنم '''جعلی''' برای آن صفت جالبی باشد.{{سخ}}با احترام.{{سخ}}[[کاربر:Mehdi Parkuhi|Mehdi Parkuhi]] ([[بحث کاربر:Mehdi Parkuhi|بحث]]) ‏۲ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۵۱ (UTC)
:::::{{پینگ|Mehdi Parkuhi}}اگر شما استفاده از ساختگی را بر جعلی ترجیح میدهید، آنگونه که شما دوست دارید خطابش میکنم. آن پرچم را یک دانش آموز14- 15 ساله و بر اساس سلایق شخصی خود و بدون هیچگونه سندیت تاریخی ساخته بود. بحث های جاری در صفحه بحثتان در آن ویکی را خواندم. متاسفانه همچنان دیدگاه و عملکردشان همان است و تغییری نکرده. با دلگرمی به دسترسی مدیریت و بدون هیچگونه پیروی از سیاست و قانون عمل میکنند. اینکه دوست دارم اینگونه بنویسم و ... آن ویکی هرگز مورد استقبال نه تنها مردم مازندران و بلکه هیچ جا واقع نشده است. تلاش در آنجا هدر دادن عمر و وقت است. با توجه به گویش ها و لهجه های مازندرانی در سراسر مازندران نمیتوان به شکل نوشتاری واحدی رسید و برای اهالی هرمنطقه ای این نگارش ها قابل پذیرش نیست. <span style="font: 18px 'Pristina'">[[user:Mehdi|<span style="color: blue">Mehdi</span>]]</span><span style="font: 14px 'Pristina'"><sup>[[user_talk:Mehdi|<span style="color: red">Talk</span>]]</sup></span> ‏۲ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۱۵ (UTC)
 
== ناپیدا ==