پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «رینبو سیکس: سیج»

1 ویرایش 151.240.148.52 (بحث) خنثی‌سازی شد. (توینکل)
(1 ویرایش 151.240.148.52 (بحث) خنثی‌سازی شد. (توینکل))
برچسب: خنثی‌سازی
 
'''''بخش چند نفره'''''
* '''گروگان''': در این بخش یک گروگان در بازی وجود دارد که بازیکنان مهاجم باید گروگان را بیابند و در نقاط مخصوصی از نقشه وی را آزاد کنند و بازیکنان مدافع از این عمل جلوگیری کنند. مهاجمان و مدافعان باید از گروگان مراقبت کنند و مانع از کشته شدن وی شوند (به خصوص افراد هم تیم). در این بخش بازیکنان مهاجم می‌توانند تمام مدافعان را نابود کنند یا گروگان را آزاد کنند بنابراین مهاجمان این توانایی را دارند که بتوانند گروگان را حرکت بدهند ولی برای مدافعان این قابلیت وجود ندارد.
* '''تصرف منطقه''': در این قسمت بازیکنان مدافع باید از یک محموله خطر زیستی{{efn|Bio Hazzard Container|lead=yes}} حفاظت کنند. بازیکنان مهاجم باید تلاش کنند تا تمام مدافعان را از بین ببرند یا منطقه مورد نظر را در مدت معینی در اختیار داشته باشند. مدافعان نیز با حضور در منطقه باید از تصرف آن توسط حریف جلوگیری کنند.
* '''بمب''': در این قسمت بازیکنان مهاجم باید دو بمب را در زمان معین خنثی کنند. برخلاف دو قسمت قبل در صورتیکه بازیکنان مدافع تمام مهاجمان را از بین ببرند ولی خنثی کننده{{efn|Defuser|lead=yes}}فعال شده باشد یک نفر از مدافعان باید در زمان باقی‌مانده خنثی کننده را پیدا کند و آن را غیرفعال کند.