پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «شبکه ورزش»

برچسب: برگردانده‌شده
برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه واگردانی دستی برگردانده‌شده
 
== برنامه‌ها ==
* ''' [[فوتبال ۱۲۰]] ''': این برنامه به پخش خلاصهٔ بازی‌های لیگ‌های اروپایی و حواشی آن می‌پردازد که مجری آن [[حمید محمدی]] است و تهیه‌کنندگی آن بر عهده [[عادل فردوسی‌پور]] می‌باشد و پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳:۰۰ روی آنتن می‌رود.
* '''[[شب‌های فوتبالی]]''': این برنامه به تجزیه و تحلیل و تفسیر بازی‌های [[لیگ برتر فوتبال ایران]] بعد از پایان هر بازی می‌پردازد، مجری برنامه [[محمد میر]]، کارشناس فنی برنامه [[افشین عبداللهیان]] و مجری کارشناس داوری [[علی خسروی]] است.
* '''[[لذت فوتبال]]''': این برنامه که در روزهای شنبه و یکشنبه روی آنتن می‌رود، به پخش زنده و تحلیل و بررسی فوتبال‌های اروپایی می‌پردازد؛ و گاهی هم فوتبال‌های خاطره‌انگیز پخش می‌کند.
* '''[[چهارسوی ورزش]]''': این برنامه به پخش زنده مسابقات فوتبال می‌پردازد؛ و گاهی هم فوتبال ضبط شده به صورت خلاصه پخش می‌کند.
* '''[[دنیای ورزش (برنامه تلویزیونی)|دنیای ورزش]]''': این برنامه به پخش زنده یا خلاصه شده و پوشش ورزش‌های مختلف در اقصی نقاط ایران و جهان می‌پردازد.
* '''[[مجله لیگ قهرمانان اروپا]]''': این مجله با صدای [[عادل فردوسی‌پور]]، به مصاحبه با بازیکنان و مربیان حاضر در [[لیگ قهرمانان اروپا]]، بررسی این مسابقات و حواشی آن می‌پردازد.
* '''[[مثبت والیبال]]''': برنامه مثبت والیبال علاوه بر پخش زنده مسابقات [[لیگ برتر والیبال ایران|لیگ برتر]] [[والیبال]] به تحلیل و کارشناسی این رقابت‌ها می‌پردازد.
* '''[[کوه‌گشت]]''': برنامه تخصصی کوه‌گشت به اتفاقات و رویدادهای [[کوه‌نوردی]] و صعودهای ورزشی می‌پردازد.