پرش به محتوا

ویکی‌پدیا:قهوه‌خانه/گوناگون: تفاوت میان نسخه‌ها

* {{مخالف}} شما باید یک مورد واضح که رسانه مذکور بزرگنمایی غلط انجام داده را نام ببرید نه موارد مورد مناقشه و نامعلوم. اگر اینطور باشد تمام رسانه‌های جهان جانبدار هستند این کاملا مشخصه و نیازی به توضیح ندارد ولی تفاوت هست بینشان، بعضی فقط اخبار دلخواه را منتشر می‌کنند و بعضی اخبار کذب و گمراه کننده (مانند رسانه‌های داخلی که کاملا واضح است چرا در ایران فضای مجازی را محدود می‌کنند). بنابراین خواسته شما غیرمعقول است و باید عرض کنم تمام سیستم‌ها حتی همین ویکی‌پدیا سوگیری دارند و این ایراد بزرگی نیست، ایراد وقتیست که سوگیری غلط داشته باشند. [[کاربر:Amir smt|Mr Smt]] ([[بحث کاربر:Amir smt|بحث]]) ‏۲ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۱۴ (UTC)
* {{مخالف}} [[کاربر:Europe V|Europe V]] ([[بحث کاربر:Europe V|بحث]]) ‏۲ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۰۵ (UTC)
* {{مخالف}} مقایسه شبکه حرفه‌ای و مسئولیت پذیر صدای آمریکا با خبرپردازی سراسر دروغ و جعل فارس اشتباه است. صدای آمریکا بر خلاف بی بی سی که به دلیل حمایت آشکار از انقلابیون و رهبران ایران در دوران تغییر رژیم (نه انقلاب اسلامی) نزد جوانان جویای حقیقت و روشن فکر نسل امروز نکوهش می شود، در بین اکثریت ایرانیان و به خصوص افرادی که سیاست را دنبال می کنند محبوبیت خاص خود را دارد. برنامه صفحه آخر صدای آمریکا میلیون‌ها بیننده در ایران دارد که واقعیات امروز جامعه ایران را بررسی و نقد می کند و انصافا که بنده به شخصه تاکنون موردی خلاف واقعیت ندادم. مشت نمونه خروار است و فکر می کنم سایر برنامه و اهداف این شبکه نیز اگر چه خوشایند ما نباشد ولی عالی و حداقل مسئولانه عمل می کنند و اگر هم سهوا اشتباهی کنند آن را می پذیرند و عذرخواهی می کنند نه برخلاف خبرگزاری‌های حکومتی ایران که مخاطبان را ... فرض می‌ک‌نند. [[کاربر:ژرژ|ژرژ]] ([[بحث کاربر:ژرژ|بحث]]) ‏۲ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۳۶ (UTC)
* {{مخالف}} قیاس با فارس‌نیوز؟! دروغ‌پراکنی و وارونه‌گویی‌های حکومتی که یک نمونه‌اش ذکر شده ربطی به رسانه‌ای که منعکس کرده نداره. سر آمار و ارقام فوتی‌ها هم همینه. موضوع منابع رو نباید به بیراهه برد. جا داره که تمامی رسانه‌های حکومتی رو با آخرین دروغ‌پراکنی حول وضعیت کروناویروس در ایران محدود کرد. --[[کاربر:New Iran Sport|<span style="color:Purple; font-size:110%; font-family:Lucida Handwriting;">N.Iran.S</span>]]<sup>[[بحث_کاربر:New Iran Sport|<span style="font-size:140%; font-family: Consolas;"></span> (بحث)]]</sup> ‏۲ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۱۴ (UTC)
 
۱۱۱

ویرایش